Talent tým Plzeňského kraje
23:29 (13:14)
HC Dobrogea Sud Constanta
Neděle 07.10.2018, 18:00 • Městská hala Constanta, Rumunsko • European League

To je ode mě pro dnešek z tohoto utkání s konstatováním vítězství a postupu Constanty vše. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dnešního večera. Těším se na Vás zase u nějakého dalšího textového online přenosu, na počtenou! (19:39:27)

Bohužel, cesta Talentu Plzeň končí již ve druhém předkole poháru EHF. V úvodním zápase nestačila na rumunskou Constantu o sedm branek v poměru 21:28 a dnes, opět na půdě Constansty, odchází z hrací plochy poražena 23:29. Při celkovém součtu branek tak postupuje Constanta se skóre 57:44.

Constanta pokračovala ve druhém poločase v nastoleném tempu a až na rozmezí mezi 55. až 57. minutou nedala Plzni příliš šance na zvrat. I ve druhém zápase tak rumunský celek na domácí palubovce vítězí, tentokrát o 6 branek a může se radovat z postupu do další fáze poháru EHF.

Konec zápasu. (23:29)
    60
    Rumunský celek ještě dokázal v poslední minutě najít recept na brankáře Plzně. Constanta zvyšuje vedení opět na šest branek. (23:29)

60
    Probíhá poslední minuta zápasu. (23:28)
    59
    Douda odpovídá stejnou mincí. Přesto je rozdíl ve skóre stále 5 branek. (23:28)
    58
    Constanta se přibližuje třiceti vstřeleným brankám. Do této mety schází rumunskému celku dvě úspěšné střely. (22:28)
    57
    Zlepšený pohyb Plzeňanů přináší své ovoce. Po sedmimetrovém hodu ztrácí Plzeň na svého soupeře už "jen" 5 branek. Stehlík si tak připisuje úspěšný pokus z bodu pro sedmimetrový hod. (22:27)
    56
    Že by se podařilo Plzni nalézt střeleckou pohodu z počátku zápasu? Douda snižuje na 21:27. (21:27)
    55
    Nakonec ho jako první prostřeluje Stehlík, který vstřelil jubilejní dvacátou branku Plzně. Přesto jeho celek prohrává o sedm branek. (20:27)

54
    Mezitím rumunský celek vystřídal brankáře. Bohužel pro Plzeň dokázal taktéž zastavit míč ještě před brankovou čárou. (19:27)
    53
    To Constanta pálí ostrými a méně než deset minut před koncem zápasu vede o osm branek. Dnes se Talentu daří mnohem hůře než ve včerejším střetnutí. (19:27)

52
    Bičiště v nadějné pozici nastřelil pouze břevno soupeřovy brány! (19:26)
    51
    Rumunský celek využívá každé možné pozice ke střelbě a jelikož má dnes velmi dobrou úspěšnost zakončení, nebyl pro jeho hráče problém navýšit vedení. (19:26)
    50
    Po dlouhých šesti minutách se mění skóre i na straně Plzně. Mezi úspěšné střelce se zapisuje Douda. (19:25)

49
    Dvouminutový trest pro realizační tým HC Dobrogea Sud Constanta. (19:25)

48
    Navíc se dostává Mitrevski do správného brankářského laufu a chytá jednu střelu za druhou. Zkrátka přišel Nejdl i Chmelík. (18:25)

47
    Trenér Plzně je nucen točit sestavu. Nezbývá mu tak nic jiného, než na pivotovi nechat dohrávat zápas po vyloučení Šindeláře navrátilce Bičištěho. (18:25)

Josef Cestr

Talent tým Plzeňského kraje: Herajt, Šmíd – Douda, Nejdl, Šafránek, Bičiště, Ivancev, J. Tonar, Vinkelhöfer, M. Tonar, Stehlík, Kačín, Chmelík, Cvikl, Šindelář, Šíra.
    HC Dobrogea Sud Constanta: Mitrevski, Iancu, Vasile – Andrei, Chikovani, Crnoglavać, Csog, Ignat, Kević, Malinović, Mladenović, Mocanu, Nistor Ionita, Susanu, Toma, Vujović.

Rozhodčí: Lošak, Šajbakov (oba UKR).
    Delegát: Sivrikaya (TUR)