Ekonomac Kragujevac – Chrudim 3:6 (kon.)
Středa 03.10.2018, 20:30 • Sport Hall Jezero, Kragujevac (Srbsko) • Liga mistrů

Mohlo to být ještě veselejší! Tomáš Koudelka ale prázdnou branku netrefil!

39:40
    Další dobrý obranný zákrok, to již Chrudim zvládne!

39:00
    Chrudim se snaží udržet na míči, navíc si vypracovala i další šanci. Doša však ze vzduchu zamířil příliš vysoko.
    38:30 FELIPE - 3:6

38:30
    Chrudim právě vstřelila branku!
    Tak to je sladká pomsta v podání FELIPEHO! Chrudimský hráč od postranní čáry trefil přesně, dosáhl hattricku a snad tím i stvrdil vítězství chrudimského týmu – 3:6!

38:05
    Felipe dostal při skluzu zásah do citlivých míst, což je vždycky nepříjemné. Přesto se ihned vzchopil a zůstává na hrací ploše.

38:00
    Kragujevac opět v power-play.

37:52
    Na hrací ploše je nyní ošetřován Éverton, který následně odkulhává mimo hřiště.
    37:52 MAX - 3:5

37:52
    Tak to je ze strany ERA-PACKu znovu o něco veselejší! Hosté znovu skórují téměř přes celé hřiště, míče se tentokrát zmocnil MAX, který dokázal odkrytou branku trefit – 3:5!

37:04
    Po výhozu Litviněnka se Chrudimští zadarmo míče zbavili, a tak se musí znovu zatáhnout do své obranné ulity. Hala v Kragujevaci se probouzí naplno.

36:41
    Felipe mohl Chrudimi vrátit dvoubrankový náskok, ve stoprocentní šanci ale Antoniče neprostřelil!
    36:06 IGOR - 3:4

36:06
    Ekonomac Kragujevac právě vstřelil branku!
    Tak to budou ještě perné čtyři minuty! IGOR se po tvrdém zákroku Maxe dokázal vzchopit a nyní střílí kontaktní branku! Po nástřelu z půli hřiště byl včas u tyče a zametl balon do sítě – 3:4!

35:35
    Chrudimští skvěle podrželi balon a co více, donutili Ekonomac počtvrté faulovat.

34:49
    Thalés versus Litviněnko. Tuto dvojici dnes budeme vídat ještě často. Další ránu brazilského hráče ukrajinský gólman vyrazil nad.

34:33
    Trenér srbského šampiona si bere čas na poradu.

Petr Dejnožka

Branky: 26. Matijevič (Rajčevič), 31. Thalés, 37. Igor (Thales) – 3. Felipe (Doša), 19. Felipe, 24. Éverton, 29. D. Drozd, 38. Max, 39. Felipe

Karty:   15. Éverton (CHR)   20. Momčilovič (KRA)

KMF Ekonomac Kragujevac: Momčilovič (20. Antonić) – Igor, Divanei, D. Sorokin, Thales – Perić, Matijević, Rnić (C), Stojcevski, Milosavljevic, Da Silva, Vasi, Rajčević
    FK Chrudim: Litviněnko (Hlouš, Žďánský) – Koudelka, D. Drozd, Bagatini, Slováček – Éverton, M. Mareš, Max (C), P. Drozd, Doša, Felipe

Rozhodčí: Onatsu (Finsko), Rakuckij (Bělorusko) – Boelen (Belgie)