Boca Chotěboř – Jablonec n/N 6:4 (kon.) | Mladá Boleslav – Wizards Praha 2:1 (kon.)
FC Malibu Mladá Boleslav
2:1 (0:0)
Wizards DDM Praha 10
Sobota 27.10.2018, 20:30 • Městská sportovní hala, U Stadionu 1322, Mladá Boleslav • 2. Futsal liga západ • 5. kolo

Vítáme Vás u on-line přenosu z Mladé Boleslavi, kterým Vás bude provázet Zdeněk Kamínek ml. Utkání začíná ve 20:30 hod.

Stadion:
    Městská sportovní hala, U Stadionu 1322, Mladá Boleslav;
    kapacita: 900 diváků.

Příjemný sobotní večer z Mladé Boleslavi, kde zanedlouho vypukne zápas 5. kola 2. ligy skupiny Západ. FC Malibu Mladá Boleslav vyzve Wizards DDM Praha 10.

Celá jména sudích a delegáta:

Hlavní rozhodčí:
    Tomáš Wojčík.
    Druhý rozhodčí: Radek Dragoun.

Delegát: Jan Pavlas.

FC Malibu Mladá Boleslav: Tvaroh – Roudnický, Ploc, J. Volf, Jirdásek, Machů, Pitloun, Šimáček, Maryška, Polanka, M. Vaněk, Matouš, Rudovan, Kateřiňák. Trenéři: Jaroslav Bílek, Jaroslav Pytloun.

Sestava není k dispozici podle čtyřek.

Wizards DDM Praha 10: Oberleitner – Čechura, Čerbačeský, Dušek, Janoušek, Pohorský, Rathaus, Vácha, M. Blažek. Trenér: Václav Bellada.

Rozhodčí: Wojčík, Dragoun; delegát: Pavlas.

Z technických důvodů přineseme ze zápasu jen změny stavu.

1

20

Do šaten odchází oba celky za bezbrankového stavu. Nechme se překvapit, zda branku přinese alespoň druhé dějství.

21

22
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Autorem branky je STANISLAV PITLOUN. Asistence: Dominik Machů.

Dnešní utkání sleduje 145 diváků.

27
    Autorem branky je MATĚJ VANĚK.

38
    Tým Wizards Praha právě vstřelil branku!
    Autorem branky je PETR POHORSKÝ. Asistence: Zdeněk Vácha.

Tři body zůstávají nakonec v Mladé Boleslavi, když skóre otevřel ve 22. minutě Stanislav Pitloun, o pět minut později navýšil vedení domácích Matěj Vaněk. V závěru poté již jen korigoval skóre Petr Pohorský. (00:18:43)