Kometa Brno – Frölunda 1:4 (kon.) | Skellefteå – Plzeň 3:3 (kon.) | Mnichov – Malmö Redhawks 2:1 (kon.)
Salzburg – Kärpät 3:2 (kon.)
EC Red Bull Salzburg
3:2 (0:0, 1:0, 2:2)
Kärpät Oulu
Úterý 04.12.2018, 19:30 • Eisarena Salzburg • Play-off Hokejové Ligy mistrů • Čtvrtfinále

To je ode mě pro dnešek vše, děkuji Vám za pozornost a budu se na Vás těšit třeba za týden u dalšího přenosu hokejové Ligy Mistrů. (21:46:36)

Salzburg nakonec senzačně vítězí! Vypadalo to na remízu, chvíli před koncem si ale připsal vítěznou branku John Hughes, který prokázal své kvality. Za týden nás čeká odveda toho čtvrtfinále, která se odehraje v Kärpätu. Salzburg nastoupí s jednobrankovým náskokem, zatímco Oulu s jednogólovou ztrátou.

59:37 John HUGHES - 3:2

59:37
    Salzburg právě vstřelil branku!
    Red Bull nakonec vítězí! Neuvěřitelný gól vstřelil JOHN HUGHES! Ten dostal přihrávku na modrou, obtočil se kolem finského obránce a poslal kotouč do pravého horního růžku branky! Asistence: Robert Raymond a Alexander Pallestrang.

59:13
    Michalek musí být stále pozorný, finský celek se ještě pokouší o vedoucí gól.

58:46
    Další šance hostů, tentokrát však střela nemířila mezi tři tyče. Nebyla od nich ale daleko.

58:18
    Salzburg zkouší dostat puk dopředu pomocí nahození. Puk se do útočného pásma sice dostal, nebyl ale pod kotrolou domácích.

57:47
    Salzburg mohl dnešní zápas vyhrát, spálil ale jasnou tutovku! Domácí totiž jeli dopředu v přečíslení tři na jednoho. Přihrávka Raffla však byla nepřesná a tak z šance nic nebylo.

57:08
    Kärpät by naopak ještě rád skóroval a velmi nebezpečně útočí. Michalek zatím odolává a potřetí neinkasuje.

56:20
    Red Bull drží kotouč ve své třetině a vypadá to, že s výsledkem se nakonec smíří.

55:09
    Důležitý zákrok pro Michalka! Nebýt jeho, Salzburg by už prohrával!

54:38
    Oulu přežilo oslabení úplně bez problémů a už zase může myslet na útočení.

53:50
    Domácí se sotva dostanou do střední třetiny. V útočné třetině snad puk ani nebyl.

53:06
    Red Bullu se v přesilovce moc nedaří. Většinu času totiž odehrál ve svém pásmu.

52:23
    Vyloučení v týmu Kärpät Oulu (Humoloja – 2 min., sekání).

52:02
    Salzburg stále drží útočné pásmo, párkrát už i vystřelil. Vehviläinen však nemusel předvádět žádné těžké zákroky.

51:00
    Salzburg se nehodlá smířit s tím, že je vyrovnáno. Proto se tlačí do zakončení.
    49:33 Jyri JUNNILA - 2:2

Lukáš Mihal

Branky a nahrávky: 22. Harris (Vandevelde, Raymond), 42. Harris (Trattnig, Pallestrang), 60. Hughes (Raymond, Pallestrang) – 44. Lasu, 50. Junnila (Karvinen)

EC Red Bull Salzburg: Michalek (Herzog) – Regner, Heinrich, Štajnoch, Raymond, Trattnig, Viveiros, Pallestrang – Hughes, Duncan, Raffl – Harris, Vandevelde, Gazley – Hochkofler, Rauchenwald, Huber – Herburger, Schiechl, Baltram – Winkler.
    Kärpät Oulu: Vehviläinen (Rynnäs) – Ohtamaa, Mäkelä, Kivihalme, Hakanpää, Kukkonen, Niemelä, Ronkainen – Anttila, Lasu, Koblížek – Pyörälä, Kupari, Heponiemi – Osala, Krištof, Lindsten – Junnila, Humaloja, Karvinen – Metsävainio

Rozhodčí: Sjöqvist, Persson – Nothegger, Seewald

Diváci: 2786
    Úterý 11.12.2018
    Kärpät - Salzburg 1:1

Branky a nahrávky: 22. Osala (Heponiemi) – 15. Rauchenwald (Herburger, Viveiros)