Ottawa – Philadelphia 4:7 (kon.) | Washington – Vegas 5:2 (kon.) | Anaheim – Arizona 2:3 (0:1 po s.n.)
po s.n. (0:1)
Anaheim Ducks
2:3 (1:1, 1:1, 0:0 - 0:0)
Arizona Coyotes
Čtvrtek 11.10.2018, 04:00 • Honda Center, Anaheim • NHL

Děkuji Vám za pozornost a přeji příjemné čtvrteční ráno! (07:06:40)

Ryan Kesler (ANA)

Kesler dnes odehrál po zranění své první utkání v sezoně a ihned se také dokázal střelecky prosadit. Na konci šesté minuty poslal svůj tým do vedení 1:0. Za utkání si jinak čtyřiatřicetiletý útočník připsal 3 střely na bránu, 2 hity, úspěšnost vyhraných vhazování 47% a ice time 16 minut a 54 vteřin.

Konečný výsledek: Ducks vs Coyotes 2:3 sn

Dnešní utkání mezi Ducks a Coyotes nabídlo poměrně pěknou podívanou. Z výhry 3:2 po samostatných nájezdech se nakonec radují hokejisté Arizony, kteří i byli v zápase o trochu lepším týmem. Jediným úspěšným exekutorem v dovednostní soutěži přitom byl útočník Nick Cousins.

Yotes zaznamenali první výhru v sezoně 2018/2019. Kačeři dnes naopak letos poprvé prohráli.

65:00 Nick COUSINS - 2:3

65:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým Arizona Coyotes.
    Autorem vítězné branky je NICK COUSINS.

3. série
    0:1
    Silfverberg nic nevymýšlel a jen vystřelil, Raanta ale dával pozor!

2. série
    0:1
    Keller vystřelil na Gibsonovu lapačku, brankář Ducks ale zasáhl. Nájezdy tak ještě budou pokračovat.

2. série
    0:1
    Terry střílel z mezikruží mezi betony brankáře Coyotes, avšak nepochodil.

Jiří Sameš

Branky a nahrávky: 6. Kesler (Cogliano, H. Lindholm), 35. Street (M. Pettersson) – 18. D. Strome (Keller, Pánik), 26. Richardson (Grabner, Hjalmarsson), rozh. náj. Cousins