Polsko – Dánsko | 21:28 (kon.) | | | Slovinsko – Francie | 21:30 (kon.) | | | Švédsko – Srbsko | 22:21 (kon.) |
Rusko – Č. Hora | 24:23 (kon.) |
Karviná – Jičín | 30:18 (kon.) | | | Plzeň – Kopřivnice | 28:27 (kon.) |
konec
Polsko
21:28
(9:11)
Dánsko
55
|
Vyloučení v týmu Dánsko (Kristina Jörgensenová). (19:28)
|
|
50
|
Vyloučení v týmu Polsko (Aneta Labudová). (18:24)
|
|
40
|
Vyloučení v týmu Dánsko (Anne Mette Hansenová). (12:19)
|
|
31
|
Vyloučení v týmu Dánsko (Stine Bodholt Nielsenová). (9:12)
|
|
28
|
Kochaniaková dostává za faul na Hansenovou červenou kartu! (7:11)
|
|
20
|
Vyloučení v týmu Dánsko (Kathrine Heindahlová). (6:8)
|
|
14
|
Vyloučení v týmu Dánsko (Stine Bodholt Nielsenová). (6:5)
|
|
2
|
Vyloučení v týmu Dánsko (Anne Mette Hansenová). (0:0)
|
Polsko | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
# | P | jméno | G/7m | 7m | ŽK | vy | ČK |
Celkem | 0/0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
Dánsko | |||||||
# | P | jméno | G/7m | 7m | ŽK | vy | ČK |
40 | B | A. Reinhardtová | 0/0 | 0 | 0 | ||
1 | B | S. Toftová | 0/0 | 0 | 0 | ||
31 | P | A. Dornonville de la Courová | 2/0 | 0 | 0 | ||
14 | SS | L. Grigelová | 0/0 | 0 | 0 | ||
8 | LS | A. Hansenová | 3/0 | 0 | 2 | ||
10 | P | K. Heindahlová | 1/0 | 0 | 1 | ||
32 | SS | M. Højlundová | 0/0 | 0 | 0 | ||
21 | PK | M. Hyllebergová | 1/0 | 0 | 0 | ||
5 | P | S. Iversenová | 2/0 | 0 | 0 | ||
23 | P | K. Jørgensenová | 5/0 | 0 | 1 | ||
17 | P | S. Nielsenová | 4/0 | 0 | 2 | ||
15 | SS | N. Offendalová | 0/0 | 1 | 0 | ||
25 | PK | T. Østergaardová | 5/0 | 0 | 0 | ||
3 | LK | L. Pedersenová | 0/0 | 0 | 0 | ||
18 | PS | M. Tranborgová | 1/0 | 0 | 0 | ||
9 | LK | F. Wollerová | 4/0 | 0 | 0 | ||
Celkem | 28/0 | 1 | 2 | 6 | 0 |
Polsko:
Gawliková, Płaczeková – Labudová, Kobylińská, Grzybová, Matuszczyková, Kudłaczová-Glocová, Janiszewská, Zychová, Drabiková, Rosiaková, Woloszyková, Lisewská, Kochaniaková, Achruková, Sobiechová.
Náhradníci:
Trenér:
Dánsko: Toftová, Reinhardtová – Pedersenová, Iversenová, Hansenová, Wollerová, Heindahlová, Grigelová, Offendalová, Nielsenová, Tranborgová, Hyllebergová, Jörgensenová, Jensenová, Dornonville de la Courová, Höjlundová.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Dánsko: Toftová, Reinhardtová – Pedersenová, Iversenová, Hansenová, Wollerová, Heindahlová, Grigelová, Offendalová, Nielsenová, Tranborgová, Hyllebergová, Jörgensenová, Jensenová, Dornonville de la Courová, Höjlundová.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Horvath P. (HUN), Marton B. (HUN)
Diváci:
Aleš Koubík