Chorvatsko – Maďarsko 18:24 (kon.) | Německo – Rumunsko 24:29 (kon.) | Nizozemsko – Španělsko 28:27 (kon.)
Česko – Norsko 17:31 (kon.)
Česko
17:31 (10:20)
Norsko
Pondělí 03.12.2018, 21:00 • Arena Brest, Francie • Mistrovství Evropy žen • Skupina D
    60
    Malá také dává sedmičku a připisuje si poslední branku utkání. (17:31)
    59
    Oftedalová jistě proměňuje sedmičku. (16:31)
    57. Malin AUNEOVÁ - 16:30
    57
    Auneová zachytila přihrávku a šla tak na Satrapovou úplně samo. Bez problémů šanci proměnila. (16:30)
    54
    Marčíkové se na závěr utkání opravdu daří, přídává totiž čtvrtou branku. (16:29)
    53
    Kristiansenová dostala prostor, čehož okamžitě využila střelou k pravé tyči. Česko prohrává o čtvrtnáct branek. (15:29)
    51. Šárka MARČÍKOVÁ - 15:28
    51
    Marčíková dává další branku. Skvěle se uvolnila individuálně. (15:28)
    51
    Lökeová si připisuje další gól z brejku. (14:28)
    50
    Norsko reaguje další brankou, dává ji Kristiansenová. Do konce utkání zbývá deset minut. (14:27)
    49. Šárka MARČÍKOVÁ - 14:26
    49
    Po dvanácti minutách, kdy Česko neskórovalo, dává gól Marčíková. (14:26)
    48
    Auneová si zápas velmi užívá. Dává jednu branku za druhou. (13:26)
    47
    Asi už je bohužel rozhodnutu, češky prostě nemají nárok. Norky předvádí další velmi efektivní útok a již čvrtou branku si připisuje Auneová. (13:25)
    44. Henny Ella Reistadová - 13:24
    44
    Norsko se už opět pomalu rozjíždí, další branku dává Reistadová. (13:24)
    43
    Auneová dává první gól Norsko po šesti minutách. (13:23)
    37. Iveta LUZUMOVÁ - 13:22
    37
    Česko se rozhodně nechce vzdát a přidává další branku. Její autourkou je Luzumuvá. (13:22)
    37
    Individuálně se prosazuje Ofredalová. (12:22)
    32. Alena ŠETELÍKOVÁ - 12:21
    32
    Šetelíková nastoupila do druhého poločase velmi aktivně a připisuje si již druhou branku. (12:21)
    31
    Velmi rychle reaguje Auneová. (11:21)
    31
    Skóre druhého poločase otevírá Šetelíková. (11:20)
    30. Malin AUNEOVÁ - 10:20
    30
    Sedm sekund před koncem prvního poločasu dává branku ještě Auneová. To už ale bude pro první poločas definitivně vše. (10:20)
    30
    Na obdrženou branku reaguje Malá. (10:19)
    30
    Lökeová je postrah českého týmu a dává svou pátou branku. (9:19)
    29
    Lökeová opět dostala prostor, čehož okamžitě využila. (9:18)
    28. Iveta LUZUMOVÁ - 9:17
    28
    Luzumová proměňuje důležitou sedmičku! Míč poslalo na pravou stranu branky. (9:17)

28
    Červená karta pro tým Norsko (Maja Jakobsenová). (8:17)
    27
    Norsko se prosazuje rovnou z dalšího útoku. Již třetí branku si připisuje Lökeová. (8:17)
    27
    Gól po dlouhé době by mohl Česko povzbudil! Plamínek naděje vykřesala Marčíková. (8:16)
    26
    Norsko proměňuje další rychlý útok. Jakmile Arntzenová byla před brankou, okamžitě vystřelila a rozvnila síť. (7:16)
    25
    Norsko je velmi důrazné v zakončení a opět to potvrzuje Solbergová. (7:15)
    23. Emilie Hegh Arntzenová - 7:14
    23
    Arntzenová se rozhodla ke střele z dálky. Ta jí skvěle sedla a připisuje si tak první branku. (7:14)
    22
    Sullandová zůstala chvíli nehlídaná a Norsko to okamžitě trestá. (7:13)
    20. Heidi LÖKEOVÁ - 7:12
    20
    Norsko si pomalu buduje náskok. Druhý gól v krátké chvíli dává Lökeová. (7:12)

19
    Žlutá karta pro realizační tým Česko. (7:11)
    18
    Další gól z brejku pro Norsko. Dává ho Lökeová a je to tak o čtyři branky. (7:11)
    17
    Další dobrá střela z dálky. Tu vyslala Kovářová a připisuje si tak branku. (7:10)
    16
    Norsko dává další brejk. Kristiansenová byla samo před brankou a bez problémů rozvnila síť. (6:10)

15
    Vyloučení v týmu Česko (Helena Ryšánková). (6:9)
    15
    Skvělá rána! Ryšánková vypálila velmi tvrdě a Lundeová nemohla zasáhnout. (6:9)
    14
    Norsko odskakuje na rozdíl čtyř branek. Brattsetová je nejlepší střelkyní norek a dává svou třetí branku. (5:9)
    14
    Norsko stále zvyšuje svůj náskok. Svou druhou branku dává i Kristiansenová. (5:8)

13
    Žlutá karta pro tým Česko (Petra Adámková). (5:7)
    13
    Malá ale snižuje a je to zas o dvě branky. (5:7)
    13
    Norsko dlouho neváhá a Ingstadová vrací třibrankové vedení. (4:7)
    12. Jana KNEDLÍKOVÁ - 4:6
    12
    Knedlíkové se na úvod zápasu velmi daří a dává svou druhou branku! (4:6)

12
    Vyloučení v týmu Norsko (Kari Brattsetová). (3:6)
    11
    A je to o tři branky. Střelu z dálky proměnila Ofredalová. (3:6)
    11
    Brattsetová dává svou druhou branku a Norsko vede o dvě branky. (3:5)
    10
    Kovářová na dvakrát překonala Lundeovou. (3:4)
    10
    Norsko vede o dvě branky. Severská země se opět prosadila z rychlého útoku. Konkrétně dala branku Kristiansenová. (2:4)
    9
    Česko trefilo tyčku a Norsko tak opět mohlo skórovat z brejku. Prosadila se Brattsetová. (2:3)
    7
    Česko srovnává také ze sedmičky! Luzumuvá se prosadilo střelou mezi nohy. (2:2)
    6
    Sullandová neváhá a vrací Norsku vedení. V klidu proměnila sedmimetrový hod. (1:2)

6
    Žlutá karta pro tým Česko (Markéta Jeřábková). (1:1)
    4
    Knedlíková srovnává! Ta se prosadilo díky pěkné kombinaci a dobrému zakončení. (1:1)

4
    Vyloučení v týmu Norsko (Kari Brattsetová). (0:1)
    3
    Norsko jde do vedení. Norky se prosadily svou největší zbraní, což jsou brejky. Využila ho Solbergová. (0:1)