Philadelphia – NY Islanders 2:3 (po pr.) | Ottawa – Chicago 2:5 (kon.) | Toronto – Buffalo 5:3 (kon.)
Carolina – Washington 5:1 (kon.) | Nashville – Tampa 1:5 (kon.) | St. Louis – Columbus 3:0 (kon.)
Winnipeg – Calgary 4:3 (po pr.) | Pittsburgh – Columbus 7:3 (kon.)
St. Louis Blues
3:0 (2:0, 0:0, 1:0)
Columbus Blue Jackets
Sobota 22.09.2018, 02:00 • Scottrade Center, St. Louis • Příprava NHL

Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemné sobotní ráno a někdy příště opět na shledanou. (04:37:26)

Lukáš Sedlák (CBJ) 0+0, 0 střel, čas na ledě – 12:00

Dnešní utkání je za námi. Ve třetí třetině jsme dlouho viděli stejný průběh zápasu jako ve druhé třetině, tedy velice vyrovnaný souboj. Třetí branky se tak diváci v Scottrade Center dočkali až v 59. minutě, kdy se do prázdné branky přes celé kluziště trefil Bortuzzo. Domácí tak dnes vcelku zaslouženě zvítězili 3:0. Za domácí se dnes ještě kromě Bortuzza trefili Blais a Maroon.

Střely na branku: 20 – 27 (ve 3. třetině: 8 – 7)

59:30
    Ofsajd domácích. Vhazovat se tak bude ve středním pásmu.

59:00
    Právě se nám rozeběhla poslední minutka třetí třetiny.
    58:08 Robert BORTUZZO - 3:0

58:08
    St. Louis právě vstřelilo branku!
    Domácí vedou už 3:0! ROBERT BORTUZZO vyslal naslepo kotouč ze své třetiny, a ten nakonec skončil až za brankovou čárou! Asistence: Bez asistence.

57:55
    Hosté posílají na branku soupeře jednu střelu za druhou, ale Johnson zatím drží svůj tým od inkasování.

57:13
    Hosté to zkoušejí v šesti bez brankáře!

56:46
    Milano střelou z levého kruhu trefil jen Bouwmeestera.

56:08
    Vyloučení v týmu St. Louis Blues (Vince Dunn – 2 min., podrážení).

55:31
    Korostelev nedokázal vystřelit z pravého kruhu přes jednoho z obránců, kterého trefil do bruslí.

54:18
    Střelu jednoho z domácích hráčů z levého kruhu zblokoval jeden z obránců do ochranné sítě. Následuje komerční přestávka.

53:46
    Mikkola napřáhl ke střele od modré, kterou však orazítkoval jen tyč soupeřovy branky.

53:17
    Bouwmeester střelou od modré nedokázal prostřelit Thiessena.

52:37
    Nolan ztratil kotouč v útočném pásmu a hrát tak mohou hosté.

51:45
    Velká skrumáž hráčů vznikla v brankovišti domácích, ale kotouč neskončil za brankovou čárou. Johnson si kotouč pohlídal ve své lapačce.

Martin Penker

Branky a nahrávky: 5. Blais (Schenn, Kyrou), 14. Maroon (Tarasenko, Dunn), 59. Bortuzzo

St. Louis Blues: Johnson (Binnington) – Dunn, Bortuzzo, Bouwmeester, Schmaltz, Walman, Mikkola – Maroon, O'Reilly, Tarasenko – Blais, Schenn, Kyrou – Barbašev, Thomas, Jaškin – Nolan, Sundqvist, Flynn
    Columbus Blue Jackets: Bobrovskij (33. Thiessen) – Carlsson, Clendening, Somerby, Savard, Kukan, Harrington – Milano, Nash, Davidsson – Duclair, MacInnis, Dalpe – Robinson, Foudy, Scott – Bittner, Sedlák, Korostelev