Ústí n/L – Kert Park Praha 3:6 (kon.) | Most – Rakovník 12:4 (kon.) | Hr. Králové – Karviná 3:2 (2:1 po s.s.)
Sudoměřice – Kovo Praha 2:1 (kon.) | Letohrad – Kladno 2:1 (kon.) | Pardubice – Plzeň 3:2 (po pr.)
Elba DDM Ústí nad Labem
3:6 (2:2, 1:0, 0:4)
HC Kert Park Praha
Sobota 06.10.2018, 11:00 • Stadion mládeže Ústí nad Labem • CROSSDOCK Extraliga • 7. kolo

Já vám děkuji za pozornost a těším se u dalších přenosů. (12:43:19)

Je konec a Kert Park po utrápených čtyřiceti minutách předvedl neskutečnou produktivitu v poslední pětiminutovce a odváží si na Lužiny všechny tři body. Domácí Zdeněk Banda dlouho držel naděje svého týmu, ale po vyrovnávací brance se domácí obrana úplně sesypala a během chvíle ztratila čtyřicet minut dobře odvedené práce.

44:34
    Vyloučení v týmu Elba DDM Ústí nad Labem (Poláček – 10 minut osobní trest, nesportovní chování).

43:25
    Kert Park právě vstřelil branku!
    Neskutečný brankostroj v podání hostů. TOMÁŠ FEJFAR dostal nabídku mezi obránce a v samostatném úniku byl nadvakrát úspěšný. Asistence: Jiří Kruček, Dalimil Zvonek.

43:08
    TOMÁŠ FEJFAR ze vzduchu dorazil střelu Dalimila Zvonka a zřejmě definitivně rozhoduje o osudu dnešního utkání. Asistence: Dalimil Zvonek.

43:01
    Hosté jsou evidentně na koni a nadále se tlačí do útoku.

41:53
    Během půl minuty je tu hostující obrat! Podobně jako při své první brance si PETR DANKO skvěle pokryl balonek a po rychlé otočce prostřelil skrumáž před brankovištěm a míček se zjevil v síti. Bez asistence.

41:31
    Sporné vyloučení stojí domácí tým vedení. JIŘÍ KRUČEK stál na konci kombinace a zakončil nekompromisně z první nad beton. Asistence: Martin Kruček, Tomáš Fejfar.

41:20
    Haas se dostal přes Martina Kručka až do koncovky, ale Mroviec podržel svůj tým!

40:52
    Vyloučení v týmu Elba DDM Ústí nad Labem (Grus – 2 min., držení hole).

40:32
    Červinka mohl završit hattrick, ale skákavou přihrávku umístil nad branku přesouvajícího se Mroviece!

39:42
    Gottfried se provinil postavením v brankovišti a hra je vykázána do středního pásma.

39:20
    Kert Park vyhazuje.

39:11
    Střelu Smolíka dokázal Mroviec udržet ve výstroji.

39:03
    Domácí si před přesilovkou ještě vybírají oddechový čas. Hra se teď poměrně vyhrotila, takže domácí lodivod Pavlík bude chtít své hráče určitě uklidnit.

39:03
    Vyloučení v týmu HC Kert Park Praha (Šperl – 2 min., napadení).

38:23
    Domácí se osvobodili, ale pouze za cenu zakázaného uvolnění.

37:49
    Jiří Kruček drží míček v rohu a vymýšlí akci.

Jan Melicher

Hledáme zpravodaje pro tým Elba DDM Ústí nad Labem. Více informací na info@onlajny.com Více informací zde.

Branky a nahrávky: 5. Michajličenko (Bím), 10. Červinka (Soukup), 20. Červinka – 10. Danko (Kruček M.), 12. Kruček J. (Markytán, Fejfar), 42. J. (M., Fejfar), 42. Danko, 44. Fejfar (Zvonek), 44. Fejfar (Kruček J., Zvonek)

Elba DDM Ústí nad Labem: Banda(Rechtorik) – Baxa, Bím, Červinka, Gottfried, Grus, Haas, Haken, Kváš, Michajličenko, Poláček, Růžička, Sedláček, Smolík, Soukup (C), Tomáš, Vacek
    HC Kert Park Praha: Mroviec(Mikl) – Blaško, Rozenberg, Šperl (A), Bureš, Markytán, Dejneka, Kaucký – Fejfar, Kruček M.(A), Wróbel(C), Kruček J., Zvonek, Střecha, Danko, Postůlka, Kovárník

Rozhodčí: Šulo, Volkán