Vsetín – Frýdek-M. 3:2 (kon.) | Benátky n/J – Litoměřice 4:2 (kon.) | Jihlava – Třebíč 6:3 (kon.)
Motor ČB – Kladno 3:0 (kon.) | Slavia – Ústí n/L 2:1 (kon.) | Přerov – Havířov 6:3 (kon.)
Prostějov – Kadaň 9:2 (kon.)
HC Benátky nad Jizerou
4:2 (2:1, 0:1, 2:0)
HC Stadion Litoměřice
Středa 26.09.2018, 17:30Chance liga • 8. kolo

59:23
    Vyloučen hostující Aleš Pavlas na 10 minut za nesportovní chování. Král musí do své branky.

52:20
    Vyloučen hostující Patrik Marcel za faul kolenem.

50:41
    Síly na ledě se vyrovnají. Vyloučen domácí Ladislav Bittner za držení.

50:26
    Vyloučen hostující Aleš Pavlas za nesportovní chování.

48:19
    Bude se hrát ve čtyřech. Potrestána hráčská lavice domácích za příliš mnoho hráčů na ledě. Trest odpyká Michal Teplý. U hostů je vyloučen Aleš Pavlas za nedovolené bránění.

36:04
    Potrestána hráčská lavice hostí za příliš mnoho hráčů na ledě. Trest odpyká Otakar Šik.

32:38
    Vyloučen domácí Jiří Průžek za sekání.

28:34
    Vyloučeni hostující Patrik Marcel za držení hole a hostující Jakub Pour za vražení.

18:46
    Vyloučeni shodně dva hráči. U domácích Tomáš Hanousek za zdržování hry – vyhození puku. U hostů Jakub Pour za vysokou hůl.

16:53
    Vyloučen domácí Ladislav Bittner na 2+2 minuty za vysokou hůl.

14:36
    Vyloučen domácí Chance Braid na 2+10 minut za zásah do oblasti hlavy a krku. Menší trest odpyká Jiří Průžek.

9:33
    Vyloučen domácí Jiří Průžek za podrážení.

3:52
    Síly na ledě se vyrovnají. Potrestána hráčská lavice hostí za příliš mnoho hráčů na ledě. Trest odpyká Ondřej Machala.

2:07
    Vyloučen domácí Ján Niko za zdržování hry – vyhození puku.

Ondřej Nejedlo

Branky a nahrávky: 5. Jeník (Kolmann, Teplý), 12. M. Zachar (D. Špaček), 46. J. Mikyska (Maier, Psota), 53. Bittner (J. Mikyska, Niko) – 5. Rousek (Válek, Voženílek), 34. Voženílek (Machala, Pavlas)

HC Benátky nad Jizerou: Schwarz (Žajdlík) – Kunst, Kolmann, T. Hanousek, Jan Bednář, Niko, Maier – Jeník, Duda, Teplý – Psota, J. Mikyska, Bittner – M. Zachar, Najman, D. Špaček – Průžek, Šír, Braid.
    HC Stadion Litoměřice: Tomáš Král (Michajlov) – Marcel, Pavlas, Gaspar, Smetana, Buchtela, Jebavý, Kvasnička – Pour, J. Kloz, Korkiakoski – Rousek, Válek, Voženílek – Machala, Flynn, Šik – Jirásek, M. Havelka, J. Dvořák.

Rozhodčí: Vokřál, Wagner – Bosák, Kotlík