Prešov – Osmos Bratislava 1:6 (kon.) | Skalica – Martin 2:3 (po pr.) | Trnava – Humenné 3:2 (po pr.)
Michalovce – Pov. Bystrica 7:2 (kon.) | Spišská N. Ves – Topoľčany 2:3 (po pr.) | Nové Zámky B – Dubnica 0:9 (kon.)
HC Prešov
1:6 (1:2, 0:3, 0:1)
HC Osmos Bratislava
sk Neděle 09.12.2018, 12:30 • Zimný štadión, Zvolen • 1. liga (SR) • 26. kolo

S konštatovaním, že Prešov na domácom ľade podľahol HC Osmos Bratislava 1:6 sa s vami lúčim, ďakujem za pozornosť a želám krásny zvyšok nedele. Dočítania priatelia. (14:38:39)

59:01
    Začala sa posledná minúta dnešného zápasu.

55:01
    Začalo sa posledných 5 minút tretej tretiny, stav zápasu je stále 1:6.

54:24
    Domáci v plnom počte.

52:24
    Vylúčenie v tíme HC Prešov (Lučnikov – 2 min., hákovanie).

50:01
    Začína sa nám druhá polovica tretej tretiny, Prešov prehráva s Osmos Bratislava už 1:6.

46:04
    Osmos Bratislava práve strelil gól!
    Hostia pridáva aj gól do poltucta, úspešným strelcom je PATRIK DANIŠOVSKÝ! Asistencie: Kroni Musliu, Peter König.

45:01
    Dnešné stretnutie sleduje 76 divákov.

44:44

42:44
    Vylúčenie v tíme HC Prešov (Ljubimov – 2 min., podrazenie).

40:01
    Začala sa tretia tretina.

Po druhej tretine prehráva HC Prešov vo Zvolene s HC Osmos Bratislava už 1:5. Tretia tretina sa začne približne o 14:06.

40:00
    Druhá tretina sa skončila.

38:09
    Nariadené trestné strieľanie za sekanie Patrika Španka premenil PATRIK DANIŠOVSKÝ!

36:35
    Hostia už vedú rozdielom troch gólov, Babika prekonal tentoraz ANDREJ BEDNARIČ. Asistencie: Jakub Ficel, Martin Trudman.

35:01
    Pomerne pokojná druhá tretina, začíname poslednú päťminútovku, stav zápasu sa nám nemení.

30:01
    Máme za sebou polovicu dnešného súboja, Prešov stále prehráva s Osmos Bratislava o dva góly pomerom 1:3.