Kovo Praha – Most | 2:3 (po s.s.) | | | Letohrad – Plzeň | 1:0 (po pr.) | | | Hr. Králové – Kladno | 2:5 (kon.) |
Kert Park Praha – Sudoměřice | 7:1 (kon.) | | | Pardubice – Ústí n/L | 6:0 (kon.) |
Ústí n/L – Rakovník | 3:2 (kon.) |
Dukla – Teplice | 6:0 (kon.) | | | Litoměřice – Dandy Malé Březno | 2:4 (kon.) |
Prachatice – Svítkov | 10:1 (kon.) |
konec
SHC Killers Litoměřice
2:4
(1:2, 1:0, 0:2)
HBC Dandy Malé Březno
41:05
|
Vyloučení v týmu SHC Killers Litoměřice (Jakub Pojezný – 10 minut osobní trest + Osobní trest do konce utkání, nesportovní chování).
|
|
38:19
|
Vyloučení v týmu SHC Killers Litoměřice (Jakub Pojezný – 10 minut osobní trest, nesportovní chování).
|
|
36:45
|
Vyloučení v týmu SHC Killers Litoměřice (Ondřej Rechtorík – 2 min., napadení).
|
|
33:24
|
Vyloučení v týmu SHC Killers Litoměřice (Ondřej Rechtorík – 2 min., nedovolené bránění).
|
|
29:17
|
Vyloučení v týmu HBC Dandy Chomutov (Jakub Varga – 2 min., podražení).
|
|
21:36
|
Vyloučení v týmu HBC Dandy Chomutov (Jan Müller – 2 min., hákování).
|
|
17:52
|
Vyloučení v týmu SHC Killers Litoměřice (Jaroslav Ježek – 2 min., sekání).
|
|
07:48
|
Vyloučení v týmu SHC Killers Litoměřice (Filip Chvojka – 2 min., zdržování hry).
|
|
04:04
|
Vyloučení v týmu SHC Killers Litoměřice (Jiří Pechan – 2 min., hákování).
|
|
03:35
|
Vyloučení v týmu HBC Dandy Chomutov (Jakub Varga – 10 minut osobní trest, nesportovní chování).
|
Branky a nahrávky:
15. Krejza (Stibal, Mach), 20. Stibal – 10. Blecha (Opelt, Petržílka), 14. Blecha (Opelt), 39. Blecha (Kníže, Opelt), 45. J.Müller (Pešta, Opelt)
Rozhodčí: Joudal, Borč
Diváci:
Neproměněná penalta:
SHC Killers Litoměřice:
Zimenzl – Patrák, Ježek, Mach (A), Pirunčík, Chvojka (A), Stibal, Krátký, Pojezný, Rechtorík, Krejza, Pechan (C)
Náhradníci:
Trenér:
HBC Dandy Malé Březno: Svoboda (Turza) – Blecha, Gröger, Kníže (C), Müller J., Müller P., Nachtmann, Opelt, Pešta, Petržílka, Rosa, Trnka (A), Varga.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
HBC Dandy Malé Březno: Svoboda (Turza) – Blecha, Gröger, Kníže (C), Müller J., Müller P., Nachtmann, Opelt, Pešta, Petržílka, Rosa, Trnka (A), Varga.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Joudal, Borč
Diváci:
Vít Trubička
@VtTrubika