Dvůr Králové n. L. – Bílina 6:2 (kon.) | Letňany – Mostečtí Lvi 5:4 (kon.) | Nymburk – Klatovy 1:4 (kon.)
Kolín – Děčín 4:5 (po pr.) | Jablonec n/N – Kobra 5:2 (kon.) | Vrchlabí – Sokolov 1:0 (kon.)
Trutnov – Řisuty 5:7 (kon.)
SC Marimex Kolín
4:5 (1:2, 2:2, 1:0 - 0:1)
HC Děčín
Sobota 08.12.2018, 17:07 • Zimní stadion Kolín • 2. liga - Sever a Střed (ČR) • 24. kolo

Konec zápasu. (19:17:22)

Medvědi v tomto duelu vítězí po prodloužení a odváží si z Kolína cenné 2 body. Kozlům tak zůstává z tohoto boje 1 bod.

60:30
    Děčín právě vstřelil branku!
    Domácí si v prodloužení ani neťukli do puku. Daniel Voltráb přihrál ve středním pásmu ZDEŇKU PETRÁŠOVI, který objel celou kolínskou trojici a lehkou střelou nad levé rameno Martínka vstřelil vítěznou branku tohoto utkání. Stav utkání 4:5pp. Asistence: Daniel Voltráb.

60:09
    Buly zvítězili hosté a tak mají jako první prostor na svojí hru 3 na 3.

60:01

Další třetina začne přibližně v 19:15.

60:00

59:18
    Oddechový čas pro domácí.

59:01
    Jen co se Kozlové dostali do plného počtu – vytvořili si přečíslení, ve kterém neuspěli.

58:34

58:03
    Domácí opět vyhazují kotouč puk pryč z pásma.

57:51
    Volrábovu prudkou střelu z mezikruží chytá Martínek do své náruče. Přerušuje hru.

57:17
    Domácí se na moment ubránili a vyhazují kotouč přes všechny čáry za Lavingerovu branku.

56:34
    Oddechový čas pro hosty.

56:34
    Vyloučení v týmu SC Kolín (Semirád – 2 min., sekání).

53:54
    Děčín se po dlouhé době také dostává k puku. Jeho útok byl ale přerušen ofsajdem.

51:13
    Radka Jelínka prudkou střelu Lavinger zlikvidoval svým zákrokem.

50:28
    Michal Oliverius přihrál na Jana Kaltenböcka, který od modré vypálil golfovou střelou puk na kolínskou branku. Ondřej Martínek svým zákrokem pozastavuje hru.

49:03
    Jan Kuchynka získal útočné pásmo! Vystřelil z levého kruhu těsně nad kolínskou klec, hra pokračuje.

Tereza Nedbalová

Branky a nahrávky: 15. Zumr (Březina, Šafránek), 22. Semirád (Kozák, Hanzl), 36. Semirád (Kozák, Martínek R.), 42. Netušil (Němec) – 8. Drašar (Kaltenböck), 8. Faigl (Kordule, Oliverius), 21. Oliverius (Kaltenböck, Faigl), 27. Bárdoš (Petráš), 61. Petráš (Voltráb)

SC Marimex Kolín: Martínek Ondřej (Sejpal) – Havelka, Jelínek, Pýcha, Březina, Hanzl, Barták – Kozák, Zumr "A", Němec, Semirád, Malý "C", Martínek Robin, Pešek, Netušil, Šafránek "A", Pilný
    HC Děčín: Kácha (Lavinger) – Mareš, Kaltenböck, Starý, Tenkrát, Zajan, Kuchynka, Drašar, Voltráb, Faigl, Oliverius "C", Petráš, Bárdoš, Kopta, Kordule

Rozhodčí: Krenželok – Marek, Tasch