Ne – Jičín 8:6 (kon.) | Židenice – Vítkovice 1:4 (kon.) | Liberec – Chodov 4:9 (kon.)
Crazy girls FBC Liberec
4:9 (3:3, 0:2, 1:4)
FAT PIPE Florbal Chodov
Sobota 03.11.2018, 17:30 • ZŠ Dobiášová Liberec • ČEZ Extraliga žen • 10. kolo

To je pro mě pro dnešek vše! Děkujeme Vám za sledovanost. Loučí se s Vámi Adéla Bernatová. (19:20:52)

Dnešní utkání skončilo výhrou pro Chodov 9:4.

Nejlepší hráčky dnešního utkání:
    Domácí – Martina Dostalíková
    Hosté – Gabriela Tožičková

Třetí třetina byla hodně napínavá. Chodov se více dostával do šance ke střele na branku. Třetí třetina skončila v poměru 1:4 pro hosty.

59:50
    Další střela na branku od Liberce. Neúspěšná.

59:35
    Dostalíková střílí na branku. Míček letí mimo branku.

59:01
    Probíhá poslední minuta třetí třetiny.

58:52
    Hosté pálí na branku. Míček chytá gólman.

58:13
    Liberec právě vstřelil branku!
    Autorem branky je ADÉLA DLOUHÁ. Asistence: Michaela Mlejnková.

57:09
    Zelníčková zpracovala přihrávku od Plichtové a střílí na branku. Gólman má však vše pod kontrolou.

56:22
    Leierová střílí na branku. Míček letí do rohu hřiště.

56:22
    Plášková pálí na branku Liberce. Střela letí mimo branku.

55:59
    Chodov si opět obsazuje branku domácích.

55:48
    Liberec přišel o míček, když se dostal na půdu hostů.

54:54
    Chodov právě vstřelil branku!
    Autorem branky je KAROLÍNA SUCHÁ. Asistence: Markéta Svačinová.

53:08
    Autorem branky je NELA JIRÁKOVÁ. bez asistence.

52:59
    Chodov měl šanci poslat míček do branky. Ovšem míček letí mimo.

52:05
    Liberec se snaží nahrát míček útoku, v tom jim však zabraňují dobře rozmístěné hráčku hostů.

Adéla Bernatová

Branky a nahrávky: 1. M. Mlejnková (Vejdělková), 7. Leierová, 13. Rumlová (Dostalíková), 59. Dlouhá (M. Mlejnková) – 6. Tožičková (Plášková), 10. Tožičková (Plášková), 20. Preisslerová (Jiráková), 22. Suchá (Frantíková), 28. Frantíková (Tožičková), 49. J. Vávrová, 51. Preisslerová (Řepková), 54. Jiráková, 55. Suchá (Svačinová)

Crazy girls FBC Liberec: Lerchová (Štěpánová) – Leierová, Koníčková, Rumlová, Dlouhá, Foffová, Vejdělková – Dostalíková, Zelníčková, Zíková – Plichtová, Horáková, Tomanová – M. Mlejnková, Knotková.
    FAT PIPE Florbal Chodov: Christiánová (Provázková) – Jiráková, Tožičková, Nosková, Vrbová, Svačinová – Suchá, Frantíková, Plášková – Pekárková, Preisslerová, Řepková – J. Vávrová, Peštová, P. Beránková – Hanzlíková.

Rozhodčí: Kropáček Jiří, Novák Tomáš