NY Rangers – New Jersey 4:3 (po pr.) | Philadelphia – Boston 3:4 (kon.) | Toronto – Montreal 1:5 (kon.)
Dallas – Minnesota 5:3 (kon.) | Calgary – Winnipeg 4:5 (po pr.) | Los Angeles – Vancouver 4:1 (kon.)
Anaheim – Arizona 4:2 (kon.) | Vegas – Colorado 3:5 (kon.)
Anaheim Ducks
4:2 (1:1, 2:0, 1:1)
Arizona Coyotes
Úterý 25.09.2018, 04:00 • Honda Center, Anaheim • Příprava NHL

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (07:42:23)

Československá stopa v utkání:
    Andrej Šustr (ANA) 0+1, 2 střely, čas na ledě 19:32
    Richard Pánik (ARI) 1+0, 3 střely, čas na ledě 19:02

1. Carter Rowney (ANA) 1+0
    2. Sam Steel (ANA) 1+0
    3. John Gibson (ANA) 29 zák., 2 góly

Je konec. Anaheim nakonec dokázal zvítězit v domácím prostředí nad Arizonou 4:2. Už ve 2. minutě poslal domácí do vedení Rowney, ale o dvě minuty později srovnal Pánik. Následně jsme byli svědky pokusů na obou stranách, ale branka už v první třetině nepadla. Ve 31. minutě poslal domácí do vedení Steel a dvě minuty před koncem periody zvýšil náskok na dvě branky Fowler. A nakonec deset minut před koncem utkání se postaral o dramatický konec Brendan Perlini, ale V 58. minutě se prosadil Max Comtois, který rozhodl o vítězství domácích.

Staňte se fanoušky NHL.cz!

57:41
    Anaheim právě vstřelil branku!
    Autorem branky je MAX COMTOIS. Asistence: Isac Lundestrom.

49:42
    Arizona právě vstřelila branku!
    Autorem branky je BRENDAN PERLINI. Asistence: Alex Goligoski a Dylan Strome.

40:01

Další třetina začne přibližně v 05:57.

Druhá třetina je u konce a Anaheim se dostal do dvougólového vedení. Ve 31. minutě poslal domácí do vedení Steel a dvě minuty před koncem periody zvýšil náskok na dvě branky Fowler.

40:00

38:04
    Domácí odskakují do dvoubrankového vedení dvě minuty před koncem druhé periody! Autorem branky je CAM FOWLER. Asistence: Andrew Cogliano a Kiefer Sherwood.

37:35
    Coglianovo zakončení skončilo jen v moci Kuempera.
    Staňte se fanoušky NHL.cz na Twitteru!

36:17
    Perliniho střela z blízky byla zablokována Comtoisem.

34:45
    A opět se ke střele dostali hosté, ovšem tentokrát ránu Klimy z levé strany chytil Gibson.

33:30
    Střela Kempeho bekhendem skončila jen v lapačce Gibsona.

32:15
    Domácí chtějí přidat třetí branku, ale tentokrát skončila střela Montoura jen v moci Kuempera.

30:41
    Anaheim jde podruhé v dnešním utkání do vedení! Autorem branky je SAM STEEL. Asistence: Joshua Mahura.

26:17
    Ducks se nyní dostali do menšího tlaku, ovšem rána Terryho skončila opět v moci Kuempera.

25:36
    O chvíli později vystřelil z pravé strany i Montour, ale Kuemper si byl opět jistý.

25:06
    Max Comtois zkoušel překvapit brankáře, ale ani tentokrát se o druhou branku Anaheimu nejednalo.

23:58
    Rána Russoa byla zblokována Getzlafem.

20:59
    Perlini vypálil, ovšem jeho střelu chytil Gibson.

20:32

20:01

Další třetina začne přibližně v 05:03.

První třetina je u kocne a stav je zatím nerozhodný 1:1. Už ve 2. minutě poslal domácí do vedení Rowney, ale o dvě minuty později srovnal Pánik. Následně jsme byli svědky pokusů na obou stranách, ale branka už nepadla.

20:00

19:16
    Hjalmarssonova rána byla zblokována.

19:10

18:32
    Vyloučení v týmu Arizona Coyotes (Fasching – 2 min., vysoká hůl).

18:30
    Murphy vypálil z levé strany vedle brány.

17:10
    Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Blandisi – 2 min., hákování).

16:56
    Poté se Anaheim dostal do pásma soupeře a přišla střela Lundestroma a následně Montoura, ovšem s oběma pokusy si poradil Darcy Kuemper.

16:18
    Domácí nyní zblokovali hned tři pokusy soupeře a Gibson nemusel zasahovat.a

15:12
    Střela Rakella z levé strany letěla mezi tři tyče, ale Kuempera nepřekonala.

13:00
    Hned dvě střely hostujících hráčů zamířily jen vedle domácí svatyně.

11:21
    Hudson Fasching se dostal do zakončení z pravé strany, ale Gibsona nepřekonal.

10:35
    Střela Capobianca byla zblokována Sherwoodem.

09:25
    Hosté se dostali k pár střelám, ale až ta z hole Hjalmarssona letěla na bránu Gibsona, ovšem za jeho zády neskončila.

09:10
    Následně ještě dorážel Klima, ale Johna Gibsona nepřekonal.

09:06
    Kevin Klima vypálil zpoza modré čáry jen vedle brány.

07:28
    Brandon Montour minul bránu a posléze vypálil Schenn, ovšem Kuemper byl připraven.

05:38
    Fischer minul bránu z pravé kruhu.

05:12
    Tentokrát se dostal hostující hráč Perlini ke střele, ale Gibson si s ní věděl rady.

04:51
    Gibbonsova střela skončila jen v moci Kuempera.

04:16
    Střela Cama Fowlera byla zblokována Crousem a neprošla tak na bránu Kuempereho.

03:50
    Hosté využívají hned první přesilovou hru a srovnávají na 1:1! Autorem branky je RICHARD PÁNIK. Asistence: Hudson Fasching, Trevor Murphy.

03:22
    Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Pettersson – 2 min., hákování).

02:47
    Rickard Rakell se dostal ke střele, ovšem minul hostující svatyni.

01:57
    Domácí už po dvou minutách otevírají skóre dnešního utkání! Autorem branky je CARTER ROWNEY. Asistence: Andrej Šustr a Joseph Blandisi.

00:19
    Šustr se dostal ke střele, kterou ovšem chytil Kuemper.

00:01

Arizona Coyotes: Miska (Kuemper) – Hjalmarsson, Murphy, Goligoski, Russo, Ljubuškin, Capobianco – Perlini, Hinostroza, Pánik, Strome, Fasching, Kempe, Fischer, Archibald, Klima, Crouse, Looke, Pederson

Rozhodčí: Trevor Hanson, Brad Meier – Ryan Galloway, Bevan Mills.

Arizona Coyotes:

Arizona se v minulém ročníku v Západní konferenci umístila až na posledním patnáctém místě se sedmdesáti body a skóre 208:256. V letní přípravě odehráli Coyotes čtyři zápasy. Nejprve Arizona prohrála ve Vegas 2:7. Posléze si ovšem dvakrát poradila s Los Angeles (4:2, 4:3). V posledním zápase se Coyotes poradili právě s dnešním soupeřem Anaheimem 6:1.

Anaheim Ducks:

Anaheim skončil v minulé sezóně v Západní konferenci na pátém místě se sto jedna body a skóre 235:216. V osmifinále se tak Ducks utkali se San Jose Sharks. Ovšem Anaheim si ani neškrtl a prohrál v sérii jasně 0:4. V letní přípravě odehráli Ducks už tři zápasy. Dvakrát se utkali se San Jose, ovšem dvakrát prohráli (1:4, 3:7). V posledním zápase zavítali na led dnešního soupeře Arizony, kde prohráli jasně 1:6.

V přípravném zápase se proti sobě utkají týmy Anaheim Ducks a Arizona Coyotes. Naposled se spolu tato mužstva utkala před dvěma dny v Gila River Aréně. V první třetině vstřelila Arizona jeden gól. Ve druhé periodě přidali Coyotes další tři branky a vedli už 4:0. Nakonec Arizona zvítězila jasně 6:1. Nyní se bude hrát v hale Honda Center v Anaheimu. Úvodní buly je naplánováno na 04:00.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:00.

Michal Raška

Branky a nahrávky: 2. Rowney (Šustr, Blandisi), 31. Steel (Mahura), 39. Fowler (Cogliano, Sherwood), 58. Comtois (Lundestrom) – 4. Pánik (Fasching, Murphy), 50. Perlini (Goligoski, Strome)

Anaheim Ducks: Coreau (Gibson) – Schenn, Fowler, Montour, Pettersson, Manson, Šustr, Mahura – Cogliano, Perry, Getzlaf, Gibbons, Rowney, Steel, Blandisi, Tropp, Lundestrom, Terry, Sherwood, Rakell, Comtois
    Arizona Coyotes: Kuemper (Miska) – Hjalmarsson, Murphy, Goligoski, Russo, Ljubuškin, Capobianco – Perlini, Hinostroza, Pánik, Strome, Fasching, Kempe, Fischer, Archibald, Klima, Crouse, Looke, Pederson

Rozhodčí: Trevor Hanson, Brad Meier – Ryan Galloway, Bevan Mills