Brighton – Leicester 1:1 (kon.) | Everton – Cardiff 1:0 (kon.) | Fulham – Southampton 3:2 (kon.)
Manchester Utd. – Crystal Palace 0:0 (kon.) | Watford – Liverpool 0:3 (kon.) | West Ham – Manchester City 0:4 (kon.)
Tottenham – Chelsea 3:1 (kon.)
Fulham FC
3:2 (2:1)
Southampton FC
Sobota 24.11.2018, 16:00 • Craven Cottage, London • Anglická Premier League • 13. kolo
    63. Aleksandar MITROVIĆ - 3:2

63
    Fulham právě vstřelil branku!
    Asi jsem to přivolal, domácí se totiž vzápětí prosazují, a ztracené vedení si tak berou zpět. Centr z pravé strany prodloužil Sessegnon na za sebou číhajícího ALEKSANDARA MITROVIĆE, který se nijak dlouze nerozmýšlel a ranou z první propálil McCarthyho.
    54. Stuart ARMSTRONG - 2:2

54
    Southampton právě vstřelil branku!
    No vida, máme zaděláno na novou zápletku, Saints se totiž krátce po začátku druhé půle podařilo srovnat. Cédric Soares se dobře zorientoval a patičkou přenechal míč STUARTU ARMSTRONGOVI, jenž se do něj opřel vší silou a vymetl horní růžek domácí branky.
    43. André SCHÜRRLE - 2:1

43
    Krásná akce Fulhamu, který se krátce před koncem prvního poločasu dostává do vedení. Ryan Sessegnon odvedl velmi dobrou práci, když překonal několik protivníků a nakonec vymyslel krásnou přihrávku skrze vápno pro ANDRÉHO SCHÜRRLEHO, s jehož ranou nemohl McCarthy nic dělat.
    33. Aleksandar MITROVIĆ - 1:1

33
    Máme vyrovnáno, Fulham konečně přerušil téměř 360 minut dlouhý gólový půst! Cairneyho pas před čarou jen tak tak dostihl Le Marchand, na jehož centr si naskočil ALEKSANDAR MITROVIĆ a šikovnou hlavičkou ke vzdálenější tyči překonal marně se natahujícího McCarthyho.
    18. Stuart ARMSTRONG - 0:1

18
    Saints byli v posledních minutách jasně aktivnějším týmem, svůj tlak nakonec přetavili ve vedoucí trefu tohoto mače. Centr z levé strany odvrátil Maxime Le Marchand jen do míst, kde se pohyboval STUART ARMSTRONG, proti jehož technické střele byl Rico tentokráte bezmocný.

Vojtěch Tůma

Branky: 33. A. Mitrović (Le Marchand), 43. Schürrle (R. Sessegnon), 63. A. Mitrović (R. Sessegnon) – 18. Armstrong, 54. Armstrong (Soares)

Karty:   45+1. Mawson (FHM), 90+3. Johansen (FHM) – 68. P.-E. Höjbjerg (SOT), 73. Hoedt (SOT), 90+3. Obafemi (SOT)

Držení míče: 37 % : 63 %.
    Střely na branku: 5:8. Střely mimo: 3:6. Rohy: 2:5. Ofsajdy: 4:1. Fauly: 10:6.
    Fulham FC: S. Rico – Odoi, Chambers, Mawson – C. Christie, Cairney (C), Seri (68. Johansen), Le Marchand – Schürrle (74. Kamara), A. Mitrović (86. Ayité), R. Sessegnon.
    Náhradníci: Bettinelli – Kebano, Johansen, Ayité, Ream, Bryan, Kamara.

Southampton FC: A. McCarthy – Soares, Jošida, Hoedt, Targett – Redmond, Lemina, P.-E. Höjbjerg (C), Armstrong (80. Obafemi) – Ch. Austin (68. M. Elyounoussi), Gabbiadini.
    Náhradníci: Gunn – Vestergaard, Stephens, S. Davis, M. Elyounoussi, Ward-Prowse, Obafemi.

Rozhodčí: Michael Oliver – Stuart Burt, Simon Bennett