Slavia – Hr. Králové 0:2 (kon.) | Liberec – Příbram 3:4 (kon.) | Č. Budějovice – Plzeň 1:3 (kon.)
Dukla Praha – Bohemians 1905 2:2 (kon.)
FC Slovan Liberec
3:4 (0:1)
FK Příbram
Pondělí 12.11.2018, 13:00 • Městský stadion Jeronýmova, Liberec • Juniorská liga – Čechy • 15. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (15:08:23)

Držení míče: 48 % : 52 %.
    Střely na branku: 8:8. Střely mimo: 12:10. Rohy: 5:10. Ofsajdy: 2:3. Fauly: 11:15.

Je konec. Příbram dnes nakonec dokázala zvítězit 4:3, ovšem byl to pořádně dramatický konec zápasu.
    V prvním poločase padl pouze jeden gól, který ve 29. minutě vstřelil Pejša a Příbram vedla 1:0. Dvě minuty po začátku druhé půle zvýšil vedení Keita, který se prosadil také o deset minut později a Příbram vedla už 3:0. Ovšem v 66. minutě dali domácí první gól, když se trefil Sukisa. V 76. minutě proměnil pokutový kop Ulbrich a o minutu později se podruhé trefil Sukisa a bylo srovnáno na 3:3! Nakonec ale rozhodl o vítězství hostů v 90. minutě Belej a Příbram tak vyhrála.

90+1

90
    Příbram právě vstřelila branku!
    Hosté dávají v poslední minutě základní hrací doby gól a jdou tak opět do vedení! Autorem branky je FRANTIŠEK BELEJ.

89
    Příbramští se sice dostali dopředu, ale nic z toho nebylo.

88
    A další střela domácího hráče, která letěla na bránu, ale ani tentokrát neskončila gólem.

87
    Střela hostujícího hráče letěla jen vedle brány.

87
    Posléze skončil míč od domácího hráče jen vedle hostující svatyně.

86
    Posléze hostující tým získal autové vhazování na své polovině.

85
    Liberec se dostal až do vápna po pravé straně a posléze opět do zakončení na bránu, ale hostující brankář se opět vyšperkoval.

84
    Ovšem následně se Liberec dostal do rychlého protiútoku a také ke střele na bránu, se kterou si věděl rady Beran.

83
    Příbram získala rohový kop z levé strany a může se dostat zpátky do vedení.

82
    Liberec získal volný kop na své polovině hřiště.

81
    Liberec nyní získal autové vhazování na své polovině hrací plochy.

79
    Příbram nyní získala autové vhazování na polovině Slovanu a i když jsou hosté dnes lepším týmem, tak přišli o tříbrankové vedení a závěr utkání bude ještě hodně zajímavý.

78
    Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Lukavský, přichází Hloušek.
    Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Klán, přichází Belej.

77
    Liberec právě vstřelil branku!
    Tak to je neskutečné, jelikož Slovan srovnává na 3:3 a dává druhý gól během dvou minut! Autorem branky je ELVIS MASHIKE SUKISA.

76
    A je to gól a nyní je to pouze o jednu branku! Domácí hráč proměnil pokutový kop, na který byl brankář Beran krátký. Autorem branky je TOM ULBRICH.

Michal Raška

Hledáme zpravodaje pro tým FK Příbram. Více informací zde.

Branky: 66. Sukisa, 76. Ulbrich (pen.), 77. Sukisa – 29. Pejša, 47. Keita, 57. Keita, 90. Belej

Karty:   56. Lehoczki (LIB)

FC Slovan Liberec: Vliegen – Köstl, Prokš (C) (15. Blažek), Ulbrich, Lábek, Lehoczki, Kazda (62. Drahoš), Sukisa, Vuklišević, Michal (55. Petr), Gembický
    Náhradníci: Hnízdil – Blažek, Vrabec, Petr, Drahoš

FK Příbram: Beran – Květ, Duda (45. Pecka), Tregler, Keita, Polák (74. Petrlík), Lukavský (C) (78. Hloušek), Klán (78. Belej), Polidar, Puchmertl (46. Šíma), Pejša
    Náhradníci: Smrkovský- Petrlík, Pecka, Hloušek, Šíma, Belej

Rozhodčí: Tomáš Klíma – Miroslav Fišer, Pavel Vlasjuk