Brozany – Benešov 1:1 (6:5 po pen.) | Dobrovice – Ústí n/O 5:2 (kon.) | Jirny – Velvary 0:0 (5:4 po pen.)
Litoměřicko – Olympia Radotín 3:2 (kon.) | Písek – Domažlice 1:0 (kon.) | Převýšov – Karlovy Vary 3:2 (kon.)
Štěchovice – Králův Dvůr 1:1 (7:6 po pen.) | Vyšehrad – Vltavín 3:2 (kon.) | Živanice – Zápy 1:3 (kon.)

Štěchovice právě vstřelily branku!
    Autorem branky z pokutového kopu je VOLEŠÁK.

56
    Penalta pro domácí!

50
    K zajímavé situaci se vypracovali domácí, když Díl vybojoval odražený míč ve velkém vápně, jeho střela však letěla vysoko nad branku hostů.

47
    Oba týmy dopadají v úvodních minutách na špatné rozehrávky.

46

Hráči nastupují na trávník, druhý poločas za pár minutek začne. Hosté budou do druhé části hry vstupovat s jednobrankovým náskokem.

45+1
    A ten hostující branku nijak neohrozil. První poločas skončil.

45
    Rozhodčí nastavuje jednu minutu. První poločas pravděpodobně uzavře standardní situace domácích.

44
    Pokus hostů odkopávají domácí na brankové čáře!

42
    Centr Štěchovic byl odražen pozornou obranou hostů.

37
    Králův Dvůr při pokusu o útočnou akci zahrál rukou. Rozehrávat budou domácí.
    35. Patrik NEHODA - 0:1

35
    Králův Dvůr právě vstřelil branku! Z penaltového puntíku se prosadil Patrik NEHODA

34
    Penalta pro hosty! Zahrávat ji bude Patrik Nehoda.

32
    Prozatím největší šance v utkání! Na přesnou přihrávku si došel hostující Novák, jehož střela lízla břevno domácí brány!

27
    Souboj na středu hřiště vyhráli hráči Štěchovic, kteří mají míč na svých kopačkách.

25
    Štěchovice budou vhazovat uprostřed hřiště.

24
    Odkop od domácí brány.

23
    Pozemní nástřel Králova Dvoru odvrací obrana Štěchovic na roh.

22
    Po tvrdé střele Kučery brankář hostí míč vyrazil před sebe a jen těsně se nedostal k dalšímu útočníků domácích. Velká šance Štěchovic!

21
    Útok hostů zastavuje Králův Dvůr faulem uprostřed hřiště.

20
    Nákop hostů bezpečně kontroluje domácí obrana. Štěchovice zakládají útok, po prvních 20 minutách jsou jednoznačně aktivnějším týmem.

19
    Králův Dvůr se snaží kombinovat podél krajní lajny hřiště. Zatím se jim však nedaří, pozorná obrana Štěchovice zastavuje jejich útočné výpady.

17
    Na centr z pravé strany si naběhl Košata, který však trefil pouze brankáře. Rozhodčí však viděl, že Krček chytil míč až za lajnovou čárou, a tak Štěchovice budou kopat další roh.

16
    K odraženému míči se nakonec dostal Pavlík, který přestřelil hostující branku střelou z malého vápna!

15
    Štěchovice budou kopat první rohový kop v utkání.

14
    Nebezpečné napadání hostů hásí až přihrávka Jakobovského k domácímu brankáři.

13
    Na druhé straně hlavička Nováka těsně minula levou tyč!

12
    Krásný centr z pravé strany hřiště nezpracoval jeden z útočníků Králova Dvoru. Pokud by jej zpracoval, mohl se sám ocitnout před brankářem domácích!

11
    Dlouhý centr domácích vyboxoval Krček. K následné dorážce se nikdo nedostal.

9
    Po špatném zpracování Pavlíka budou na kraji hřiště vhazovat hosté.

8
    K zajímavé příležitosti se dostal domácí Volešák, střela zkušeného ligového hráče letěla hodně vedle hostující branky.

6
    Po faulu hráče Králova Dvora budou Štěchovice rozehrávat ze středového kruhu.

5
    Odražený míč se dostal až k Řehákovi, který vykopává dopředu.

4
    Po štěchovickém dlouhém autu se dostal ke střele Martin Novák, střela z lajny velkého pokutového území letěla příliš vysoko.

3
    Balšánek potáhnul míč až na hranici velkého vápna, kde přihrál na křídlo Novákovi, jeho centr ale nenašel nikoho z hostujících hráčů.

2
    Obrana Králova Dvora kombinuje podél svého pokutového území.

1
    Hosté začali utkání přihrávkou až ke svému brankáři, ten nakopává dopředu.

1

Hráči obou mužstev již nastoupili na trávník, utkání za chvíli začne. Domácí začnou v klasické červené kombinaci dresů, hosté v modré.

TJ Štěchovice: Řehák – Švejda (C), Košata, Pavlík, Volešák, Kučera, Batka, Díl, Novák, Jakobovský, Těžký
    Náhradníci: Vašák – Muller, Milojevič, Štědronský, Greš,

FK Králův Dvůr: Krček – Bohánek, Rendla, Hell, Zelenka, Nehoda, Balšánek (C), Šebek, Dolák, Novák, Procházka
    Náhradníci: Špicl – Černý, Bouček, Kraus, Hejda, Šlapák, Břížďala

Rozhodčí: Klupák – Plzák, Šimeček

Domácí se nacházejí na 12. místě třetí české nejvyšší soutěže. Naposledy Štěchovice rozstříleli Jirny na svém pažitu 5:0.

Poslední zápasy Štěchovic:

Štěchovice – Jirny 5:0
    Převýšov – Štěchovice 2:0
    Štěchovice – Slovan Liberec 1:5 – pohár
    Štěchovice – Dobrovice 1-2

Hosté z Králova Dvoru se nacházejí na sedmém místě tabulky, ve které mají 12 bodů. V posledním zápase Králův Dvůr prohrál na hřišti SK Zápy 0:2.

Poslední zápasy FK Králův Dvůr:

Zápy – Králův Dvůr 2:0
    Králův Dvůr – Olympia Radotín 0:1 po penaltách
    Litoměřicko – Králův Dvůr 0:1
    Králův Dvůr - Živanice 2:1

Dobrý den, dnes je na programu vložené 17. kolo ČFL, ve kterém domácí Štěchovice vyzvou Králův Dvůr.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.