Havířov – Vítkovice 1:2 (kon.) | Mountfield HK – Kladno 3:5 (kon.) | Zlín – Kometa Brno 3:5 (kon.)
PZ Kladno – K. Vary 2:6 (kon.) | Warriors Brno – Vsetín 1:5 (kon.) | Plzeň – Slavia 3:2 (po pr.)
Přerov – Olomouc 4:1 (kon.) | HK MD Šumperk – Technika Brno 3:0 (kon.) | Tábor – Jihlava 3:0 (kon.)
Chomutov – Sparta 4:3 (po pr.) | Žďár n/S – Č. Budějovice 1:7 (kon.) | Kobra – Třemošná 4:1 (kon.)
Liberec – HC Litvínov 5:4 (kon.)
konec
PZ Kladno
2:6 (1:3, 0:0, 1:3 - N 0:0 - 1:0)
HC Energie Karlovy Vary
Sobota 08.12.2018, 12:00 • ČEZ stadion, Kladno • ELIOD Extraliga dorostu • Nadstavba C
Partner:
     
    Konec zápasu. (14:29:38)
     
    V samostatných nájezdech zvítězil tým PZ Kladno.
    Autorem vítězné branky je HURTA.
     
    8. série
    3:2
    Sapoušek neproměňuje.
     
    8. série
    3:2
    Hurta proměňuje.
     
    7. série
    2:2
    Sapoušek neproměňuje.
     
    7. série
    2:2
    Sýkora neproměňuje.
     
    6. série
    2:2
    Sapoušek proměňuje.
     
    6. série
    2:1
    Sýkora proměňuje.
     
    5. série
    1:1
    Sýkora proměňuje.
     
    5. série
    0:1
    Remeš proměňuje.
     
    4. série
    0:0
    Vimmer neproměňuje.
     
    4. série
    0:0
    Matas neproměňuje.
     
    3. série
    0:0
    Kulich neproměňuje.
     
    3. série
    0:0
    Rymon neproměňuje.
     
    2. série
    0:0
    Hurta neproměňuje.
     
    2. série
    0:0
    Botoš neproměňuje.
     
    1. série
    0:0
    Bareš neproměňuje.
     
    1. série
    0:0
    Sapoušek neproměňuje.

    Marek Landa

    Branky a nahrávky: 14. Kulich (Vimmer), 47. Vosyka (Redlich, Bareš), rozh. náj. Hurta – 7. Matas, 10. Czingel (Blecha), 15. Vogel (Houdek, Rymon), 47. Rymon (Remeš), 54. Remeš, 58. Botoš (Rymon)

    Samostatné nájezdy:

    1. série:
    0:0   Sapoušek (KVA)
    0:0   Bareš (KLP)
    2. série:
    0:0   Botoš (KVA)
    0:0   Hurta (KLP)
    3. série:
    0:0   Rymon (KVA)
    0:0   Kulich (KLP)
    4. série:
    0:0   Matas (KVA)
    0:0   Vimmer (KLP)
    5. série:
    0:1   Remeš (KVA)
    1:1   Sýkora (KLP)
    6. série:
    2:1   Sýkora (KLP)
    2:2   Sapoušek (KVA)
    7. série:
    2:2   Sýkora (KLP)
    2:2   Sapoušek (KVA)
    8. série:
    3:2   Hurta (KLP)
    3:2   Sapoušek (KVA)


    PZ Kladno: Gabriška (Danda) – Sýkora, Hříbal, Deniger, Malý, Horn, Hvězda – Bareš, Rejna, Hurta, Cihelka, Šugár, Kulich, Vimmer, Redlich, Mikeska, Vosyka
    HC Energie Karlovy Vary: Kubát (Bajgar) – Žďárský, Petretič, Houdek, Hohl, Vogel – Remeš, Hrůcha, Blecha, Matas, Rymon, Botoš, Sapoušek, März, Czingel

    Rozhodčí: Vojtěchovský – Beneš, Kovář