Buffalo – Columbus 2:4 (kon.) | Tampa – Florida 2:3 (kon.) | Nashville – Carolina 1:4 (kon.)
St. Louis – Washington 0:4 (kon.) | Chicago – Detroit 6:8 (kon.) | Calgary – San Jose 7:5 (kon.)
Edmonton – Vancouver 6:0 (kon.)
Tampa Bay Lightning
2:3 (0:0, 2:0, 0:3)
Florida Panthers
Středa 26.09.2018, 01:30 • Amalie Arena, Tampa • Příprava NHL

46:19
    Alexander Petrovic fauloval před komerční přestávkou Ondřeje Paláta a dostal dvě minuty za nedovolené bránění. Lightning mají šanci rozhodnout utkání.

39:42
    Erik Černák dostal dvě minuty za držení a Florida si také v závěru druhé třetiny zahraje přesilovou hru.
    33:52 Není pochyb o tom, komu tato fanynka drží palce

33:52
    Steven Stamkos fauloval na pravé straně obranného pásma svého týmu u hrazení a byl vyloučen na trestnou lavici na dvě minuty za krosček. Další početní výhoda Panthers, kteří se zatím neprosadili ani jednou.

25:19
    Panthers před začátkem přesilové hry porušili postup při vhazování a nakonec se tedy bude hrát ve hře 4 na 4. Nick Bjugstad dostal dvě minuty za zdržování hry.

25:19
    Michajl Sergačev byl vyloučen na dvě minuty za krosček a také Florida si vzápětí zahraje třetí přesilovou hru.

23:02
    Andrej Vasilevskij vyrazil střelu Panthers z levého kruhu pro vhazování a před jeho bránou poté došlo k faulu. Colton Sceviour byl vyloučen na dvě minuty za vysokou hůl. Tampa si zahraje třetí přesilovou hru.
    18:36 Fanoušci si dnešní utkání v Amalie Areně řádně užívají

18:36
    Mitchell Stephens dostal dvě minuty za nedovolené bránění a Florida dohraje úvodní část utkání v přesilové hře, pokud se jí samozřejmě dříve nepodaří využít.

12:44
    Alex Killorn vyfasoval dvouminutový trest za sekání a tentokrát si zahraje první přesilovou hru Florida.

10:35
    Mike Matheson byl vyloučen na dvě minuty za podržení a Lightning si po další krátké reklamní přestávce zahrají v dnešním zápase svou druhou přesilovou hru.

06:22
    Aaron Ekblad fauloval unikajícího Braydena Pointa a dostal dvě minuty za sekání. Lightning si po krátké reklamní přestávce zahrají úvodní přesilovou hru dnešního utkání.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 25. Erne (Joseph, Miller), 31. Killorn (Stamkos, Miller) – 43. Dadonov (Pysyk), 48. Ekblad (Sceviour, MacKenzie), 53. Barkov (Dadonov, Bjugstad)

Tampa Bay Lightning: Vasilevskij (Domingue) – Hedman, Strålman, McDonagh, Černák, Koekkoek, Sergačev – Killorn, Stamkos (C), J.T. Miller – Palát, Point, Kučerov – Joseph, Cirelli, Conacher – Mertel, Stephens, Erne. Hlavní trenér: Jon Cooper.
    Florida Panthers: Reimer (Luongo) – Yandle, Ekblad (A), Matheson, Pysyk, Melchiori, Petrovic – Dadonov, Barkov (C), Bjugstad – Huberdeau (A), Trocheck, Hoffman – Borgström, McCann, Malgin – Vatrano, MacKenzie, Sceviour. Hlavní trenér: Bob Boughner.

Rozhodčí: Michael Markovic, Francois StLaurent. Čároví: Jonny Murray, David Brisebois

Diváci: 11485