Dandy Malé Březno – Dukla 2:5 (kon.) | Ještěři – Kadaň 5:4 (kon.) | Teplice – Berani 2:3 (0:2 po s.s.)

45:00
    V samostatných stříleních zvítězil tým HSÚ Berani Ústí nad Labem.
    Autorem vítězné branky je JAROSLAV NETUŠIL.

Samostatná střílení začínají.

O vítězi zápasu rozhodnou až nájezdy, ve kterých budou začínat domácí.

45:00

44:59
    Domácí měli šanci rozhodnout zápas! Kostovič je ale dneska ve výborné formě!

43:29
    Oddechový čas pro domácí.

43:29
    Vyloučení v týmu HSÚ Berani Ústí nad Labem (Kotlík – 2 min.).

42:50
    Tvrdší zákrok na mantinelu od Klečky tentokrát nebude potrestán.

42:26
    Vyloučení v týmu HBC Rondo Teplice (Bím – 2 min., podražení).

41:30
    Teď měl S. Tauš obrovské štěstí! Po lobu z obranné třetiny se míček díky povětrnostním podmínkám stočil na vnitřní stranu mantinelu a dojel na zakázané uvolnění. V opačném případě by opět, díky novým pravidlům, oslabil tým.

40:19
    Netušil opět v obrovské šanci po rozehrávce od svého kapitána, míček mu ale opět díky povrchu přeskočil hokejku.

38:39
    Vaníček měl velké štěstí, když se Patzeltova střela těsně před ním vychýlila z původní trajektorie, kdy míček mířil přímo do růžku.

37:40
    Vyloučení v týmu HBC Rondo Teplice (Bím – 2 min., hrubost).

36:35
    Hra se oproti předchozím dvěma třetinám relativně přitvrzuje. Uvidíme, který z celků to využije jako výhodu.

Kristýna Suchanová

Branky a nahrávky: 17. Prokš (Bím), 22. Prokš – 24. Netušil (Melicher, Patzelt), 30. Kotlík (Červinka, Patzelt), rozh. náj. Netušil