Obří slalom žen, 1. kolo, Killington | Vítěz: Ragnhild Mowinckelová (NOR) (kon.) | | | Obří slalom žen, 2. kolo, Killington | Vítěz: F. Brignoneová (ITA) (kon.) |
Sjezd mužů, Lake Louise | Vítěz: M. Franz (AUT) (kon.) |
Kvalifikace HS142, Ruka | (zruš.) | | | Muži HS142, Ruka | Vítěz: R. Kobajaši (JPN) (kon.) |
Sprinty mužů a žen, Ruka | Vítěz: J. Bělorukovová (RUS), A. Bolšunov (RUS) (kon.) |
Skoky HS142, Ruka | Vítěz: M. Seidl (AUT) (kon.) | | | Běh 10 km, Ruka | Vítěz: M. Seidl (AUT) (kon.) |
konec
SP - běh 10 km, Ruka
Vítěz: M. Seidl (AUT)
Jiří Sameš
Konečné výsledky
1. Mario Seidl (AUT) 26:02.5
2. Jarl Magnus Riiber (NOR) +16.5
3. Johannes Rydzek (GER) +1:08.0
4. Tomáš Portyk (CZE) +1:17.4
5. Manuel Faisst (GER) +1:18.7
6. Wilhelm Denifl (AUT) +1:21.5
7. Magnus Hovdal Moan (NOR) +1:26.2
8. Vincenz Geiger (GER) +1:50.9
9. Jan Schmid (NOR) 1:52.2
10. Lukas Greiderer (AUT) 1:54.8
11. Martin Fritz (AUT) 2:03.1
12. Einar Luraas Oftebro (NOR) +2:27.2
13. Terence Weber (GER) +2:37.7
14. Leevi Mutru (FIN) +2:41.1
15. Akito Watabe (JPN) +2:53.1
16. Jošito Watabe (JPN) +2:58.2
17. Jörgen Graabak (NOR) +2:59.3
18. Fabian Riessle (GER) +3:00.2
19. Eric Frenzel (GER) +3:01.9
20. Antoine Gerard (FRA) +3:07.1
21. Francois Braud (FRA) +3:09.1
22. Tim Hug (SUI) +3:12.6
23. Franz-Josef Rehrl (AUT) +3:16.2
24. Hideaki Nagai (JPN) +3:44.7
25. Pawel Slowiok (POL) +3:48.8
26. Samuel Costa (ITA) +3:57.2
27. Espen Andersen (NOR) +3:57.9
28. Vid Vrhovnik (SLO) +4:17.9
29. Erněst Jachin (RUS) +4:30.5
30. Eero Hirvonen (FIN) +4:35.0
31. Arttu Mäkiaho (FIN) +4:36.8
32. Go Jamamoto (JPN) +4:42.4
33. Ilkka Herola (FIN) +5:18.3
34. Magnus Krog (NOR) +5:22.6
35. Maxime Laheurte (FRA) +5:24.8
36. Aguri Šimizu (JPN) +6:01.8
37. Szczepan Kupczak (POL) +6:12.9
38. Ondřej Pažout (CZE) +6:23.4
39. Adam Cieslar (POL) +6:45.5
40. Alexander Pašajev (RUS) +6:45.7
41. Alessandro Pittin (ITA) +6:48.0
42. Jan Vytrval (CZE) +6:50.1
43. Raffaele Buzzi (ITA) +7:01.5
44. Lukáš Daněk (CZE) +7:16.0
45. Samir Mastijev (RUS) +7:18.5
46. Go Sonehara (JPN) +7:39.2
47. Atte Kettunen (FIN) +7:56.2
48. Laurent Muhlethaler (FRA) +8:13.4
49. Vjačeslav Barkov (RUS) +8:15.1
50. Wojciech Marusarz (POL) +8:16.6
51. Andreas Ilves (EST) +8:23.9
52. Wille Karhumaa (FIN) +8:48.5
53. Edgar Vallet (FRA) +9:03.9
54. Waltteri Karhumaa (FIN) +9:51.5
55. Otto Niittykoski (FIN) LPD
56. Dominik Terzer (AUT) LPD
5.0 KM
1. Mario Seidl (AUT) 12:47.0
2. Jarl Magnus Riiber (NOR) +22.4
3. Johannes Rydzek (GER) +1:30.1
4. Magnus Hovdal Moan (NOR) +1:30.6
5. Wilhelm Denifl (AUT) +1:30.9
6. Manuel Faisst (GER) +1:31.4
7. Tomáš Portyk (CZE) +1:31.8
8. Martin Fritz (AUT) +1:59.1
9. Jan Schmid (NOR) +1:59.5
10. Vincenz Geiger (GER) +2:00.1
Startovní listina
1. Mario Seidl (AUT)
2. Jarl Magnus Riiber (NOR) +0:57
3. Jošito Watabe (JPN) +1:31
4. Manuel Faisst (GER) +1:36
5. Wilhelm Denifl (AUT) +1:38
6. Tomáš Portyk (CZE) +1:43
7. Franz-Josef Rehrl (AUT) +1:46
8. Johannes Rydzek (GER) +1:56
9. Magnus Hovdal Moan (NOR) +2:11
10. Terence Weber (GER) +2:12
11. Vincenz Geiger (GER) +2:22
12. Einar Luraas Oftebro (NOR) +2:25
13. Martin Fritz (AUT) +2:28
14. Lukas Greiderer (AUT) +2:31
15. Jan Schmid (NOR) +2:32
16. Erněst Jachin (RUS) +2:44
17. Akito Watabe (JPN) +2:50
18. Hideaki Nagai (JPN) +2:52
19. Bernhard Gruber (AUT) +3:01
20. Leevi Mutru (FIN) +3:04
21. Go Jamamoto (JPN) +3:18
22. Tim Hug (SUI) +3:24
23. Szczepan Kupczak (POL) +3:33
24. Pawel Slowiok (POL) +3:34
25. Francois Braud (FRA) +3:36
26. Arttu Mäkiaho (FIN) +3:44
27. Antoine Gerard (FRA) +3:53
28. Fabian Riessle (GER) +3:54
29. Jörgen Graabak (NOR) +4:01
30. Espen Andersen (NOR) +4:02
31. Eric Frenzel (GER) +4:06
32. Ondřej Pažout (CZE) 4:12
33. Aguri Šimizu (JPN) +4:14
34. Vid Vrhovnik (SLO) +4:22
35. Samuel Costa (ITA) +4:32
36. Maxime Laheurte (FRA) +4:56
37. Alexander Pašajev (RUS) +5:13
38. Go Sonehara (JPN) +5:25
39. Dominik Terzer (AUT) +5:29
40. Eero Hirvonen (FIN) +5:54
41. Ilkka Herola (FIN) +6:33
42. Jan Vytrval (CZE) +6:40
43. Adam Cieslar (POL) +6:49
44. Atte Kettunen (FIN) +6:50
45. Kristjan Ilves (EST) +6:52
46. Wojciech Marusarz (POL) +6:56
47. Raffaele Buzzi (ITA) +7:10
48. Edgar Vallet (FRA) +7:12
49. Lukáš Daněk (CZE) +7:26
50. Samir Mastijev (RUS) +7:33
51. Laurent Muhlethaler (FRA) +7:36
52. Alessandro Pittin (ITA) +7:44
53. Wille Karhumaa (FIN) +7:55
54. Kristjan Ilves (EST) +7:58
55. Vjačeslav Barkov (RUS) +8:06
56. Andreas Ilves (EST) +8:09
57. Otto Niittykoski (FIN) +8:12
58. Waltteri Karhumaa (FIN) +8:15
Kompletní program sdruženářů ve finské Ruce
SO 24. 11. 2018:
11:00: Skoky HS142
15:00: Běh 10 km
NE 25. 11. 2018:
09:45: Týmový závod, Skoky HS142
15:00: Týmový závod, Běh 4x5 km
1. Mario Seidl (AUT) 26:02.5
2. Jarl Magnus Riiber (NOR) +16.5
3. Johannes Rydzek (GER) +1:08.0
4. Tomáš Portyk (CZE) +1:17.4
5. Manuel Faisst (GER) +1:18.7
6. Wilhelm Denifl (AUT) +1:21.5
7. Magnus Hovdal Moan (NOR) +1:26.2
8. Vincenz Geiger (GER) +1:50.9
9. Jan Schmid (NOR) 1:52.2
10. Lukas Greiderer (AUT) 1:54.8
11. Martin Fritz (AUT) 2:03.1
12. Einar Luraas Oftebro (NOR) +2:27.2
13. Terence Weber (GER) +2:37.7
14. Leevi Mutru (FIN) +2:41.1
15. Akito Watabe (JPN) +2:53.1
16. Jošito Watabe (JPN) +2:58.2
17. Jörgen Graabak (NOR) +2:59.3
18. Fabian Riessle (GER) +3:00.2
19. Eric Frenzel (GER) +3:01.9
20. Antoine Gerard (FRA) +3:07.1
21. Francois Braud (FRA) +3:09.1
22. Tim Hug (SUI) +3:12.6
23. Franz-Josef Rehrl (AUT) +3:16.2
24. Hideaki Nagai (JPN) +3:44.7
25. Pawel Slowiok (POL) +3:48.8
26. Samuel Costa (ITA) +3:57.2
27. Espen Andersen (NOR) +3:57.9
28. Vid Vrhovnik (SLO) +4:17.9
29. Erněst Jachin (RUS) +4:30.5
30. Eero Hirvonen (FIN) +4:35.0
31. Arttu Mäkiaho (FIN) +4:36.8
32. Go Jamamoto (JPN) +4:42.4
33. Ilkka Herola (FIN) +5:18.3
34. Magnus Krog (NOR) +5:22.6
35. Maxime Laheurte (FRA) +5:24.8
36. Aguri Šimizu (JPN) +6:01.8
37. Szczepan Kupczak (POL) +6:12.9
38. Ondřej Pažout (CZE) +6:23.4
39. Adam Cieslar (POL) +6:45.5
40. Alexander Pašajev (RUS) +6:45.7
41. Alessandro Pittin (ITA) +6:48.0
42. Jan Vytrval (CZE) +6:50.1
43. Raffaele Buzzi (ITA) +7:01.5
44. Lukáš Daněk (CZE) +7:16.0
45. Samir Mastijev (RUS) +7:18.5
46. Go Sonehara (JPN) +7:39.2
47. Atte Kettunen (FIN) +7:56.2
48. Laurent Muhlethaler (FRA) +8:13.4
49. Vjačeslav Barkov (RUS) +8:15.1
50. Wojciech Marusarz (POL) +8:16.6
51. Andreas Ilves (EST) +8:23.9
52. Wille Karhumaa (FIN) +8:48.5
53. Edgar Vallet (FRA) +9:03.9
54. Waltteri Karhumaa (FIN) +9:51.5
55. Otto Niittykoski (FIN) LPD
56. Dominik Terzer (AUT) LPD
5.0 KM
1. Mario Seidl (AUT) 12:47.0
2. Jarl Magnus Riiber (NOR) +22.4
3. Johannes Rydzek (GER) +1:30.1
4. Magnus Hovdal Moan (NOR) +1:30.6
5. Wilhelm Denifl (AUT) +1:30.9
6. Manuel Faisst (GER) +1:31.4
7. Tomáš Portyk (CZE) +1:31.8
8. Martin Fritz (AUT) +1:59.1
9. Jan Schmid (NOR) +1:59.5
10. Vincenz Geiger (GER) +2:00.1
Startovní listina
1. Mario Seidl (AUT)
2. Jarl Magnus Riiber (NOR) +0:57
3. Jošito Watabe (JPN) +1:31
4. Manuel Faisst (GER) +1:36
5. Wilhelm Denifl (AUT) +1:38
6. Tomáš Portyk (CZE) +1:43
7. Franz-Josef Rehrl (AUT) +1:46
8. Johannes Rydzek (GER) +1:56
9. Magnus Hovdal Moan (NOR) +2:11
10. Terence Weber (GER) +2:12
11. Vincenz Geiger (GER) +2:22
12. Einar Luraas Oftebro (NOR) +2:25
13. Martin Fritz (AUT) +2:28
14. Lukas Greiderer (AUT) +2:31
15. Jan Schmid (NOR) +2:32
16. Erněst Jachin (RUS) +2:44
17. Akito Watabe (JPN) +2:50
18. Hideaki Nagai (JPN) +2:52
19. Bernhard Gruber (AUT) +3:01
20. Leevi Mutru (FIN) +3:04
21. Go Jamamoto (JPN) +3:18
22. Tim Hug (SUI) +3:24
23. Szczepan Kupczak (POL) +3:33
24. Pawel Slowiok (POL) +3:34
25. Francois Braud (FRA) +3:36
26. Arttu Mäkiaho (FIN) +3:44
27. Antoine Gerard (FRA) +3:53
28. Fabian Riessle (GER) +3:54
29. Jörgen Graabak (NOR) +4:01
30. Espen Andersen (NOR) +4:02
31. Eric Frenzel (GER) +4:06
32. Ondřej Pažout (CZE) 4:12
33. Aguri Šimizu (JPN) +4:14
34. Vid Vrhovnik (SLO) +4:22
35. Samuel Costa (ITA) +4:32
36. Maxime Laheurte (FRA) +4:56
37. Alexander Pašajev (RUS) +5:13
38. Go Sonehara (JPN) +5:25
39. Dominik Terzer (AUT) +5:29
40. Eero Hirvonen (FIN) +5:54
41. Ilkka Herola (FIN) +6:33
42. Jan Vytrval (CZE) +6:40
43. Adam Cieslar (POL) +6:49
44. Atte Kettunen (FIN) +6:50
45. Kristjan Ilves (EST) +6:52
46. Wojciech Marusarz (POL) +6:56
47. Raffaele Buzzi (ITA) +7:10
48. Edgar Vallet (FRA) +7:12
49. Lukáš Daněk (CZE) +7:26
50. Samir Mastijev (RUS) +7:33
51. Laurent Muhlethaler (FRA) +7:36
52. Alessandro Pittin (ITA) +7:44
53. Wille Karhumaa (FIN) +7:55
54. Kristjan Ilves (EST) +7:58
55. Vjačeslav Barkov (RUS) +8:06
56. Andreas Ilves (EST) +8:09
57. Otto Niittykoski (FIN) +8:12
58. Waltteri Karhumaa (FIN) +8:15
Kompletní program sdruženářů ve finské Ruce
SO 24. 11. 2018:
11:00: Skoky HS142
15:00: Běh 10 km
NE 25. 11. 2018:
09:45: Týmový závod, Skoky HS142
15:00: Týmový závod, Běh 4x5 km
1. Mario Seidl (AUT) 26:02.5
2. Jarl Magnus Riiber (NOR) +16.5
3. Johannes Rydzek (GER) +1:08.0
4. Tomáš Portyk (CZE) +1:17.4
5. Manuel Faisst (GER) +1:18.7
6. Wilhelm Denifl (AUT) +1:21.5
7. Magnus Hovdal Moan (NOR) +1:26.2
8. Vincenz Geiger (GER) +1:50.9
9. Jan Schmid (NOR) 1:52.2
10. Lukas Greiderer (AUT) 1:54.8
11. Martin Fritz (AUT) 2:03.1
12. Einar Luraas Oftebro (NOR) +2:27.2
13. Terence Weber (GER) +2:37.7
14. Leevi Mutru (FIN) +2:41.1
15. Akito Watabe (JPN) +2:53.1
16. Jošito Watabe (JPN) +2:58.2
17. Jörgen Graabak (NOR) +2:59.3
18. Fabian Riessle (GER) +3:00.2
19. Eric Frenzel (GER) +3:01.9
20. Antoine Gerard (FRA) +3:07.1
21. Francois Braud (FRA) +3:09.1
22. Tim Hug (SUI) +3:12.6
23. Franz-Josef Rehrl (AUT) +3:16.2
24. Hideaki Nagai (JPN) +3:44.7
25. Pawel Slowiok (POL) +3:48.8
26. Samuel Costa (ITA) +3:57.2
27. Espen Andersen (NOR) +3:57.9
28. Vid Vrhovnik (SLO) +4:17.9
29. Erněst Jachin (RUS) +4:30.5
30. Eero Hirvonen (FIN) +4:35.0
31. Arttu Mäkiaho (FIN) +4:36.8
32. Go Jamamoto (JPN) +4:42.4
33. Ilkka Herola (FIN) +5:18.3
34. Magnus Krog (NOR) +5:22.6
35. Maxime Laheurte (FRA) +5:24.8
36. Aguri Šimizu (JPN) +6:01.8
37. Szczepan Kupczak (POL) +6:12.9
38. Ondřej Pažout (CZE) +6:23.4
39. Adam Cieslar (POL) +6:45.5
40. Alexander Pašajev (RUS) +6:45.7
41. Alessandro Pittin (ITA) +6:48.0
42. Jan Vytrval (CZE) +6:50.1
43. Raffaele Buzzi (ITA) +7:01.5
44. Lukáš Daněk (CZE) +7:16.0
45. Samir Mastijev (RUS) +7:18.5
46. Go Sonehara (JPN) +7:39.2
47. Atte Kettunen (FIN) +7:56.2
48. Laurent Muhlethaler (FRA) +8:13.4
49. Vjačeslav Barkov (RUS) +8:15.1
50. Wojciech Marusarz (POL) +8:16.6
51. Andreas Ilves (EST) +8:23.9
52. Wille Karhumaa (FIN) +8:48.5
53. Edgar Vallet (FRA) +9:03.9
54. Waltteri Karhumaa (FIN) +9:51.5
55. Otto Niittykoski (FIN) LPD
56. Dominik Terzer (AUT) LPD
1. Mario Seidl (AUT) 12:47.0
2. Jarl Magnus Riiber (NOR) +22.4
3. Johannes Rydzek (GER) +1:30.1
4. Magnus Hovdal Moan (NOR) +1:30.6
5. Wilhelm Denifl (AUT) +1:30.9
6. Manuel Faisst (GER) +1:31.4
7. Tomáš Portyk (CZE) +1:31.8
8. Martin Fritz (AUT) +1:59.1
9. Jan Schmid (NOR) +1:59.5
10. Vincenz Geiger (GER) +2:00.1
Teplota vzduchu: -2.6 °C
Teplota sněhu: -4.2 °C
1. Mario Seidl (AUT)
2. Jarl Magnus Riiber (NOR) +0:57
3. Jošito Watabe (JPN) +1:31
4. Manuel Faisst (GER) +1:36
5. Wilhelm Denifl (AUT) +1:38
6. Tomáš Portyk (CZE) +1:43
7. Franz-Josef Rehrl (AUT) +1:46
8. Johannes Rydzek (GER) +1:56
9. Magnus Hovdal Moan (NOR) +2:11
10. Terence Weber (GER) +2:12
11. Vincenz Geiger (GER) +2:22
12. Einar Luraas Oftebro (NOR) +2:25
13. Martin Fritz (AUT) +2:28
14. Lukas Greiderer (AUT) +2:31
15. Jan Schmid (NOR) +2:32
16. Erněst Jachin (RUS) +2:44
17. Akito Watabe (JPN) +2:50
18. Hideaki Nagai (JPN) +2:52
19. Bernhard Gruber (AUT) +3:01
20. Leevi Mutru (FIN) +3:04
21. Go Jamamoto (JPN) +3:18
22. Tim Hug (SUI) +3:24
23. Szczepan Kupczak (POL) +3:33
24. Pawel Slowiok (POL) +3:34
25. Francois Braud (FRA) +3:36
26. Arttu Mäkiaho (FIN) +3:44
27. Antoine Gerard (FRA) +3:53
28. Fabian Riessle (GER) +3:54
29. Jörgen Graabak (NOR) +4:01
30. Espen Andersen (NOR) +4:02
31. Eric Frenzel (GER) +4:06
32. Ondřej Pažout (CZE) 4:12
33. Aguri Šimizu (JPN) +4:14
34. Vid Vrhovnik (SLO) +4:22
35. Samuel Costa (ITA) +4:32
36. Maxime Laheurte (FRA) +4:56
37. Alexander Pašajev (RUS) +5:13
38. Go Sonehara (JPN) +5:25
39. Dominik Terzer (AUT) +5:29
40. Eero Hirvonen (FIN) +5:54
41. Ilkka Herola (FIN) +6:33
42. Jan Vytrval (CZE) +6:40
43. Adam Cieslar (POL) +6:49
44. Atte Kettunen (FIN) +6:50
45. Kristjan Ilves (EST) +6:52
46. Wojciech Marusarz (POL) +6:56
47. Raffaele Buzzi (ITA) +7:10
48. Edgar Vallet (FRA) +7:12
49. Lukáš Daněk (CZE) +7:26
50. Samir Mastijev (RUS) +7:33
51. Laurent Muhlethaler (FRA) +7:36
52. Alessandro Pittin (ITA) +7:44
53. Wille Karhumaa (FIN) +7:55
54. Kristjan Ilves (EST) +7:58
55. Vjačeslav Barkov (RUS) +8:06
56. Andreas Ilves (EST) +8:09
57. Otto Niittykoski (FIN) +8:12
58. Waltteri Karhumaa (FIN) +8:15
Výbornou pozici pro solidní umístění si vytvořil český sdruženář Tomáš Portyk, jenž je po skoku na šesté pozici. Za Seidlem vystartuje o jednu minutu a 43 vteřin.
SO 24. 11. 2018:
11:00: Skoky HS142
15:00: Běh 10 km
NE 25. 11. 2018:
09:45: Týmový závod, Skoky HS142
15:00: Týmový závod, Běh 4x5 km