Třemošná – Kladno 3:6 (kon.) | Slavia – K. Vary 8:4 (kon.) | Olomouc – Zlín 2:1 (kon.)
Vsetín – Havířov 2:7 (kon.) | Warriors Brno – Třinec 0:4 (kon.) | Technika Brno – HK MD Šumperk 2:6 (kon.)
Plzeň – Chomutov 4:2 (kon.) | PZ Kladno – Sparta 2:9 (kon.) | Mountfield HK – Mladá Boleslav 4:2 (kon.)
Tábor – Liberec 2:8 (kon.) | Pardubice – Č. Budějovice 6:4 (kon.) | Vítkovice – Přerov 3:1 (kon.)
Žďár n/S – Kometa Brno 0:6 (kon.) | Jihlava – Havlíčkův Brod 5:1 (kon.) | Kobra – HC Litvínov 0:4 (kon.)
VHK ROBE Vsetín
2:7 (1:0, 0:5, 1:2 - N 0:0 - 0:1)
AZ Havířov
Sobota 27.10.2018, 12:00 • Zimní stadion Na Lapači • Extraliga dorostu • Skupina Východ

Konec zápasu. (14:24:55)

65:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým AZ RESIDOMO Havířov.
    Autorem vítězné branky je MAREK VOJKŮVKA.

54:33
    Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Růžička – 2 min., podrážení). Trest odpyká Velikovský.

53:18
    Havířov právě vstřelil branku!
    Je již celkem zřejmé, že Havířov dnešní utkání proti Vsetínu ovládne. I přes to přidává ONDŘEJ BECHER další branku. Asistence: Jan Moškoř, Martin Pavlačka.

52:23
    Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Urban – 2 min., pozdní dohrání).
    Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Půček – 2 min., krosček).

49:55
    Vsetín právě vstřelil branku!
    MAREK URBAN ukazuje, že domácím se v přesilovkách opravdu daří. Druhá využívá přesilovka ze tří má za důsledek druhou vsetínsku branku. Asistence: Samuel Rybár, Stanislav Kunst.

49:09
    Vyloučení v týmu AZ RESIDOMO Havířov (Křivohlávek – 2 min., vysoká hůl).

43:24
    Havířov pokračuje ve své kanonádě i po skončení druhé přestávky. Autorem šesté branky hostů je KEVIN HORVÁTH. Asistence: Gabriel Szturc, Petr Kubíček.

40:01
    Střídání v týmu VHK ROBE Vsetín: ze hřiště odchází Tkadlec, přichází Růžička.

40:01

40:00

39:18
    Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Půček – 2 min., hákování).

38:08
    Při hře 4 na 4 se prosazuje kapitán slezského celku. Útočník GABRIEL SZTURC tak přidává už pátou branku hostů a se Vsetínskými to na konci druhé třetiny začíná vypadat bledě. Asistence: Adam Kremnický.

37:38
    Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Dědek – 2 min., pozdní dohrání).
    Vyloučení v týmu AZ RESIDOMO Havířov (Kusak – 2 min., podrážení).

36:22
    Jestliže hosté doposud žádnou početní výhodu nevyužili, teď se to ZDEŇKU DOBEŠOVI podařilo již po deseti sekundách hry v pěti proti čtyřem. Asistence: Kevin Horváth, Gabriel Szturc.

36:12
    Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Kunst – 2 min., podrážení).

33:06
    Zdá se, že AZ začíná potvrzovat roli favorita, jelikož během minuty odskakuje Vsetínu zásluhou ONDŘEJE BECHERA na rozdíl dvou branek. Asistence: Martin Pavlačka, Jan Moškoř.

32:03
    Hosté otáčí vývoj utkání ve svůj prospěch. DOMINIK KOLAT přidává ke své jedné nahrávce z prvního gólu Havířova i branku. Asistence: Gabriel Szturc, Kevin Horváth.

27:43
    Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Mikula V. – 2 min., hákování).

22:01
    Havířov zkraje druhé třetiny vyrovnává. Autorem první branky v Tkadlecově síti je KEVIN HORVÁTH. Asistence: Dominik Kolat, Gabriel Szturc.

20:01

První třetina skončila lépe pro domácí, a to i napříč tomu, že sami nabídli Havířovu tři přesilovky. Za Vsetínské se v 11. minutě trefil při vyloučení kapitána AZetu Štěpán Jurek, čímž nastolil aktuální skóre 1:0.

20:00

11:18
    Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (2 min. pro hráčskou lavici – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Urban.

10:06
    První nedovolený zákrok na straně hostujícího celku potrestal svou přesnou trefou ŠTĚPÁN JUREK, který tak posílá Valachy do vedení. Asistence: Matyáš Dědek, Boris Babeliak.

09:16
    Vyloučení v týmu AZ RESIDOMO Havířov (Szturc – 2 min., krosček).

05:36
    Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Dořičák – 2 min., podrážení).

00:59
    Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Půček – 2 min., sekání).

00:01

VHK ROBE Vsetín: Tkadlec (Růžička) – Machů, Mikula V., Velikovský, Dořičák, Kuchařík, Kunst – Rybár, Jurek, Babeliak, Urban, Půček, Dědek, Turek, Čajanová.

AZ RESIDOMO Havířov: Zlatnický (Nowak) – Wlodara, Bílek, Dobeš, Kremnický, Kubíček, Křivohlávek, Zmarzlák – Mikula P., Pavlačka, Moškoř, Kolat, Becher, Urbančík, Vojkůvka, Kusak, Szturc, Belan, Horváth.

Rozhodčí: Rapák – Poruba, Štefková.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:00 a budeme z něj přinášet změny stavu.

Helena Hegeďová

Branky a nahrávky: 11. Jurek (Dědek, Babeliak), 50. Urban (Rybár, Kunst) – 23. Horváth (Kolat, Szturc), 33. Kolat (Szturc, Horváth), 34. Becher (Pavlačka, Moškoř), 37. Dobeš (Horváth, Szturc), 39. Szturc (Kremnický), 44. Horváth (Szturc, Kubíček), 54. Becher (Moškoř, Pavlačka), rozh. náj. Vojkůvka