Jekatěrinburg – Barys 1:2 (kon.) | Magnitogorsk – Ufa 1:2 (po pr.) | Čeljabinsk – Novosibirsk 2:1 (3:1 po s.n.)
Riga – Chabarovsk 0:1 (kon.) | Kazaň – Jokerit 2:3 (kon.) | CSKA Moskva – Kunlun 3:4 (kon.)
Minsk – Dynamo Moskva 1:3 (kon.) | HC Slovan – Vladivostok 4:3 (kon.) | Viťaz – Čerepovec 4:1 (kon.)
Metallurg Magnitogorsk
1:2 (1:1, 0:0, 0:0 - 0:1)
Salavat Julajev Ufa
Úterý 16.10.2018, 16:00 • Arena Metallurg • KHL

Hostující celek vyhrává tento zápas v prodloužení. Rozhodující branku zaznamenal po rychlé akci Larsen, který kotouč poslal pod horní tyčku, (18:33:40)

61:13 Philip LARSEN - 1:2

61:13
    Ufa právě vstřelila branku!
    Hostující celek sehrál prodloužení výborně, přečíslení vyřešil Omark pasem na spoluhráče, tím byl PHILIP LARSEN. Ten pak poslal kotouč pod horní tyčku. Asistence: Linus Omark a Teemu Hartikainen.

61:06
    Domácí celek hraje pasivně, hosté mají převahu.

60:01

Ve druhé ani třetí třetině jsme branku neviděli, a tak za stavu 1:1 uvidíme prodloužení.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:50
    Už se nic nestane.

58:44
    Další práce pro hostujícího brankáře. Wojtek Wolski pálil z první a Juha Metsola přerušuje hru.

58:12
    Roman Ljubimov měl velkou šanci, jeho rána z dobré pozice končí jen ve středu branky, kde byl připravený Juha Metsola.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetí třetině.

57:33
    Magnitogorsk se pokouší hrát aktivně, ale má velké problémy s přechodem do finální fáze, tedy s koncovkou.

56:13
    Hostující brankář vyjel za svou branku, aby rozehrál. Napadal ho sice domácí útočník, ale Sergej Mozjakin pálil mimo.

54:10
    Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry. Ani jeden celek se nemůže dostat do gólové šance.

53:33
    Hostující brankář kryje kotouč, dokázal si poradit s rychlou ránou od modré čáry,

52:42
    Hostující celek rozehrává od své branky, puk ale získal domácí tým.

52:15
    Hraje se spíše ve středním pásmu.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 20. Čibisov (Matuškin) – 11. Kadějkin, 62. Larsen (Omark, Hartikainen)

Metallurg Magnitogorsk: Košečkin (Zagidulin) – Antipin, Běreglazov, Rylov, Vereščagin, J. Birjukov, Matuškin, Bobrjašov – Mozjakin, Wolski, Jazkov – N. Kuljomin, Rasmussen, Pakarinen – Dorofejev, Ljubimov, Čibisov – Kaletnik, Timkin, Platonov – Platonov.
    Salavat Julajev Ufa: Metsola (Karejev) – Panin, Larsen, A. Semjonov, Ar. Sergejev, Koledov, Nazarevič, Jelizarov – Kemppainen, Omark, Hartikainen – Tkačov, Chochrjakov, Burdasov – Osnovin, Kugryšev, Fjodorov – Soloduchin, V. Žarkov, Kadějkin.

Rozhodčí: Gofman, Sidorenko – Lazarev, Sivov

Diváci: 7 333