Německo – Nizozemsko | 2:2 (kon.) |
Česko – Slovensko | 1:0 (kon.) | | | Dánsko – Irsko | 0:0 (kon.) |
Bulharsko – Slovinsko | 1:1 (kon.) | | | Kypr – Norsko | 0:2 (kon.) |
Andorra – Lotyšsko | 0:0 (kon.) | | | Gruzie – Kazachstán | 2:1 (kon.) | | | S. Makedonie – Gibraltar | 4:0 (kon.) |
Lichtenštejnsko – Arménie | 2:2 (kon.) |
Katar – Island | 2:2 (kon.) |
Česko – Švýcarsko | 2:1 (kon.) |
konec
Lichtenštejnsko
2:2
(1:1)
Arménie
88
|
Střídání v týmu Arménie: ze hřiště odchází Hovhannes Hambartsumjan, přichází Alik Arakeljan.
|
|
83
|
Střídání v týmu Lichtenštejnsko: ze hřiště odchází Ivan Quintans, přichází Fabian Eberle.
|
|
72
|
Střídání v týmu Arménie: ze hřiště odchází Rumjan Hovsepjan, přichází Aleksandre Karapetjan.
|
|
62
|
Střídání v týmu Lichtenštejnsko: ze hřiště odchází Marcel Büchel, přichází Daniel Brändle.
|
|
57
|
Střídání v týmu Lichtenštejnsko: ze hřiště odchází Aron Sele, přichází Martin Büchel.
|
Branky:
44. Büchel (Quintans), 47. Hasler – 9. Adamjan (Daghbašjan), 85. Karapetjan (Ghazarjan)
Držení míče: 43 % : 57 %.
Střely na branku: 3:9. Střely mimo: 4:10. Rohy: 2:9. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 13:18.
Rozhodčí: Durieux – Da Costa, Becker (všichni LUX)
Diváci:
Karty: 59. Rechsteiner (LIC), 67. Büchel (LIC) – 73. Hambartsumjan (ARM)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 43 % : 57 %.
Střely na branku: 3:9. Střely mimo: 4:10. Rohy: 2:9. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 13:18.
Lichtenštejnsko:
B. Büchel – Rechsteiner (88. Arakeljan), Quintans (83. Eberle), Hofer – Meier, Sele (57. Martin Büchel), Polverino (C), Göppel – Hasler, Salanović, Marcel Büchel (62. Brändle).
Náhradníci: Majer, Lo Russo – Brändle, Kaufmann, Malin, Erne, Martin Buchel, Eberle, Sele, S. Wolfinger, M. Wolfinger.
Trenér:
Arménie: Avagjan – Hambartsumjan, Harojan, Chačaturov, Daghbašjan – Grigorjan, Hovsepjan (72. Karapetjan) – Adamjan, Mchitarjan (C), Ghazarjan – Movsisjan.
Náhradníci: Beglarjan, Airapetjan – Voskanjan, Hajrapetjan, E. Malakjan, Arakeljan, G. Malakjan, Karapetjan, Hovhannisjan, Petrosjan, Barseghjan, Kartašjan.
Trenér:
Náhradníci: Majer, Lo Russo – Brändle, Kaufmann, Malin, Erne, Martin Buchel, Eberle, Sele, S. Wolfinger, M. Wolfinger.
Trenér:
Arménie: Avagjan – Hambartsumjan, Harojan, Chačaturov, Daghbašjan – Grigorjan, Hovsepjan (72. Karapetjan) – Adamjan, Mchitarjan (C), Ghazarjan – Movsisjan.
Náhradníci: Beglarjan, Airapetjan – Voskanjan, Hajrapetjan, E. Malakjan, Arakeljan, G. Malakjan, Karapetjan, Hovhannisjan, Petrosjan, Barseghjan, Kartašjan.
Trenér:
Rozhodčí: Durieux – Da Costa, Becker (všichni LUX)
Diváci:
Michal Břuchanský