Dandy Malé Březno – Dukla 2:5 (kon.) | Ještěři – Kadaň 5:4 (kon.) | Teplice – Berani 2:3 (0:2 po s.s.)
po s.s. (0:2)
HBC Rondo Teplice
2:3 (0:0, 2:2, 0:0 - 0:0)
HSÚ Berani Ústí nad Labem
Neděle 14.10.2018, 16:00 • Krupka • 2. Liga - Čechy Sever

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.

Do Krupky, kde hraje své domácí zápasy tým Rondo Teplice, dnes dorazí tým Beranů z Ústí nad Labem. Nováček letošního ročníku zatím pouze vítězí a drží se s plným počtem bodů ve špičce tabulky. Rondo zatím vyhrálo tři z pěti zápasů a je tři body za svým dnešním soupeřem. Domácí tým by měl těžit zejména ze svého domácího hřiště, protože hrubý asfalt není dobrý kamarád s technickou hrou, na což jsou ale tepličtí zvyklí. Beranům a jejich kombinačnímu stylu by tento povrch mohl dělat velké problémy, takže ačkoliv jsou papírovým favoritem, tak dnes je nečeká vůbec lehké utkání a troufnu si říci, že zápas může dopadnout jakkoliv. Rozhodně se nedá čekat žádná velká přestřelka. Všechny odpovědi na otázky se dozvíme v 16:00.

00:01

00:08
    Úvodní vhazování vyhrávají domácí, Patzelt však aktivně napadá míček hned od začátku.

01:19
    Netušilova střela končí Vaníčkovi přímo na solaru.

02:01
    Černý vyslal střelu z úhlu na Kostoviče, ta ale končí na vzdálenějším mantinelu.

02:30
    Vhazování v obranném pásmu Beranů opět vyhrává domácí celek, Patrik Bandry se ale ujmul velmi rychle míčku a běží na branku, je z toho ale akorát další vhazování, tentokrát v obranném pásmu Ronda.

05:03
    Klečka teď velký důraz na brankovišti Beranů! Kostovič, ač měl plné ruce práce, nakonec míček svojí lapačkou dokázal zkrotit.

07:27
    Jarkovský tečoval střelu od modré, bohužel pro domácí míček zkončil metr nad beraní brankou.

09:10
    Adámek míchal v úniku, Kostovič se ale nenechal zmást a míček končí pod jeho pravým betonem.

09:27
    Melicher v obrovské šanci! Vaníček si byl v brance jistý a míček se odráží až k modré čáře.

10:43
    Vyloučení v týmu HBC Rondo Teplice (Klečka – 2 min., držení hole).

11:24
    Kapitán hostujícího celku se snažil rozehrát po mantinelu, Teplice ale brání, co jim nohy, ruce a hokejky stačí a míček končí mezi střídačkami.

12:43

14:07
    Vyloučení v týmu HSÚ Berani Ústí nad Labem (Červinka – 2 min., držení protihráče).

14:34
    Domácí se poprvé dostali k útočné akci, Kostovič vyráží míček do rohu.

15:00

První třetina bylavelmi vyrovnaná, o tom svědší i skóre, které zůstalo nezměněné tedy 0:0. Uvidíme, co nabídne druhá část.

15:01

15:27
    Jirava vyslal střelu od modré, před brankou ji ale nikdo netečoval a tak končí vedle branky.

16:06
    Po vzájemné souhře PROKŠE a Bíma můžeme vidět první branku tohoto utkání. Asistence:Bím.

17:53
    Domácí pokračují v tlaku, Berani se nemohou dostat k žádné větší akci

18:20
    Po krásné akci beranů, kdy Patzelt přihrával Netušilovi do prázdné branky, se Antoním KŮS opřel do Netušila více,než bylo zdrávo, ten spadl na konstrukci branky a posunul ji.

20:20
    Hosté v plném počtu a ani tentokrát Berani nevyužili své početní výhody.

21:03
    Teplice právě vstřelily branku!
    Po samostatné akci se prosazuje podruhé kapitán domácího celku. Bez asistence.

21:03
    Vyloučení v týmu HSÚ Berani Ústí nad Labem (Tauš M. – 2 min., sekání).

23:30
    Berani právě vstřelili branku!
    Po učebnicové rozehrávce od Patzelta našel Melicher před bankou volného NETUŠILA, který neměl problém dostat míček za Vaníčkovo záda. Asistence: Melicher, Patzelt.

25:17
    Po zahašeném samostatném úniku Klečky se Berani dostávají před Vaníčka, Bandry mohl být slavný, ale trefil jen betony domácího brankáře, míček se odrazil k Červinkovi a ten z nápřahu trefuje veverky na stromě daleko za hřištěm.

26:51
    Vyloučení v týmu HBC Rondo Teplice (Prokš – 2 min., napadení).

27:02
    Patzel pálí z první z úhlu, trefuje Vaníčka.

27:37
    Tato přesilovka ústeckého celku již vypadá mnohem lépe, ale ani tentokrát se nemohou prosadit.

27:54
    Vyloučení v týmu HBC Rondo Teplice (Jarkovský – 2 min., hákování).

28:28
    Pěkně sehraná přesilovka 5 na 3 od Beranů, Netušil zkoušel ještě dorazit míček Vaníčkovi mezi betony, ale ten je včas sklapl.

29:13
    A máme tu vyrovnání! Po parádně sehrané přesilovce se prosazuje Matěj KOTLÍK. Asistence: Červinka, Patzelt.

29:45
    Berani dlouho nemohli rozehrát v obranném pásmu, v posledních vteřinách se mohl dostat k brance Netušil, ale balonek nešikovně skočil a kutálel se do rohu.

30:00

I po druhé třetině je stav stále nerozhodný. Zda rozhodne závěrečná třetina se dozvíme již brzy.

30:01

30:15
    Po faulu Beranů mají domácí výhodu.

30:21
    Vyloučení v týmu HSÚ Berani Ústí nad Labem (Řídel – 2 min., sekání).

31:26
    Domácí měli během krátké doby své přesilové hry dvě velké šance, Kostovič ale svůj celek drží, jak jen mu síly stačí.

31:53
    Vyloučení v týmu HBC Rondo Teplice (Jirava – 2 min., zdržování hry).

32:40

32:58
    Je znatelné, že Beranům asfalt nesvědčí. I přes výhodu přesilové hry 5 na 3 dokázali tepličtí vyhodit balonek z pásma.

33:53
    Jeden z trestů domácích právě zkončil, hostujícímu celku pkračuje přesilová hra.

34:27
    Vyloučení v týmu HSÚ Berani Ústí nad Labem (Kotlík – 2 min., podražení).

34:53

35:18
    Po vhazování ve středním pásmu se Stanislavu Taušovi podařilo míček vyhodit až do obranného pásma Ronda a získat tak cenných pár vteřin.

36:35
    Hra se oproti předchozím dvěma třetinám relativně přitvrzuje. Uvidíme, který z celků to využije jako výhodu.

37:40
    Vyloučení v týmu HBC Rondo Teplice (Bím – 2 min., hrubost).

38:39
    Vaníček měl velké štěstí, když se Patzeltova střela těsně před ním vychýlila z původní trajektorie, kdy míček mířil přímo do růžku.

40:19
    Netušil opět v obrovské šanci po rozehrávce od svého kapitána, míček mu ale opět díky povrchu přeskočil hokejku.

41:30
    Teď měl S. Tauš obrovské štěstí! Po lobu z obranné třetiny se míček díky povětrnostním podmínkám stočil na vnitřní stranu mantinelu a dojel na zakázané uvolnění. V opačném případě by opět, díky novým pravidlům, oslabil tým.

42:26
    Vyloučení v týmu HBC Rondo Teplice (Bím – 2 min., podražení).

42:50
    Tvrdší zákrok na mantinelu od Klečky tentokrát nebude potrestán.

43:29
    Vyloučení v týmu HSÚ Berani Ústí nad Labem (Kotlík – 2 min.).

43:29
    Oddechový čas pro domácí.

44:59
    Domácí měli šanci rozhodnout zápas! Kostovič je ale dneska ve výborné formě!

45:00

O vítězi zápasu rozhodnou až nájezdy, ve kterých budou začínat domácí.