Plzeň – Banská Bystrica 6:4 (kon.) | Třinec – Storhamar 2:3 (kon.) | IFK Helsinky – Skellefteå 1:5 (kon.)
TPS – Junosť Minsk 3:1 (kon.) | Kärpät – Mountfield HK 3:2 (kon.) | Djurgården – Tappara 3:5 (kon.)
Växjö – Cardiff 3:1 (kon.) | Frölunda – Aalborg 6:0 (kon.) | Mnichov – Malmö Redhawks 3:2 (kon.)
Zürich – Vienna Capitals 7:4 (kon.) | Lugano – JYP 2:0 (kon.)
IFK Helsinky
1:5 (1:1, 0:0, 0:4)
Skellefteå AIK
Úterý 09.10.2018, 18:00 • Helsingin Jäähalli • Hokejová Liga mistrů • Skupina C

Ode mne to je pro toto utkání již vše, přeju Vám příjemný zbytek úterního večera a u dalších textových přenosů na počtenou. (20:28:20)

Skellefteå AIK si díky dnešní výhře zajistili postup do další fáze Ligy Mistrů. Pokud v zítřejším zápase vyhraje Bolzano na ledě polských Tychy, zajístí si také italský celek postup dál a pro IFK Helsinki letošní působení v Lize Mistrů skončí neúspěchem.

Máme tu konec dnešního zápasu ve kterém díky povedené třetí třetině zvítězili hosté. V rozmezí tří minuty rozhodli třemi brankami o osudu dnešního střetnutí. Hattrick si v dnešním zápas připsal OSCAR MŐLLER.

59:02
    Šance Lundella, tomu nakonec utekl puk od čepele.

58:32

58:00
    Poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:31
    Mezikruhy dostal nabito Thorell, minul branku.

56:38
    Eronenova střela od modré končí mimo.

56:32
    Vyloučení v týmu Skellefteå AIK (Granberg – 2 min., podrážení).

56:03
    Hosté hrají v obrovském klidu. Domácí již nijak nespěchají, vypadají, že jsou smíření s dnešním výsledkem.

54:57
    Domácí opět s Engrenem v brance.
    54:56 Oscar MŐLLER - 1:5

54:56
    Skellefteå právě vstřelila branku!
    Pátá branka hostů. Prázdnou branku trefil OSCAR MŐLLER a kompletuje hattrick. Bez asistence.

54:40
    Icing AIK.

54:21
    Pitkânen ujel na Armalise ten jeho pokus vyrazil ramenem.

53:58
    Berggren ze středního pásma minul prázdnou branku.

53:33
    Rána od modré v podání Motina minula branku.

53:00
    Berggren se zmocnil puku ovšem nedokázal ho dostat z obranného pásma.

Jan Přikryl

Branky a nahrávky: 18. Eronen (Nordgren, Rask) – 11. Wingerli (Berglund, Lingren), 42. Mőller (Lindstrőm J., Norén), 44. Mőller (Lindstrőm J.), 45. Pettersson, 55. Mőller

IFK Helsinky: Engren (Ruusu) – Eronen, Motin – Finley, O´Connor – Varakas, Ulander – Kankaanperâ – Thorell, Tyrvâinen, Rask – Petrell, Nykopp, Kerâinen – Tallberg, Santala, Nordgren – Engberg, Åsten, Lundell, Pitkânen
    Skellefteå AIK: Armalis (Lindvall) – Djuse, Granberg – Lingren, Berglund – Alm, Norén – Stenvall – Hedberg, Wingerli, Aaltonen – Mőller, Olimb, Lindstrőm J. – Eriksson, Petterson, Holloway – Andersson, Alvarez, Lindstrőm L., Berggren

Rozhodčí: Schrubok A., Lindqvist P. – Nikulainen L., Pesonen J.