Los kvalifikace o EURO 2020 | (kon.) |
Smíšená štafeta jednotlivců, Pokljuka | Vítěz: Norsko (kon.) | | | Smíšená štafeta, Pokljuka | Vítěz: Francie (kon.) |
Obří slalom mužů, 1. kolo, Beaver Creek | Vítěz: S. Luitz (GER) (kon.) | | | SuperG žen, Lake Louise | Vítěz: M. Shiffrinová (USA) (kon.) |
Obří slalom mužů, 2. kolo, Beaver Creek | Vítěz: S. Luitz (GER) (kon.) |
Muži HS134, Nižnij Tagil | Vítěz: R. Kobajaši (JPN) (kon.) |
Stíhačka žen, 10 km klasicky, Lillehammer | Vítěz: T. Johaugová (NOR) (kon.) | | | Stíhačka mužů, 15 km klasicky, Lillehammer | Vítěz: D. Tønseth (NOR) (kon.) |
Skoky HS140, Lillehammer | Vítěz: J. M. Riiber (NOR) (kon.) | | | Běh 10 km, Lillehammer | Vítěz: J. M. Riiber (NOR) (kon.) |
konec
SP - obří slalom mužů, 2. kolo, Beaver Creek
Vítěz: S. Luitz (GER)
Komentáře nejsou k dispozici.
Konečné pořadí
1. Stefan Luitz (GER) 2:36,38
2. Marcel Hirscher (AUT) +0,14
3. Thomas Tumler (SUI) +0,51
4. Henrik Kristoffersen (NOR) +0,67
5. Loïc Meillard (SUI) +0,84
6. Matts Olsson (SWE) +0,90
7. Mathieu Faivre (FRA) +0,91
8. Riccardo Tonetti (ITA) +1,10
8. Ted Ligety (USA) +1,10
10. Victor Muffat-Jeandet (FRA) +1,12
11. Rasmus Windingstad (NOR) +1,27
12. Leif Kristian Nestvold-Haugen (NOR) +1,30
13. Gino Caviezel (SUI) +1,55
14. Alexis Pinturault (FRA) +1,56
15. Tommy Ford (USA) +1,69
16. Manfred Mölgg (ITA) +1,84
17. Alexander Schmid (GER) +1,93
18. Brian McLaughlin (USA)+2,00
19. Adam Žampa (SVK) +2,06
19. Erik Read (CAN) +2,06
21. Thomas Fanara (FRA) +2,11
22. Ryan Cochran-Siegle (USA) +2,21
23. Johannes Strolz (AUT) +2,39
24. Fritz Dopfer (GER) +2,59
25. Elia Zurbriggen (SUI) +2,60
26. Žan Kranjec (SLO) +2,65
27. Marco Odermatt (SUI) +2,74
28. Kjetil Jansrud (NOR) +3,44
29. Philipp Schörghofer (AUT) +5,55
Dominik Raschner (AUT) DNF
1. Stefan Luitz (GER) 2:36,38
2. Marcel Hirscher (AUT) +0,14
3. Thomas Tumler (SUI) +0,51
4. Henrik Kristoffersen (NOR) +0,67
5. Loïc Meillard (SUI) +0,84
6. Matts Olsson (SWE) +0,90
7. Mathieu Faivre (FRA) +0,91
8. Riccardo Tonetti (ITA) +1,10
8. Ted Ligety (USA) +1,10
10. Victor Muffat-Jeandet (FRA) +1,12
11. Rasmus Windingstad (NOR) +1,27
12. Leif Kristian Nestvold-Haugen (NOR) +1,30
13. Gino Caviezel (SUI) +1,55
14. Alexis Pinturault (FRA) +1,56
15. Tommy Ford (USA) +1,69
16. Manfred Mölgg (ITA) +1,84
17. Alexander Schmid (GER) +1,93
18. Brian McLaughlin (USA)+2,00
19. Adam Žampa (SVK) +2,06
19. Erik Read (CAN) +2,06
21. Thomas Fanara (FRA) +2,11
22. Ryan Cochran-Siegle (USA) +2,21
23. Johannes Strolz (AUT) +2,39
24. Fritz Dopfer (GER) +2,59
25. Elia Zurbriggen (SUI) +2,60
26. Žan Kranjec (SLO) +2,65
27. Marco Odermatt (SUI) +2,74
28. Kjetil Jansrud (NOR) +3,44
29. Philipp Schörghofer (AUT) +5,55
Dominik Raschner (AUT) DNF
Jan Vojkůvka
@JanVojkuvka