Španělsko – Rumunsko | 25:27 (kon.) | | | Nizozemsko – Norsko | 16:29 (kon.) |
49
|
Žlutá karta pro realizační tým Španělsko. (18:20)
|
|
16
|
Žlutá karta pro tým Rumunsko (Crina Elena Pinteaová). (7:3)
|
Španělsko | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
# | P | jméno | G/7m | 7m | ŽK | vy | ČK |
16 | B | M. Castellanosová | 0/0 | 0 | 0 | ||
12 | B | S. Navarrová Giménezová | 1/0 | 0 | 0 | ||
8 | SS | S. Arderíusová | 0/0 | 0 | 0 | ||
10 | P | E. Cesáreová Romerová | 0/0 | 0 | 1 | ||
34 | SS | A. Fernándezová | 5/0 | 0 | 0 | ||
19 | P | P. Garcíaová Ávilaová | 0/0 | 0 | 0 | ||
99 | PS | M. Gonzálezová Álvaresová | 6/0 | 0 | 0 | ||
27 | LS | L. Gonzálezová | 0/0 | 0 | 0 | ||
44 | P | A. Hernándezová Serradorová | 4/0 | 0 | 0 | ||
30 | LK | S. Lópezová | 1/0 | 1 | 0 | ||
37 | LS | A. Martínezová | 0/0 | 0 | 0 | ||
4 | PK | C. Martínová Berenguerová | 3/1 | 0 | 1 | ||
25 | SS | N. Penaová Abaurreová | 5/0 | 0 | 0 | ||
39 | PS | A. Rodríguezová | 0/0 | 0 | 1 | ||
57 | P | P. Valdiviaová | 0/0 | 0 | 0 | ||
Realizační tým | 1 | 0 | 0 | ||||
Celkem | 25/1 | 1 | 1 | 3 | 0 | ||
Rumunsko | |||||||
# | P | jméno | G/7m | 7m | ŽK | vy | ČK |
16 | B | D. Deduová | 0/0 | 0 | 0 | ||
20 | B | J. Dumanská | 0/0 | 0 | 0 | ||
15 | LK | V. Ardeanová-Eliseiová | 2/0 | 0 | 0 | ||
27 | P | R. Băcăoanuová | 0/0 | 0 | 0 | ||
7 | SS | E. Buceschiová | 4/0 | 0 | 0 | ||
90 | PS | A. Dragutová | 0/0 | 0 | 0 | ||
22 | LK | E. Floricaová | 3/0 | 0 | 1 | ||
5 | PS | M. Geigerová | 2/0 | 0 | 0 | ||
89 | PK | L. Chiperová | 1/0 | 0 | 0 | ||
13 | SS | C. Laslová | 1/0 | 0 | 0 | ||
8 | LS | C. Neaguová | 7/2 | 0 | 0 | ||
11 | LS | G. Perianuová | 1/0 | 0 | 2 | ||
21 | P | C. Pinteaová | 6/0 | 0 | 0 | ||
26 | LS | A. Polocoșerová | 0/0 | 0 | 0 | ||
24 | P | D. Ratiuová | 0/0 | 0 | 0 | ||
2 | PK | A. Udristioiuová | 0/0 | 0 | 0 | ||
Celkem | 27/2 | 0 | 1 | 3 | 0 |
Španělsko:
Navarrová, Castellanosová – Martínová, Arderíusová, Cesáreo, Garcíaová Ávilaová, Penová, Gonzálezová Ortegaová, Lópezová, Fernándezová, Martínezová, Rodríguezová, Hernándezová, Valdiviaová, M. Gonzálezová.
Náhradníci:
Trenér:
Rumunsko: Deduová, Dumanskaová – Udristioiuová, Geigerová, Buceschiová, Neaguová, Perianuová, Laslová, Ardeanová-Eliseiová, Pinteaová, Floricaová, Ratiuová, Polocoser, Băcăoanuová, Chiperová, Dragutová.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Rumunsko: Deduová, Dumanskaová – Udristioiuová, Geigerová, Buceschiová, Neaguová, Perianuová, Laslová, Ardeanová-Eliseiová, Pinteaová, Floricaová, Ratiuová, Polocoser, Băcăoanuová, Chiperová, Dragutová.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí:
Diváci:
Jan Vojkůvka
@JanVojkuvka