Olympik Mělník B – Wizards Praha 6:9 (kon.) | Pampuch Liberec – Mladá Boleslav 3:6 (kon.) | České Budějovice – Legie Příbram 18:4 (kon.)
SK Olympik Mělník B
6:9 (4:4)
Wizards DDM Praha 10
Neděle 25.11.2018, 18:00 • SH Mělník, Gymnázium • 2. Futsal liga západ • 9. kolo

Hostům se vydařil vstup do druhého poločasu, kde si vypracovali náskok, který si již pohlídali. Rezerva Olympiku tedy poprvé padla na domácí palubovce a všechny tři body si dnes odvezli Wizardi z Prahy (19:30:22)

39:22
    Domácí stále ve hře bez brankáře, moc času už jim ale nezbývá

38:07
    Mělník právě vstřelil branku!
    Power play se přeci jen vyplatila a dvě minuty před koncem domácí snižují na rozdíl tří branek

33:22
    Vokoun měl velikou šanci, ale na poslední chvíli se přesunul Tichý, který střelu chytil

31:40
    Tým Wizards Praha právě vstřelil branku!

24:54
    Krásná akce domácích. Vokoun našel lobem Prejsu, jehož nástřel tečoval Šustr. Trefil ale pouze nohu brankáře a je z toho pouze roh

24:23
    ŠUSTR snižuje, když doráží střelu Vokouna do prázdné branky

23:59
    Druhý akumulovaný faul pro hosty

23:46
    POHORSKÝ uzavírá hattrick a po závaru před domácí brankou navyšuje vedení Wizardů již o tři branky

23:19
    Domácí si připisují první akumulovaný faul

23:03
    Koláček se hezky otočil kolem bránícího hráče, našel před brankou POHORSKÝHO, který navyšuje vedení hostů

22:45
    Po chybě golmana hostů se snažil potrestat přehozením Vokoun, ale trefil pouze břevno

Jiří Šimandl

Branky: 6. Čácha (Šuba), 8. Čácha (Šustr), 9. Šustr (Vokoun), 9. Prejsa (Šustr), 25. Šustr (Vokoun), 39. Šustr (Vokoun) – 6. Golorko (Nedvěd), 12. Koláček (Golorko), 16. Nedvěd (Pohorský), 18. Černohorský (Blažek), 21. Pohorský (Golorko), 24. Pohorský (Koláček), 24. Pohorský (Golorko), 29. Tomek (Blažek), 32. Nedvěd (Golorko)

Karty:   11. Buzek (MEB), 31. Vokoun (MEB), 36. Prejsa (MEB)

SK Olympik Mělník B: Jenč (Ordelt) – Šustr, Čácha, Vokoun, Prejsa, Mažári, Demeter, Babovák, Buzek, Šuba, Frýzek
    Wizards DDM Praha 10: Tichý – Blažek, Černohorský, Golorko, Janoušek, Koláček, Nedvěd, Pohorský, Tomek, Kroutil

Rozhodčí: Trlida, Říha Delegát: Smreček