Karviná – Jičín 30:18 (kon.) | Plzeň – Kopřivnice 28:27 (kon.)
Talent tým Plzeňského kraje
28:27 (17:14)
KH ISMM Kopřivnice
Neděle 02.12.2018, 10:30 • SH Lokomotiva Plzeň • Chance Extraliga mužů • 12. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:30.

Zdravím všechny fanoušky české extraligy. Dnes jsou na programu dva zápasy naší nejvyšší házenkářské soutěže. Spolu se mnou budete moct sledovat jeden z nich, kde se střetne Plzeň s Kopřivnicí. Tímto jste k přenosu srdečně zváni a přeji Vám příjemnou počtenou.

Plzeň je mírným favoritem, protože má více bodů než Kopřivnice. Moc velký náskok však moc nemá, pouze tři body. Kopřivnice by se tedy v případě dnešního vítězství dotáhly, rozhodně to ale nebude pro něj vůbec snadné.

SSK Talent Robstav-M.A.T. Plzeň: Kaiser, Herajt, K. Šmíd – Douda, T. Nejdl, Sedlák, Šafránek, Bičiště, M. Ivančev, J. Tonar, Vinkelhöfer, M. Tonar, Stehlík, Kačín, M. Říha, Chmelík, Cvikl, Šindelář, Šíra, Šafář, Wildt.

KH Kopřivnice: Žingor, Chalupa – Krpelík, R. Brůna, Střelec, Karban, Rachač, Veřmiřovský, D. Zima, Jan Gřes, Čadra, Mička, Petřík, Holbein, Unger, Hardt, Fulnek, Antes, Jonák, Filouš, Očkovič, Mráz, Hanus, Bukovský.

Rozhodčí: Kozler, Zych.

1
    Utkání právě začalo. (0:0)
    1
    První branku utkání si připisuje Hanus. (0:1)
    1
    Svým gólem na něj reaguje Chmelík. (1:1)
    2
    Střelec proměňuje první sedmimetrový hod utkání. (1:2)
    2
    Plzeň v žádném případě neváhá a opět rychle srovnává. Postaral se o to Stehlík. (2:2)

3
    Domácí gólman si nyní připsal dobrý zákrok a Plzeň tak může útočit. (2:2)

4
    Domácí jsou ale také v útoku neúspěšní a dopředu tak jde opět Kopřivnice. (2:2)
    5
    Šafránek získál míč při obraně. Poté přesprintoval celé hřiště a dal lehkou branku, protože se hostující obrana nestihla vrátit. (3:2)

6
    Talent opět útočí a může zvýšit na dvoubrankové vedení. Domácí však trefují pouze tyčku. (3:2)
    7
    Kopřivnice také srovnává, svou první branku utkání dává Čadra. (3:3)
    7
    Stehlík vzápětí opět strhává vedení na plzeňskou stranu, proměnil totiž sedmimetrový hod. (4:3)
    8
    Hosté opět srovnávají, branku dal Gřes. (4:4)
    8
    Plzeň opět velmi rychle reaguje a bere si zpět vedení. Prosadil se Michal Tonar. (5:4)
    10
    Kopřivnice opět srovnává. Svůj druhý gól utkání dává Čadra. (5:5)

11
    Plzeňský gólman chytil další střelu a tak se mohou jeho spoluhráči vydat do útoku. (5:5)
    12
    Zásluhou Michala Tonara Plzeň opět vede. (6:5)

14
    Domácí už hodně dlouhou dobu útočí, stále se jim ale nedaří prosadit. (6:5)
    14
    Stehlík proměňuje už svůj druhý sedmimetrový hod a posílá domácí do dvoubrankového vedení. (7:5)
    15
    Čadra hraje velmi dobře a dává již svou třetí branku. (7:6)
    16
    Stehlík se prosazuje střelou z dálky a navrací Plzni dvoubrankové vedení. (8:6)
    17
    Gřes opět snižuje. (8:7)
    17
    Domácí opět vedou o dvě branky, nyní zásluhou Wildta. (9:7)
    18
    Čadra unikl domácí obraně a míč vstřelil s pomocí země do sítě. (9:8)
    19
    Stehlík dává další sedmičky, nyní zvolil zakončení k levé tyči. (10:8)

20
    Plzeňský gólman chytá opravdu skvěle a proto si připisuje další zákrok. (10:8)
    20
    Douda zvyšuje vedení Plzně. Domácí tak vedou o tři branky. (11:8)
    21
    Kopřivnice se snaží vyrovnat, proto si branku připsal Brůna, který snižuje na rozdíl dvou branek. (11:9)
    22
    Stehlík obnovuje tříbrankové vedení Plzně střelou z dálky. (12:9)
    23
    Brůna dává druhou branku v krátké chvíli a tak je to opět pouze o dvě branky. (12:10)

23
    Vyloučení v týmu KH Kopřivnice (Filip Hardt). (12:10)
    23
    Plzeň opět odskakuje na rozdíl tří branek, zase se o to zasloužil skvělý Stehlík. (13:10)

24
    Kopřivnice útočí, nemůže se ale střelecky prosadit. Domácí si zodpovědně hlídají prostor před brankou. (13:10)
    25
    Kopřivnice se prosazují v oslabení, svou první branku v utkání dává Petřík. (13:11)
    25
    Douda dává další gól a opět je to tak o tři branky. (14:11)
    26
    Brůnovi se také daří, dává totiž již svou třetí branku. (14:12)
    26
    Šafránek se prosazuje střelou z levé strany hřiště. (15:12)
    27
    Šafránek dává svou druhou branku. Využil totiž neúspěšného útoku hostů a rozvnil síť z protiakce. (16:12)

27
    Žlutá karta pro realizační tým KH Kopřivnice. (16:12)
    28
    Stehlík proměňuje již čtvrtou sedmičku. (17:12)

28
    Šmíd si připisuje další zákrok a zatím podává opravdu skvělý výkon. (17:12)
    29
    Kopřivnice se prosazuje z protiútoku, gól vstřelil Gřes. (17:13)

30
    Kopřivnici nevyšel útok a ptoto se musí opět bránit. (17:13)
    30
    Střelec využívá svou druhou sedmičku a udává stav po prvním poločase. (17:14)

30
    První poločas skončil. (17:14)

Druhý poločas začne přibližně v 11:15.

První poločas patřil domácímu celku. Ten ho vyhrál o tři branku. Jejich nejlepším střelcem je Stehlík. Ten už dal osm branek, což je skoro polovina všech branek Plzně. I když Kopřivnice nepodává špatný výkon, proto dobré Plzni to zatím nestačí. Ve druhém poločase se to ale může změnit a nebo také samozřejmě nemusí.

31
    Začal druhý poločas. (17:14)

31
    Nyní si důležitý zákrok připsal hostující gólman. Kopřivnice tak může vyrazit směrem dopředu. (17:14)

32
    Kopřivnice odrazila další útok a ve druhém poločasu tak stále branka nepadla. (17:14)

33
    Hosté nyní trefila jen boční síť a útočit tak může opět Plzeň. (17:14)
    34
    Stehlík otevírá skóre ve druhém poločasu. Pro něj je to již devátá branka. (18:14)
    34
    A další gól přidává Douda. Domácí tak vedou o pět branek. (19:14)
    35
    Střelec proměňuje svou třetí sedmičku a dodává tak naději do hostujících řad. (19:15)
    36
    Plzeň si velmi rychle vrací své pětibrankové vedení. Svůj druhý gól dal Wildt. (20:15)

36
    Šmíd vychytal další jasnou tutovka hostů. (20:15)

37
    Brůna při útoku fauloval a bude tak muset spěchat do obrany. (20:15)
    38
    Petřík snižuje na rozdíl čtyř branek. Šance na návrat do zápasu tak stále žije. (20:16)

39
    Kopřivnice velmi nadějně kombinovala kolem branky. Pak přišla silná střela, která ale trefila pouze tyčku domácí branky. (20:16)

41
    Žlutá karta pro tým SSK Talent Robstav-M.A.T. Plzeň (Jakub Šíra). (20:16)
    41
    Plzeň se úspěšně ubránila a z následného protiútoku skóruje Douda. (21:16)

41
    Vyloučení v týmu KH Kopřivnice (Marek Bukovský). (21:16)
    42
    Gřes snižuje na rozdíl čtyř branek a Kopřivnice stále nic nevzdává. (21:17)
    42
    První gól utkání si připisuje také Šindelář. (22:17)

43
    Domácí získali míč a ihned ho poslali směrem do odkryté branky. Balón jí jen těsně minul. (22:17)
    44
    Hardt vykřesává naději pro hosty, stále je to ale o čtyři branky. (22:18)
    45
    Další pěkná akce v podání hostů. Na jejímž konci byl gól Střelce a rázem je to jen o tři branky. (22:19)
    46
    Střelec dává druhou branku v krátké chvíli a je to jen o dvě branky. (22:20)

46
    Oddechový čas pro domácí. (22:20)

46
    Plzeň míří mimo a hosté tak mohou snížit na rozdíl jediné branky. (22:20)
    47
    Střelec dává svou čtvrtou sedmičky a Kopřivnice je zpátky ve hře! (22:21)

47
    Vyloučení v týmu SSK Talent Robstav-M.A.T. Plzeň (Jakub Šíra). (22:21)

48
    Domácí trefují tyčku a míč má tak Kopřivnice. Ta tak může vyrovnat. (22:21)
    48
    Hanus dává gól a je srovnáno! (22:22)

49
    Kopřivnice se opět úspěšně ubránila a z následného útoku může jít do vedení. (22:22)
    50
    Kopřivnice otáčí zápas a vede! O vedoucí branku se postaral Hanus. (22:23)

50
    Plzeň už osm minut neskórovala a stále to trvá. Hostující brankář si totiž připsal další zákrok. (22:23)

51
    Vyloučení v týmu SSK Talent Robstav-M.A.T. Plzeň (Petr Vinkelhöfer). (22:23)
    51
    Střelec je v sedmimetrových hodech stále stoprocentní, dává již svůj páty. Hosté tak vedou o dvě branky. (22:24)

51
    Oddechový čas pro domácí. (22:24)
    52
    Stehlík dává gól. Je to první branka domácích po deseti minutách. (23:24)
    52
    Kopřivnice ale reaguje další brankou a stále tak má dvougólový náskok. Branku vsítil Čadra. (23:25)
    54
    Šindelář snižuje na rozdíl jediné branky. (24:25)

54
    Důležitý zákrok si připsal Šmíd. (24:25)

55
    Vyloučení v týmu KH Kopřivnice (Jaromír Petřík). (24:25)
    55
    Plzeň se dokázala probudit a vyrovnává! O vyrovnávací branku se postaral Vinkelhöfer. (25:25)

56
    Vyloučení v týmu SSK Talent Robstav-M.A.T. Plzeň (Jakub Šindelář). (25:25)
    57
    Gřes navrací vedení Kopřivnici. (25:26)
    57
    Vinkelhöfer zachraňuje Plzeň a opět vyrovnává. (26:26)
    57
    Hanus vrací vedení hostům. (26:27)

58
    Plzeň dává gól, ten ale neplatí. Domácí totiž před tím faulovali. (26:27)

59
    Oddechový čas pro hosty. (26:27)

59
    Herajt skvěle vychytal další střelu a drží tak naději na body. (26:27)

59
    Červená karta pro tým KH Kopřivnice (Filip Hardt). (26:27)
    59
    Stehlík proměňuje sedmičku a minutu před koncem je vyrovnáno. (27:27)

60
    Kopřivnice se snaží vstřelit vítěznou branku, to se nedaří. (27:27)
    60
    Chmelík probudil euforii na celém stadionu! Plzeň vítězí! (28:27)

Konec zápasu. (28:27)

SSK Talent Robstav-M.A.T. Plzeň – KH Kopřivnice 28:27 (17:14)
    Nejvíce branek: Stehlík 11/5, Douda 4, Šafránek 3 – Střelec 7/5, Gřes 5, Čadra 5. Rozhodčí: Kozler, Zych. Sedmimetrové hody: 5/5 – 5/5. Vyloučení: 3:3. ČK: Hardt (KOP).

Plzeň si v prvním poločase počínalo celkem jistě a vedlo o tři branky. Kopřivnice se pak senzačně vrátila do zápasu a bodům byla velmi blízko. O vítězství Talentu však půl minuty před koncem rozhodl Chmelík. Plzeň tedy získává dva body, Kopřivnice si domů neveze ani jeden.

Tímto se s Vámi loučím, děkuji Vám za pozornost a přeji Vám příjemnou neděli. (11:58:58)