Washington – Columbus 1:2 (kon.) | Toronto – New Jersey 6:1 (kon.) | Detroit – NY Rangers 3:2 (po pr.)
St. Louis – San Jose 4:0 (kon.) | Winnipeg – Colorado 5:2 (kon.) | Anaheim – Minnesota 1:5 (kon.)
Buffalo – Vancouver 4:3 (2:1 po s.n.) | Philadelphia – Chicago 4:0 (kon.) | Dallas – Nashville 4:5 (po pr.)
Dallas Stars
4:5 (1:0, 2:1, 1:3 - 0:1)
Nashville Predators
Sobota 10.11.2018, 20:00 • American Airlines Center, Dallas • NHL

Děkuji Vám za sledování tohoto onlajnu. Přeji příjemný zbytek sobotního večera! (23:23:20)

Radek Faksa (DAL) 0+1, 0 střel, čas na ledě 16:36

Roman Polák (DAL) do utkání nezasáhl. Byl zdravým náhradníkem.

Trestné minuty: 10 – 6

Predators zaznamenali pátou výhru v řadě za sebou, přičemž si polepšili na 26 bodů. O jejich dnešním úspěchu – výhře 5:4 v prodloužení – rozhodl v čase 62:27 obránce Mattias Ekholm.
    Konečný výsledek: Stars vs Predators 4:5 pp

62:27 Mattias EKHOLM - 4:5

62:27
    Nashville právě vstřelil branku!
    Predators vítězí! Po Turrisově přihrávce se trefil do levého horního růžku Bishopovy svatyně MATTIAS EKHOLM. Asistence: Kyle Turris, P. K. Subban.

61:46

61:43
    Seguin měl opět velkou příležitost rozhodnout dnešní utkání, Saros se ovšem vyznamenal.

61:11
    Další pokus od Seguina, tentokrát za Sarosem zvoní branková konstrukce!

61:00
    Benn našel křižnou přihrávkou Seguina, Saros ale střelu druhého jmenovaného vyrazil do ochranné sítě.

60:04
    Predators vyhráli vhazování, přičemž puk ihned poslali k Bishopovi.

60:01

Od začátku prodloužení nás dělí pouze několik málo okamžiků.

Střely na bránu: 21 – 32

Po 60 minutách základní hrací doby vítěze neznáme. Rozhodne tedy pětiminutové prodloužení, v případě nutnosti může dojít ještě na samostatné nájezdy.
    Po 3. třetině: Stars vs Predators 4:4

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:56
    Spezzova střela z první, Saros dokázal puk vyrazit.

59:51
    Johansen vyhrál buly, Josi ale následně nevyhodil.

59:46
    Necelých 14 vteřin do konce třetí třetiny, přesilová hra pro domácí a vhazování po pravici Sarose.

59:46
    Vyloučení v týmu Nashville Predators (Mattias Ekholm – 2 min., krosček).

59:35
    Ničuškinova střela z pravé strany skončila v rukavici Sarose.
    59:17 Roman JOSI - 4:4

59:17
    43 vteřin do konce závěrečné sirény, Predators srovnávají skóre na 4:4! Po skvělé přihrávce Johansena se prosazuje z pravé strany bez přípravy ROMAN JOSI. Kapitán Nashvillu do statistik zapisuje svou letošní pátou trefu! Asistence: Ryan Johansen, Filip Forsberg.

59:03
    Josiho střela bez přípravy zablokována Hanleym.

59:01
    Probíhá poslední minuta třetí třetiny!

58:28
    Stars se daří po vhazování osvobodit.

58:21
    1 minuta a 39 vteřin do konce, důležité vhazování po pravici Bishopa. Preds samozřejmě v šesti, bez brankáře.

58:21
    Oddechový čas pro hosty.

58:21
    Vyloučení v týmu Dallas Stars (Esa Lindell – 2 min., sekání).

58:11
    Zaplněné American Airlines Center vstává ze svých sedadel.

57:50
    Saros už nyní míří na střídačku, Predators zkusí štěstí v šesti!

57:11
    Seguin pálil prudce z první ze středu útočného pásma, jen těsně minul pravou tyč.

56:01
    Necelé čtyři minuty do závěrečné sirény. Podaří se Nashvillu něco vymyslet?

55:58
    Ellis střílel od modré z první, Bishopa ale nezaměstnal.

55:37
    Josiho střela od modré čáry, z levé strany, končí v náručí Bishopa.

54:44

54:44
    Hra je přerušena, 5 minut a 16 vteřin před koncem třetí třetiny proběhne reklamní přestávka.

54:25
    Utkání má nyní skvělé tempo.

54:16
    Střely na bránu: 20 – 29

53:52

53:50
    Heiskanen nabral ve střední třetině dobrou rychlost, jeho následná střela z levého kruhu ale skončila mimo tři tyče.

53:36
    Domácí v plném počtu. Začíná jejich kratičká přesilovka.

52:51
    Velká šance na druhé straně! Gleason a jeho bekhend z těsné blízkosti, Saros našel puk ve svém náručí.

52:15
    Arvidssonův střelecký pokus zprava, Bishop ale bez problémů vyráží.

51:52
    Tak přesilovka Nashvillu netrvala dlouho. Sledovat budeme hru ve čtyřech.

51:52
    Vyloučení v týmu Nashville Predators (Filip Forsberg – 2 min., nedovolené bránění).

51:42
    Stars se daří na úvod oslabení vyhodit.

51:36
    V pořadí čtvrtá přesilová hra Preds v tomto utkání. Dočkáme se vyrovnání?
    Staňte se fanoušky NHL.cz!

51:36
    Vyloučení v týmu Dallas Stars (Miro Heiskanen – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

51:26
    Faksa a Johansen v souboji na vhazování ve střední třetině, před střídačkou Dallasu.

51:26
    Ofsajd v podání Predators, pokračovat se bude po reklamní přestávce.

50:35
    Dokáží na Gurjanovův gól Predátoři zareagovat?

49:58
    Jsme těsně před polovinou třetí třetiny a Stars vedou na domácím ledě nad Predators 4:3.

49:30
    Zakázané uvolnění Dallasu.
    48:58 Denis GURJANOV - 4:3

48:58
    Dallas právě vstřelil branku!
    Stars jsou zpět ve vedení! Po dobré práci Benna a Spezzy vystřelil od modré čáry Gleason. Jeho střelecký pokus tečoval mezi kruhy kolenem DENIS GURJANOV. Pro mladého ruského útočníka premiérový gól v NHL, 4:3! Asistence: Ben Gleason, Jamie Benn.

48:30
    Turris nabil na modrou Subbanovi, jeho ránu ale zablokoval hned první bránící hráč.

47:44
    Rozehrávka Nashvillu končí na icingu.

47:37
    Zpět do akce! Seguin a Bonino na vhazování v neutrální zóně, před střídačkou hostů.

47:37
    Brána za zády finského gólmana Preds je mimo své obvyklé postavení, je tu navíc první reklamní přestávka závěrečné periody.

47:37
    Na opačné straně kluziště měl dobrou šanci skórovat Heatherington, Saros ale dokázal odolat.

47:15
    Subbanův pokus od modré čáry ještě tečoval před bránou Arvidsson, kotouč skončil jen těsně mimo.

46:53
    Icing domácích.

46:35
    Dallas se na chvíli udržel v útočném pásmu, Sarose se mu ovšem ohrozit nepodařilo.

45:51
    Střely na bránu: 14 – 25

45:35
    Turris a jeho střela od pravého mantinelu, Bishop vyráží pravým betonem.

44:59
    Zakázané uvolnění hostujícího celku.

44:46
    Následný útok Predators zase zastavilo postavení mimo hru.

44:37
    Útočná akce Gemela Smithe neměla dlouhého trvání.
    Staňte se fanoušky NHL.cz na Twitteru!

43:48
    Seguinova střela z pravé strany, kotouč zaduněl o Sarosův beton.

43:10
    Velká šance pro Forsberga, Bishop ale vytáhl velmi dobrý zákrok.

42:15
    Predátorů je najednou plný led.

42:05
    Grimaldiho pokus z nulového úhlu pořádně vystrašil Bishopa a všechny fanoušky domácích v ochozech.
    41:54 Yannick WEBER - 3:3

41:54
    Hostům se daří srovnat skóre! Nahození YANNICKA WEBERA od modré čáry si srazil do vlastní brány ramenem bránící Dickinson. Weberův druhý gól v tomto ročníku zámořské soutěže, 3:3! Asistence: Kevin Fiala, Anthony Bitetto.

41:25
    Po pasu od Hartmana vystřelil z první Turris, avšak minul Bishopovu bránu.

40:46
    Shoreova střela z ostrého úhlu, Saros byl u své levé tyče pozorný.
    40:17 Ryan JOHANSEN - 3:2

40:17
    Preds opět vychází start do třetiny, 2:3 z jejich pohledu! Bekhend Josiho ještě úspěšný nebyl. Puk ale vzápětí za Bishopa dostal dorážkou z těsné blízkosti RYAN JOHANSEN. Jeho třetí gól v letošní sezoně! Asistence: Roman Josi, Viktor Arvidsson.

40:02
    Úvodní vhazování třetí třetiny ovládli Predators.

40:01

Oba týmy zpět na ledě American Airlines Center. Závěrečná, třetí dvacetiminutovka bude zahájena co nevidět!

Po 2. třetině: Stars vs Predators 3:1

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

40:00

39:52
    Střela Forsberga z levé strany na Bishopa neprošla.

39:33
    Po střele Josiho nastal před Bishopem pořádný zmatek. Gólman Stars a jeho spoluhráči ovšem dokázali odolat.

39:01
    Hlasatel ohlásil poslední minutu prostředního dějství.

38:50
    70 vteřin do konce třetiny, vhazuje se mezi hole Seguina a Bonina po levici Sarose.

38:50
    Proběhne další reklamní přestávka.

38:50
    Honka měl skvělou příležitost poslat Stars do třígólového vedení! Saros však své mužstvo podržel.

38:26
    Grimaldiho pokus z pravé strany byl zablokován mimo Bishopův dosah.

37:40
    Benn přihrával zpoza brány do ohně, nikdo z jeho spoluhráčů se ale do zakončení nedostal.

37:29
    Přichází další icing Predators.

37:21
    Nepřesnost Nashvillu, konkrétně Subbana. Odpískáno bylo zakázané uvolnění.

36:37
    Craig Smith se obtočil kolem brány a následně zakončoval k bližší tyči. Bishop se ale stačil přesunout.

36:32
    Stars se provinili icingem.

35:59
    Arvidsson s Johansenem se po levé straně příliš daleko nedostali. Obrana Dallasu byla pozorná.

35:31
    Střely na bránu: 11 – 20

34:55
    Ellisovo nahození od modré čáry trefuje boční brankovou konstrukci.
    34:32 Jason SPEZZA - 3:1

34:32
    Využitá přesilovka domácích, 3:1! Střelu Lindella bez přípravy od modré čáry ještě Saros dokázal vyrazit. Proti následné ráně JASONA SPEZZA z levé strany byl ale bezmocný. Zkušený Kanaďan zaznamenal svůj čtvrtý gól v sezoně! Bez asistence.

34:04
    Bonino útočil při vlastním oslabení, Bishop ale zasahovat nemusel.

33:54
    Stars se zatím při přesilovce příliš nedaří.

33:05
    Dnešní první početní výhoda Dallasu. Vhazuje se po pravici Sarose.

33:05
    Vyloučení v týmu Nashville Predators (P. K. Subban – 2 min., podrážení).

32:58
    Opět se píská zakázané uvolnění Preds.

32:22
    Další icing od svěřenců Petera Laviolettea. Znovu se tak bude vhazovat před Sarosem.

32:13
    Čároví pískají Predators zakázané uvolnění.

32:00
    Můžeme znovu pokračovat. Faksa a Sissons na vhazování po pravici gólmana hostů.

32:00
    Hra je následně přerušena, proběhne reklamní přestávka.

31:58
    Dobrá a nebezpečná střela Benna z mezikruží, Saros ale vyrazil vyrážečkou.

30:50
    Další icing Predátorů.

30:44
    Seguinova střela z pravé strany minula Sarosovu svatyni.

30:01
    Máme za sebou polovinu utkání. Stars vedou doma nad Predators 2:1.

29:51
    Nepřesná rozehrávka Preds, čároví jsou nuceni odpískat zakázané uvolnění.

29:35
    Pitlick nepošel po pravé straně do útočného pásma, kupředu může Forsberg.

28:50
    Hra je nyní plná nepřesností.

28:09
    Ekholm si při útočné akci nerozuměl s Turrisem, hrát mohou domácí.

27:28

27:28
    Kotouč mimo hrací plochu, je tu reklamní přestávka.
    26:47 Tyler SEGUIN - 2:1

26:47
    Hvězdy podruhé v zápase vedou! Po pěkné přihrávce Honky se trefil z první, z úhlu, TYLER SEGUIN. Jeho pátá trefa, sedmnáctý bod v sezoně 2018/2019, 2:1! Asistence: Julius Honka, Valerij Ničuškin.

26:30
    Grimaldi se snažil středem dostat před Bishopa, obrana Dallasu byla ovšem dobře zorganizovaná.

26:06
    Střely na bránu: 6 – 19

25:38
    Forsberg střílel po skončení přesilovky z mezikruží, jeho pokus ale zablokoval Faksa holí do ochranné sítě.

25:34

24:48
    Turrisova střela bez přípravy z levé strany, Bishop dokázal puk vyrazit před sebe.

24:35
    Bennovi začíná běžet druhá trestná minuta.

23:40
    Seguin vyhrál vhazování, Lindellovi se ale následně vyhodit nepodařilo.

23:34
    Třetí početní výhoda Preds v tomto utkání. Vhazuje se po pravici Bishopa.

23:34
    Vyloučení v týmu Dallas Stars (Jamie Benn – 2 min., držení).

23:09
    Stars znovu uspěli na vhazování, následná střela Lindella však Sarose neohrozila.

23:06

22:39
    Seguin vyhrál buly, na modré napřáhl ke střele Honka, jeho pokus ale zablokoval Salomäki.

22:36
    Zakázané uvolnění v podání Predators. Vhazovat se za malý moment bude znovu před Sarosem.

22:26
    Na druhé straně velmi dobrá šance Ničuškina, Saros byl ovšem připraven na správném místě.

21:42
    Po přihrávce Johansena zakončoval z těsné blízkosti Forsberg, trefil se ale do Bishopovy rukavice.

21:11
    Vhazovalo se ve střední třetině, před střídačkou Hvězd.

21:09
    Lindellova střela od modré čáry končí v ochranné síti.

20:20
    Spezza se snažil svůj tým rychle vrátit zpět do vedení, zprava ale na Sarose nevyzrál.
    20:12 Ryan HARTMAN - 1:1

20:12
    Ze druhé třetiny uplynulo pouze 12 vteřin. Máme srovnáno! Zaváhání Honky v neutrální zóně potrestal RYAN HARTMAN. Bishopa následně překonal střelou z levého kruhu pro vhazování. Hartmanův pátý gól v této sezoně, 1:1! Bez asistence.

20:01

Hokejisté Dallasu a Nashvillu jsou zpět na ledové ploše, druhá část začne za malou chvíli.

Po 1. třetině: Stars vs Predators 1:0

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

20:00

19:59
    V posledních vteřinách se ještě ke střele dostal Forsberg, Bishop ale zasahovat nemusel.

19:08
    Útočná akce Fialy, Bishop byl ale u své levé tyče připraven.

19:01
    Ohlášena byla poslední minuta úvodní periody.

18:15
    Ihned po vhazování se píská zakázané uvolnění Nashvillu.

18:08
    1 minuta a 52 vteřin do konce první třetiny, Seguin a Bonino v souboji na vhazování po levici Sarose.

18:08
    Střela Honky od modré čáry, Saros drží kotouč ve svém náručí. Na řadu ještě přichází reklamní přestávka.

17:55
    Už delší dobu se hraje bez přerušení.

17:28
    Hanleyho pokus od modré byl hodně nepřesný, Saros tak zůstal bez práce.

16:44
    Obrana Dallasu s kotoučem ve vlastní zóně, oba trenéři zaveleli ke střídání.

15:11

15:00
    Nyní obrovská šance pro Fialu, Bishop ale odmítl vyrovnání na 1:1 skvělým zákrokem!

14:53
    Ellisovo nahození od modré čáry, z pravé strany, bylo zablokováno před Bishopem.

14:12
    Začíná druhá minuta z Dickinsonova trestu. Touš momentálně v neutrální zóně.

13:26
    Také Forsbergova střela z levé strany minula tři tyče.

13:17
    Craig Smith střílel ihned od modré, netrefil ale bránu.

13:11
    Konec reklamní přestávky, přesilovka hostů může začít. Souboj na vhazování po levici Bishopa obstarávají Faksa a Johansen.

13:11
    Po reklamní přestávce budeme sledovat druhou přesilovku Predators.

13:11
    Vyloučení v týmu Dallas Stars (Jason Dickinson – 2 min., sekání).
    13:05 Tyler PITLICK - 1:0

13:05
    Začátek čtrnácté minuty utkání, Stars otevírají skóre! Z mezikruží Sarose prostřelil TYLER PITLICK. Pro sedmadvacetiletého forvarda je to třetí gól v letošní sezoně, 1:0! Asistence: Radek Faksa.

12:55
    Pitlick to zkoušel z levého kruhu pro vhazování z otočky, jeho střele ale chyběla razance.

12:16
    Střely na bránu: 2 – 10

12:11
    Zakázané uvolnění Dallasu, hra se vrátí zpět do jeho obranné třetiny.

12:03
    Střelecký pokus Hartmana z levé strany, Bishop dokázal vyrazit.

11:31
    Nashvillu první početní převaha příliš nevyšla.

11:22

11:15
    A další vyhození Hvězd, Janmark se vrátí zpět na led co nevidět.

10:47
    Stars se daří osvobodit.

10:23
    První polovina z trestu Janmarka je minulostí, Bishop zatím může být relativně v klidu.

09:59
    Preds vyhodili při přesilovce puk na zakázané uvolnění.

09:45
    Nyní už ale ano, a bránící čtveřice tak bude moci vystřídat.

09:28
    Dallasu se nepodařilo kotouč vyhodit z obranné zóny.

09:22
    Desátá minuta utkání, Predators si zahrají první přesilovou hru dnešního utkání. Vhazování po levici Bishopa.

09:22
    Vyloučení v týmu Dallas Stars (Mattias Janmark – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

08:50
    Johansen přihrával zprava mezi kruhy, nikoho ze spoluhráčů zde ovšem nenašel.

07:28
    Smithova střela od levého mantinelu, Bishop vyráží betonem do rohu.

07:08
    Benn dostal před bránu přihrávku od Gurjanova, zakončit se mu však nepodařilo.

06:37
    Zpět do akce! Vhazuje se mezi hole Benna a Sissonse po pravici Sarose.

06:37
    Benn se šikovně prokličkoval do útočného pásma, jeho následná střela byla ale zablokována vysoko nad, do ochranné sítě. Proběhne první reklamní přestávka.

05:20
    Predátoři jsou v úvodu utkání výrazně aktivnějším mužstvem.

05:06
    Prudká střela Josiho od modré čáry byla zablokována.

04:51
    Střely na bránu: 2 – 5

04:13
    Stars vyhodili kotouč na icing.

03:41
    Další dobrá šance Nashvillu, další těžký zákrok pro Bishopa. Skórovat přitom nyní mohl Gaudreau.

03:24
    Nebezpečný bekhend Subbana z mezikruží, Bishop měl plné ruce práce.

03:16
    Grimaldiho nahození od pravého mantinelu, Bishop vyráží bez větších problémů.

02:40
    Na druhé straně nahazoval na bránu od modré čáry, z pravé strany, Weber, Bishopa ovšem neohrozil.

02:15
    Janmark zkoušel štěstí bekhendem z pravé strany, Saros vyrazil touš před sebe.

01:58
    Josi s pukem u vlastní brány, oba týmy prostřídávají své formace.

01:27
    Ničuškin vytvořil šanci pro Seguina, ten ale z pravého kruhu na Sarose nevyzrál.

01:17
    Nahození Subbana ze střední třetiny, Bishop hru přerušuje.

00:55
    Arvidsson se snažil zleva dostat za obranu soupeře, úspěšný ovšem nebyl.

00:18
    Útočnou akci domácích zastavují čároví a ofsajd.

00:03
    Úvodní buly vyhráli hokejisté Dallasu.

00:01

Na vhazování se do středového kruhu staví oceněný Spezza a Bonino, jdeme na to!

Utkání mezi Stars a Predators bude zahájeno za několik málo okamžiků.

Před pár dny útočník Dallasu Stars Jason Spezza odehrál 1000. zápas v National Hockey League. Nyní probíhá na ledě American Airlines Center slavnostní ceremoniál.

Zahajovací formace

DAL: Bishop – Lindell, Honka – Ja. Benn, Spezza, Gurjanov

NSH: Saros – Josi, Ellis – Hartman, Bonino, Sissons

Startující brankáři
    (Statistiky: National Hockey League 2018/2019)

DAL: Ben Bishop – 31 let, USA
    Z:11 REC:6-5-0 OG:26 PR:2.40 %ÚS:92.1 SO:1

NSH: Juuse Saros – 23 let, FIN
    Z:8 REC:6-2-0 OG:18 PR:2.49 %ÚS:91.7 SO:1

Dallas Stars: Bishop (Chudobin) – Lindell, Honka, Heatherington, Heiskanen, Gleason, Hanley – D. Shore, Seguin (A), Ničuškin – Ja. Benn (C), Spezza (A), Gurjanov – Comeau, Faksa, Pitlick – Janmark, Dickinson, G. Smith.

Nashville Predators: Saros (Rinne) – Josi (C), Ellis (A), Ekholm, P. K. Subban, Bitetto, Y. Weber – F. Forsberg (A), Johansen, Arvidsson – Fiala, Turris, C. Smith – Hartman, Bonino, Sissons – Salomäki, F. Gaudreau, Grimaldi.

Rozhodčí: Jake Brenk, Brian Pochmara – Bryan Pancich, Steve Barton.

Příjemný sobotní večer! Vítám Vás všechny ještě jednou při sledování utkání NHL mezi týmy Dallas Stars a Nashville Predators.

NASHVILLE PREDATORS

Predators budou v Dallasu útočit už na pátou výhru v řadě za sebou. Za posledních šest zápasů mají bilanci 5-1-0.

Mužstvo Petera Laviolettea odehraje druhé utkání z pětizápasového tripu. V tom prvním uspělo na ledě Colorada Avalanche 4:1. V tabulce Západní konference mají Predátoři na čele dvoubodový náskok před Minnesotou Wild, která však odehrála o jeden zápas více.

Kdo je ve formě?

Brankář Pekka Rinne inkasoval za poslední tři zápasy pouze dva góly. Předvedl přitom hned 92 úspěšných zákroků. … Kapitán týmu, obránce Roman Josi dokázal bodovat ve čtyřech zápasech v řadě. Blýskl se v nich celkem pěti kanadskými body – dva góly, tři asistence.

DALLAS STARS

Stars si mohou momentálně užívat čtyřzápasového homestandu. Na jeho úvod přitom porazili San Jose Sharks 4:3.

V tabulce Západní konference Hvězdy nyní okupují sedmou příčku, přičemž na svém kontě mají 19 bodů. Ve zbývajících zápasech homestandu přivítají ve svém American Airlines Center Columbus Blue Jackets a Bruins.

Obránce Miro Heiskanen bodoval ve třech zápasech po sobě, přičemž si za tři asistence připsal celkem tři kanadské body. … Útočník Devin Shore skóroval dvakrát v posledním zápase svého týmu. Za uplynulých šest zápasů vstřelil čtyři góly.
    Dallas Stars vs Nashville Predators, 20:00 SEČ

Zdravím všechny příznivce ledního hokeje, vítejte při sledování National Hockey League! Dnešní program nejlepší hokejové ligy světa nabídne celkem jedenáct zápasů. Zde budete moci sledovat souboj mezi dvěma týmy z Centrální divize. Dallas Stars totiž přivítají Nashville Predators. Úvodní vhazování přitom bude v American Airlines Center vhozeno už v 20:00! Textovým přenosem Vás provede Jiří Sameš.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.

Jiří Sameš

Branky a nahrávky: 14. Pitlick (Faksa), 27. Seguin (Honka, Ničuškin), 35. Spezza, 49. Gurjanov (Gleason, Ja. Benn) – 21. Hartman, 41. Johansen (Josi, Arvidsson), 42. Y. Weber (Fiala, Bitetto), 60. Josi (Johansen, F. Forsberg), 63. Ekholm (Turris, P. K. Subban)

Rozhodčí: Jake Brenk, Brian Pochmara – Bryan Pancich, Steve Barton

Diváci: 18 532