Tychy – Bolzano 5:3 (kon.) | Kometa Brno – Zug 2:3 (kon.) | Eisbären – Něman Grodno 4:1 (kon.)
Bern – Salzburg 2:1 (2:1 po s.n.) | Rouen – Norimberk 4:2 (kon.)
konec
Eisbären Berlín
4:1 (1:1, 2:0, 1:0)
HK Něman Grodno
Středa 10.10.2018, 19:30 • Mercedes Benz Arena • Hokejová Liga mistrů • Skupina D
Předzápasové kurzy: 1.55 5.3 3.95
Partner:
   
  To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek středečního večera a u dalších online přenosů z hokeje se budu těšit zase na shledanou. (21:43:23)
   
  Utkání sledovalo 4 110 diváků.
   
  Střely na branku: 25 – 39
   
  Je dobojováno. Domácí nakonec přidali ještě jednu branku ve třetí části hry a v pohodě tak dokráčeli ke třem bodům, vůbec prvním v letošní Lize mistrů, kterou už pouze dohrávají. Na vyřazovací boje to nestačí, stejně tak jako na hostující straně. Hosté z berlínského ledu odjedou s prázdnou. Oba celky svedou ještě jedno utkání, příští týden na ledě Grodna a tím uzavřou letošní pouť Ligou mistrů.
   
  Konec zápasu.
   
  59:50
  Ještě jedna střela na straně domácích a už se nic nestane. Zápas je tak u samého konce.
   
  59:01
  Hráči Grodna neudrželi puk v útočné třetině a Berlín tak míří na opačnou stranu. Znovu se však do žádného zakončení už nehnali.
   
  58:31
  Domácí se ještě vrhají do jedné z posledních akcí utkání a pomalu vyhlížejí konec. Jejich tři body jim už hosté nemohou vzít.
   
  58:00
  Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.
   
  57:47
  Grodno je v plném počtu.
   
  57:15
  Hosté se osvobozují a posílají kotouč až před domácí branku. Šetří tak cenné vteřiny ze svého oslabení.
   
  56:53
  Po něm to zkusil Colin Smith, leč jeho pokus pokryl Samankov a raději pak přerušil hru. Vhazovat se bude po jeho levé ruce.
   
  55:55
  Florian Busch vyslal z levé strany střelu, kterou obrana hostů srazila k zadnímu mantinelu. Domácí stále drží útočné pásmo a kombinují před Samankovem.
   
  55:47
  Vyloučení v týmu HK Něman Grodno (Alexandr Maljavko – 2 min., držení).
   
  55:30
  Domácí se natlačili před hostující branku, kde střílel po zemi Cundari, jeho pokus byl však sražen do ochranné sítě.
   
  55:18
  Následuje ještě jedna komerční přestávka.
   
  54:46
  Nyní vyhodili puk ze středního pásma do toho útočného domácí hráči a odcházejí střídat.
   
  53:10
  Domácí se už příliš nikam neženou, jejich náskok je stále velmi slibný a snaží se hru jenom kontrolovat. Hosté to naopak ještě zkoušejí čím dál více před domácí klecí.
   
  52:19
  James Sheppard zblízka vyslal přízemní střelu, tu ale znovu kryje Samankov. Hned posílá puk svým spoluhráčům a ti míří do útočného pásma.

  Vendula Zdražilová

  Branky a nahrávky: 15. Ranford (Smith, Busch), 32. Shepard (MacQueen, Dupont), 33. Noebels (Rankel, Cundari), 42. Smith (Kettemer, Ranford) – 17. Jelisejenko (Bojarčuk)


  Eisbären Berlín: Franzreb (Poulin) – Dupont (A), Adam, Richmond, Kettemer, Hördler, Baxmann, Cundari – Backman, Sheppard, MacQueen – Busch, Smith, Ranford (TS) – Rankel (C), Aubry, Noebels (A) – Hessler, Jahnke, Fischbuch
  HK Něman Grodno: Samankov (Trus) – Lebeděv, Petrov, Choromando, Kryškin, Šuba, Děrljuk (C), Molotkov, Gřišanov – Maljavko S., Smurov, Maljavko A. – Kislyj, Remězov (A), Levša (TS) – Malinovskij, Bojarčuk (A), Jelisejenko – Kozjachij, Savinov, Varivončik

  Rozhodčí: Hribik (Česko), Iwert – Ponomarjow, Gerth (všichni Německo)

  Diváci: 4 110