Bohemians – Jičín 9:5 (kon.) | Židenice – Panthers 5:4 (kon.)
FbŠ Bohemians
9:5 (5:0, 3:2, 1:3)
Finance Novák FBK Jičín
Neděle 07.10.2018, 16:00 • SH Děkanka • ČEZ Extraliga žen • 6. kolo

To je pro dnešní utkání ode mě vše! Děkujeme vám za sledování a přeji Vám krásný zbytek večera. Sloučí se s Vámi Adéla Bernatová. (17:58:24)

Střely celkem:
    Domácí – 31
    Hosté – 24

Nejlepší hráči dnešního utkání:
    Domácí – Michaela Neubergerová (FbŠ Bohemians)
    Hosté – Nikola Kuchařová (Jičín)

I tentokrát dokázal tým FbŠ Bohemians porazit tým KM automatik FBK Jičín. Zápas skončil vítěstvím 9:5 pro domácí.

Dnešní utkání sledovalo 78 diváků.

Střely třetí třetiny:
    Domácí – 10
    Hosté – 11

Třetí třetina nabyla opravdu rychlé tempo. Jičín zvolil jinou taktiku a dokázali dát domácím tři branky. Bohemians spoléhala na svou obranu, které se povedlo pár střel odvrátit. Třetí třetina skončila v poměru 1:3 pro hosty.

59:37
    Míčku se ujímají hosté a obsazují půdu domácích.

Bohemians právě vstřelili branku!
    Autorem branky je ANNA MARIE DIVIŠOVÁ. Asistence: Adéla Bočanová.

56:50
    Hra nasadilo opravdu rychlé tempo. Jičín pěkně přihřívá pod kotlem obraně soupeře.

56:31
    Vyloučení v týmu KM automatik FBK Jičín (Zuzana Svobodová – 2 min., Nedovolené vrážení).

56:02
    Lucie Šindelářová končí na zemi po střetu s Bachmaierovou.

55:50
    Hosté obsazují bránu soupeře.

55:13
    Hosté mají míček a snaží se obejít hráče domácích.

54:50
    Vypadá to, že nová taktika Jičína se jim vyplácí.

Adéla Bernatová

Branky a nahrávky: 6. Neubergerová (Chaloupková), 15. Poláková (Bočanová), 15. Reischlová (Zlámalová), 17. Kadidlová (Poláková), 19. Poláková (Bočanová), 33. Reischlová (Zlámalová), 39. Bočanová (Vrátná), 40. Reischlová (Zlámalová), 58. Divišová (Bočanová) – 21. Jarolímová (Bachmaierová), 37. Bachmaierová (Žůrková), 43. Bachmaierová (Jarolímová), 53. Kuchařová (Jarolímová), 55. Bachmaierová (Jarolímová)

FbŠ Bohemians: Kreisingerová (Omelková) – Šindelářová, Císařová, Loudová, Nová – Cukrová, Bašová, Toulová – Reischlová, Kadidlová, Vrátná – Poláková, Pokorná, Chaloupková – Neubergerová, Zlámalová, Divišová – Pavlicová, Bočanová.
    Finance Novák FBK Jičín: Samková (A. Kociánová) – Růžičková, N. Mrázková, Strejcovská, Paulovičová – Jarolímová, Chlumská, Žůrková – T. Mrázková, Smetáková, Kuchařová – Svobodová, Gabrielová, Bachmaierová.

Rozhodčí: Mik Patrik, Szilvási Petr