Poprad – Detva 4:0 (kon.) | Banská Bystrica – Zvolen 3:2 (kon.) | Trenčín – Košice 3:1 (kon.)
Nitra – Lipt. Mikuláš 5:0 (kon.) | Nové Zámky – Miskolc 0:3 (kon.) | MAC Budapešť – Žilina 2:3 (po pr.)
HC MIKRON Nové Zámky
0:3 (0:0, 0:3, 0:0)
DVTK Jegesmedvék Miškovec
Středa 31.10.2018, 18:30Tipos Extraliga (SR) • 18. kolo

58:35
    Diváci ještě byli svědky bitkařského souboje. Pustili se do sebe Novák a Harrison, oba dostávají tresty do konce utkání.

47:28
    Nové Zámky mají možná poslední šanci na dramatizaci zápasu. Dostávají totiž možnost hrát další přesilovou hru. Hajós dostává menší trest za držení.

43:07
    Nové Zámky si zahrají první přesilovou hru v zápase. Menší trest za hákování dostává hostující brankář Vay, který fauloval Urbana. Jeho trest odsedí Kulmala.

41:29
    Nervozita se stupňuje a osobní desetiminutový trest za nesportovní chování dostává brankář Košarišťan. Namísto něho bude trestnou lavici zahřívat Slávik.

39:31
    Po potyčce současně vyloučeni:
    Filip Bajtek (NZM) – vyloučení na 2 minuty za hrubost,
    Tomáš Urban (NZM) – vyloučení na 2 minuty za hrubost,
    Michal Novák (NZM) – vyloučení na 2 minuty za hrubost,

Ryan Harrison (MIS) – vyloučení na 2 minuty za hrubost,
    Alexis Loiseau (MIS) – vyloučení na 2 minuty za hrubost.

25:51
    Filip Bajtek úplně zbytečně oslabuje svůj tým, který se dnes mimořádně trápí. V útočném pásmu poslal na led Milama a dostává tak menší trest za nebezpečnou hru vysokou holí.

19:17
    V poslední minutě první třetiny registrujeme první vyloučení na domácí straně. Na trestné lavici už sedí obránce Juraško, který doufá, že si odsedí celých 120 vteřin trestu za podražení.