Nové Zámky – Košice 0:2 (kon.) | Lipt. Mikuláš – Detva 5:4 (kon.) | Poprad – Žilina 5:2 (kon.)
Trenčín – MAC Budapešť 2:1 (kon.) | Miskolc – Zvolen 4:0 (kon.)
HK DUKLA Trenčín
2:1 (1:0, 0:0, 1:1)
MAC Budapešť
Neděle 25.11.2018, 17:00 • Zimný štadión Pavla Demitru • Tipos Extraliga (SR) • 26. kolo

Přeju hezký zbytek nedělního večera a u dalších online přenosů zase někdy na počtenou. (19:21:18)

Skončilo utkání 26. kola slovenské Tipsport ligy, ve kterém Trenčín na svém ledě zdolal maďarského soupeře z Budapešti 2:1. O úvodní gól se postaral v osmé minutě Varga, který střelou do levého rohu vyhnal všechny pavouky v Rajnově brance. Na další gól diváci čekali až do třetí třetiny, kdy se odražený puk dostal k Nagymu, jenž vyrovnal na 1:1. Rozhodující úder si Dukla schovala na pravý čas. Necelé dvě minuty před koncem Radivojevič našel v mezikruží najetého Švece, který rozhodl o výhře svého celku. Trenčín se v tabulce neposunul, alespoň se však dotáhnul na Nové Zámky rozdílem tří bodů, Budapešť zůstává na předposledním místě.

59:46
    Prázdnou branku měl před sebou Švec, do jeho pokusu ale obětavě skočil obránce.

59:38
    Obrovskou šanci hostů na vyrovnání zachránil na poslední chvíli skvělým zákrokem Valent!

58:06
    Dukla Trenčín právě vstřelila branku!
    Máme tu zřejmě rozhodující gól v utkání! Radivojevič vybojoval puk, před brankou viděl volného JOZEFA ŠVECA, který střelou z mezikruží do levého horního rohu vrací Dukle vedení! Asistence: Branko Radivojevič, Peter Sojčík

57:48
    Postavení mimo hru v podání hráčů Dukly.

57:16
    Sádecký u levého mantinelu s pukem rozmýšlel příliš dlouho, u puku opět hráči maďarského celku.

56:38
    Varga se řítil z levé strany sám na Rajnu, ukázkově mu ale puk vypíchl Burt.

56:08
    Do Brownova nahození se opět obětavě vrhnul jeden z bránících hráčů.

55:43
    Burtova střela zblokována mimo branku, tlak hostů však pokračuje.

55:03
    Langkow hledal Orbana, avšak ten se nacházel v postavení mimo hru.

54:56
    Rýglova střela od modré zblokována do ochranné sítě, následuje komerční přestávka.

54:42
    Švecovo nahození z otočky rovněž minulo branku.

53:53
    Klempova střela trefila pouze plexisklo za brankou.

53:25
    Riskantní nahrávka, jíž málem vystihl Bartovič, nakonec pro maďarský celek dopadlo vše dobře.

52:40
    Hostům jakoby došly síly. Dokáže z toho Dukla vytěžit rozhodující branku?

52:26
    Opět Krejčí, tentokráte jeho střela ani nedoputovala k brankáři.

Milan Huppert

Branky a nahrávky: 8. Varga (Bartovič, Sádecký), 59. Švec (Radivojevič, Sojčík) – 45. Nagy (Terbócs, Fejes)

HK DUKLA Trenčín: Valent (Šimko) – Rýgl, Krejčí, Bohunický, Holenda, Kovář, Frühauf, Luža – Radivojevič, Sojčík, O.Mikula – Bartovič, Sádecký, Hecl – T.Varga, Dlouhý, J.Pardavý ml. – Hudec, Švec, Špankovič
    MAC Budapešť: Rajna (Kristof Nagy) – Negrin, Dudás, Burt, Fejes, Pozsgai, Bugár, Szabad – Orbán, Langkow, Bodó – T.Klempa, Brown, Dansereau – Odnoga, Krisztián Nagy, Terbócs – Kreisz, Majoross, Szigeti

Rozhodčí: Mullner, Štefík – Rojík, Kollár