Žilina B – KFC Komárno 1:2 (kon.) | Prešov – Trebišov 3:0 (kon.)
sk Neděle 23.09.2018, 10:30 • Štadión MŠK Žilina • MONACObet liga • 10. kolo

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 10:30.

MŠK Žilina B: Petráš – Minárik (C), Kopas, Vallo, Ďuriš, Moško, Chríbik, Majdan, Tevzadze, Myslovič, Balaj
    Náhradníci: Leško – Petrák, Kovaľ, Farský

KFC Komárno: Slávik – Popović, Ondruš, Antálek, Šurnovský, Domonkos, Mikeš, Mészáros, Nurković (C), Duda, Zemko
    Náhradníci: Luzin, Fronc, Leckéši, Ajrulahu, Maximilián, Krisztián, Kiss

Rozhodca: Ziemba – Špivák, Jankovič.

Oba tímy práve pod vedením hlavného rozhodcu Ziembu nastupujú na trávnik žilinského štadióna.

1
    Stretnutie sa práve začalo.

1
    Úvodný výkop zápasu patrí futbalistom Komárna.

1
    Prvá útočná akcia Žiliny nebola úspešná, na opačnej strane prihrávka Samira Nurkovicá na Erika Mikeša neprešla cez obranu Žiliny.

2
    Samuel Petráš si však už pripisuje prvý úspešný zákrok, po strele z pravej strany vyrazil loptu na rohový kop.

2
    Po rohovom kope hostí boli trošku zmätky, obrana Žiliny však ďalšiu strelu Komárna tečovala na rohový kop.

3
    Nuž a po druhom rohu Komárna získavajú loptu Žilinčania a idú dopredu.

3
    Akciu potiahol Patrik Myslovič, ktorý si obhodil obrancu hostí, no lopta bola príliš rýchla a ušla mu za čiaru.

4
    Výborná akcia Žiliny, Vallo z pravej strany hľadal v šestnástke Komárna Balaja, no ten bol príliš vzadu a tak loptu nemal šancu zasiahnúť.

5
    Ďalšia útočná akcia Žiliny, Adam Kopas sa odvážil sám medzi troch hráčov Komárna, na druhom však stroskotal.

6
    Sledujeme od úvodu výborný futbal s množstvom súbojov. Hráči Komárna však na rozdiel napríklad od Lipian alebo Popradu chcú hrať v Žiline futbal. Takže po páde na trávnik sa okamžite zdvihnú a pokračujú v hre, dokonca bez hereckých výkrikov. Pekný moment v slovenskom futbale.

7
    Ďalší rohový kop Komárna, tentoraz z ľavej strany, loptu však bez problémov stiahol do svojej náruče Samuel Petráš.

8
    Hrá sa v dobrom tempe, akcie sa striedajú na oboch stranách, vyloženú šancu sme však zatiaľ nevideli.

9
    Výborná strela Adama Kopasa, no Matej Slávik bol pozorný a loptu vyrazil na rohový kop!
    9. Kopas (ZIN), Slávik (KFK)
    Zdroj: youtubue.com – MSKZilinaTV

10
    Po rohovom kope Žiliny z ľavej strany boli pred Slávikom zmätky, no napokon strelu domácich futbalistov zblokovala pozorná obrana Komárna.

11
    Máme za sebou úvodných 10 minút prvého polčasu, stav zápasu je stále 0:0.

12
    Tvrdý súboj Mészárosa s Majdanom, obaja borci však budú v poriadku.

13
    Žilinčania kombinujú v strede poľa, snažia sa najmä o rýchle útoky ťahané po krídlach.

13
    András Mészáros to tentoraz skúsil strelou z hranice žilinského pokutového územia, loptu zakrútil technicky, ale tá konči nad Petrášovou bránkou.

14
    Nasledoval rýchly protiútok Žiliny, snaha mladých Šošonov ale končí postavením mimo hru.

15
    Domáci znovu kombinujú v strede poľa a skúšajú to následne nákopom lopty za obranu Komárna. Znovu je to však postavenie mimo hru.

16
    Komárno sa snaží smerom dopredu niečo vymyslieť, ale výborný obranný zákrok predviedol Stopér Matej Moško.

17
    Krásna akcia hostí, do vápna Žiliny sa preštrikoval Erik Mikeš, no Samuel Petráš jeho strelu parádne vyrazil na rohový kop!
    17. Petráš (ZIN), Mikeš (KFK)

18
    Po rohovom kope Komárna dobre zapracovala žilinská obrana, napriek tomu sa hostia po krátkom času znovu dostávajú pred Petráša.

19
    V strede poľa vidíme v krátkom časovom slede viacero osobných súbojov, ten posledný bol však odpískaný ako faul v prospech Komárna.

20
    Komárno sa znovu dostalo do šance, ale opäť je z toho len rohový kop hostí. Tento moment však poriadne nazlostil domáceho trénera Norberta Guľu, ktorý už rázne rozdáva pokyny svojim hráčom.

21
    Priamy kop Komárna z dobrej pozície, lopta však končí vysoko nad Petrášovou bránkou.

22
    Žilinčania sa snažia trošku upokojiť situáciu a tak dlhšie kombinujú na vlastnej polovici.

23
    Majdan výborne vysunul po pravej čiare Kristiána Valla, ktorého však zastavil obranca Komárna.

24
    MŠK Žilina B dáva gól! Tentoraz už však domácim center z pravej strany vyšiel, pretože FILIP BALAJ rybičkou zasiahol loptu ideálne a otvoril skóre dnešného zápasu!
    24. BALAJ - 1:0

25
    Výborný rýchly protiútok Žiliny po ose Myslovič – Vallo. Kristián znovu posielal dobrý center z pravej strany, lenže tentoraz obranca Komárna dokázal loptu pred Balajom zastaviť!

26
    Domáci ostrostrelec z väčších vzdialeností Adam Kopas to znovu skúsil, jeho tiahla delovka ale tesne minula pravú spojnicu Slávikovej bránky!
    26. Kopas (ZIN)

27
    Domáci sa teraz nadýchli k mohutnému tlaku, lenže ďalšiu útočnú akciu zastavila píšťalka rozhodcu pre postavenie mimo hru.

28
    Domáci futbalisti znovu kombinujú v strede poľa, hostia sú až na Samira Nurkovića všetci zoradení pred vlastnou šestnástkou.

29
    Akcia ako cez kopirák, Vallo centroval z pravej strany na Balaja, tentoraz je to ale znovu postavenie mimo hru.

30
    Máme za sebou polhodinu zápasu, Žilina zatiaľ vedie nad Komárnom 1:0.

31
    Ďalší center Kristiána Valla z pravej strany, obrana Komárna loptu odvrátila na rohový kop pre Žilinu.

32
    Následný rohový kop mladých Šošonov ale žiadnu nepríjemnosť pre brankára hostí Slávika neznamenal.

33
    Lukáš Duda sa prebíjal po pravej strane ku Samuelovi Petrášovi, no dvomi dobrými obrannými zákrokmi ho napokon zastavil Matej Moško.

34
    Nasledoval rýchly protiútok Žiliny, lopta však skončila za postrannou čiarou.

35
    Hra sa v týchto momentoch prelieva zo strany na stranu, hostia sa snažia ešte pred záverom prvého polčasu s výsledkom niečo urobiť.

36
    Kapitán Komárna Samir Nurković sa prebíjal cez trojicu Žilinčanov v strede poľa, napokon bol faulovaný.

37
    Hráči Komárna pri rozohrávka zapojili do hry aj Mateja Slávika, ten sa dnes na nudu rozhodne sťažovať nemôže.

38
    Patrik Myslovič sa dostal ku strele zvnútra šesnástky Komárna, jeho strela však bola zblokovaná. Následná strela ďalšieho žilinského hráča už skončila vedľa Slávikovej bránky.

39
    Žilina oblieha pokutové územie Komárna, výsledná strela ale končí vysoko nad Slávikovou bránkou.

40
    Do konca prvého polčasu ostáva necelých 5 minút, Žilina vedie nad Komárnom stále 1:0.

41
    Snahu Žiliny o rýchly útok zastavilo ďalšie avizované postavenie mimo hru. Domácim sa ale tento verdikt vôbec nepozdáva.

42
    Veľká chyba v obrane hostí, Vallo však nabiehajúceho Mysloviča nenašiel. Ktovie, či to nemala byť pôvodne prihrávka na Balaja, ktorý však bol príliš rýchly.

43
    Trošku emócií na oboch stranách, zatiaľ je to však bez kartového napomínania.

44
    Samir Nurković útržil nepríjemný zásah loptou v súboji s Moškom. Kapitán hosti sa však rýchlo otriasol a bude pokračovať v zápase.

45
    V úplnom závere prvého polčasu ešte veľká šanca Komárna, dobrú strelu Mészárosa z pravej strany však Petráš bravúrne vyrazil.
    45. Mészáros (KFK), Petráš (ZIN)

45
    Prvý polčas sa skončil.

Po prvom polčase máme v Žiline stav 1:0. Domáci išli do vedenia v 24. minúte zásluhou Filipa Balaja, ktorý hlavičkou zužitkoval center Valla z pravej strany. Druhý polčas začne približne o 11:33.

46
    Začal sa druhý polčas.

46
    Úvodný výkop druhého polčasu v prospech Žiliny.

46
    Striedanie v tíme KFC Komárno: z ihriska odchádza Duda, prichádza Fronc.

47
    V úvode polčasu Žilinčania kombinujú na polovici Komárna.

48
    Marcel Ondruš sa po pravej strane snažil vysunúť Popovića, obrana Žiliny však rýchlo zareagovala a zastavila tento rodiaci sa útok Komárna.

49
    Tentoraz sa však Popović na pravej strane dokázal presadiť, no jeho center pred Petráša bol veľmi nepresný.

50
    Kolmica za obranu Komárna pre aktívneho Dávida Ďuriša, je z toho však len postavenie mimo hru.

51
    Rýchla kombinácia Žiliny, Myslovič namiesto strely volil prihrávku na Valla, ktorý však mal zlý prvý kontakt s loptou.

52
    Futbalisti Komárna sa ale sympaticky snažia o vyrovnanie, zahrávať budú ďalší rohový kop.

53
    Ani tento im však želaný efekt nepriniesol, Komárno však napriek nezdaru udržalo loptu na svojich kopačkách.

54
    András Mészáros to tentoraz skúsil strelou z pravej strany, jeho pokus bol však zblokovaný obrancom Žiliny.

55
    Žltú kartu dostáva Mészáros (KFC Komárno).

56
    Hostia sa odhodlali k mohutnej ofenzíve, prízemná prihrávka Mészárosa prešla celým pokutovým územím Žiliny, no žiaden hráč ju nedokázal zasiahnúť.

57
    Domáci v tomto momente zapájajú do rozohrávky aj Samuela Petráša, Komárno však veľmi vysoko napáda rozohrávku Žiliny.

58
    Žltú kartu dostáva Popović (KFC Komárno).

59
    Žltú kartu dostáva Majdan (MŠK Žilina B).

59
    Striedanie v tíme MŠK Žilina B: z ihriska odchádza Chríbik, prichádza Kovaľ.

60
    Z priameho kopu hostí bol výborný center pred bránku Žiliny, Samuel Petráš sa tam však nepríjemne zrazil s jedným z hráčov hostí a ostáva ležať otrasený na trávniku. Po krátkom ošetrení však bude zrejme v poriadku.

61
    Máme za sebou hodinu hry a Žilina stále vedie nad Komárnom zásluhou Filipa Balaja 1:0.

62
    Zápas má stále výborné tempo, hostia sú v druhom polčase podstatne viac odvážni než v polčase prvom.

63
    Tentoraz neprehľadná situáciu pred Samuelom Petrášom. Hlavný rozhodca nariadil odkop od bránky Žiliny.

64
    Na trávniku ostáva ležať jeden z domácich hráčov, v hre sa však napriek tomu pomerne dlho pokračuje.

65
    Dnešné stretnutie sleduje 198 divákov.

65
    Žltú kartu dostáva Šurnovský (KFC Komárno).

66
    KFC Komárno dáva gól! Po peknej akcii sa lopta vnútri žilinskej šestnástky dostala pred nabiehajúceho KRISTÓFA DOMONKOSA, ktorý delovkou trafil ľavý horný roh Petrášovej bránky!
    66. DOMONKOS - 1:1

67
    Domáci sú v týchto momentoch trošku vypojení z hry.

68
    Ale to už neplatí, pretože do úniku sa dostal domáci Martin Kovaľ, ktorý však vo výbornej pozícii trafil len vybiehajúceho Mateja Slávika!
    68. Kovaľ (ZIN), Slávik (KFK)

69
    Tak zápas dostal nový náboj, do konca stretnutia ostáva niečo málo cez 20 minút začíname prakticky od začiatku.

70
    Strela domácich zo strednej vzdialenosti, brankár Slávik si však s loptou na dvakrát poradil.

71
    Veľká šanca hostí, po ktorej sa trasie brvno Petrášovej bránky!
    71. Brvno po zakončení jedného z hráčov Komárna.

71
    Snaha domácich o rýchly protiútok, Filip Balaj bol však znovu v postavení mimo hru.

71
    Norbert Guľa chystá druhé dnešné striedanie, do hry príde v drese Žiliny B Bernard Petrák.

72
    Priamy kop Komárna, lopta padla v šestnástke Žiliny, ale obrana MŠK ju stihla upratať.

73
    KFC Komárno dáva gól! Lenže Komárno je pri chuti a dostáva sa do vedenia, pretože Petráša prekonáva kapitán hostí SAMIR NURKOVIĆ!
    73. NURKOVIĆ - 1:2

73
    Striedanie v tíme MŠK Žilina B: z ihriska odchádza Vallo, prichádza Petrák.

74
    Na trávniku ostáva ležať jeden z hráčov hostí, hra je tak prerušená. Ide o Popovića, ktorý však bude po krátkom ošetrení v poriadku.

75
    Do konca zápasu ostáva necelých 15 minút, Žilina už prehráva na domácom trávniku s Komárnom 1:2.

76
    Komárno sa však stále tlačí dopredu a preťažená obrana MŠK B má plné ruky a nohy práce.

77
    Domáci sa konečne dostali do útoku, lenže Dávida Ďuriša obrana Komárna bezpečne pokryla.

78
    Žilinčania sa snažia ešte skoncentrovať na záverečné minúty zápasu.

79
    Žilina bude po faule pri šestnástke Komárna zahrávať priamy kop, futbalistom hostí sa to však vôbec nepáči.

80
    Priamy kop domácim vôbec nevyšiel podľa predstáv, záver zápasu sa nesie v zbytočne emotívnom duchu.

81
    Po ďalšej akcii Žiliny končí lopta v náruči pripraveného Mateja Slávika.

82
    V týchto momentoch oba tímy tvrdo bojujú o každý kúsok trávnika.

83
    Tréneri oboch tímov ešte nabádajú svojich hráčov ku zvýšenej aktivite, nuž, uvidíme ako to dnes dopadne.

84
    Žltú kartu dostáva Antálek (KFC Komárno).

84
    Norbert Guľa už chystá aj posledné dnešné striedanie, do hry príde Samuel Farský.

85
    Začalo sa posledných 5 minút riadneho hracieho času.

86
    Žilinčania teraz kombinujú na polovici súpera a hľadajú priestor na útočnú akciu.

87
    Striedanie v tíme MŠK Žilina B: z ihriska odchádza Myslovič, prichádza Farský.

88
    Pekná strela kapitána Komárna Samira Nurkovića končí na pravej tyči Petrášovej bránky!
    88. Nurković (KFK)

89
    Striedanie v tíme KFC Komárno: z ihriska odchádza Mikeš, prichádza Maximilián.

90
    Na trávniku ostáva ležať hosťujúci Fronc, no zrejme bude v poriadku.

90
    Žltú kartu dostáva Moško (MŠK Žilina B).

90
    V druhom polčase bude hlavný rozhodca Ziemba nadstavovať minimálne 2 minúty.

90+1
    Dlhá lopta za obranu Komárna pre Petráka, no táto prihrávka bola príliš dlhá.

90+1
    Striedanie v tíme KFC Komárno: z ihriska odchádza Domonkos, prichádza Luzin.

90+2

S konštatovaním, že Žilina B prehrala na domácom trávniku s Komárnom 1:2 sa s vami lúčim, ďakujem za pozornosť a želám príjemný zvyšok dňa. Dočítania priatelia. (12:22:00)