Jakubčovice nad Odrou – USK Ostrava 10:7 (kon.) | Vysoké Mýto – Hodonín 5:2 (kon.) | Dolní Loučky – Ž. Vlci Brno 3:8 (kon.)
Třinec – Zlín 4:4 (kon.)
ASM Dolní Loučky
3:8 (3:3)
Žabinští Vlci Brno
Pátek 14.12.2018, 20:00 • SSK Tišnov, Riegrova 666 01 Tišnov • 2. Futsal liga východ • 12. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.

Zdravím fanoušky futsalu, dnešním zápasem se sezóna přesouvá do své druhé poloviny, když domácí Dolní Loučky přivítají na své palubovce Žabinský Vlky. První vzájemný souboj, který byl pro oba týmy také první zápasem v sezóně vyzněl lépe pro Žabinský Vlky, kteří ve své hale porazili Dolní Loučky vysoko 7:2, takže jim Loučky mají co vracet.

V minulém kole hrály Dolní Loučky v domácím prostředí proti lídrovi prozatimní tabulky AC Gamaspolu Jeseník. Favorit zápasu byl jasný, i když Dolní Loučky do minulého kola v domácím prostředí zatím neprohrály a neztratily ani bod. Jeseník zápas ale kontroloval a když Loučky nebyly schopné vstřelit gól ani z tisíciprocentních šancí, tak zápas skončil 0:4 pro Gamaspol Jeseník.

To Žabinští Vlci zajížděli v minulém kole na palubovku exligového Třince. Vlci zatím prožívají snovou sezónu a svoji herní pohodu předvedli i proti Třinci, kterého oloupili o body a to rovnou o všechny tři, když v zápase Vlci zvítězili 5:3.

Dnes nás teda čeká již druhý souboj těchto týmu. Jak už jsem psal, Loučky mají Vlkům co vracet, ale určitě to pro ně nebude jednoduchý zápas o čemž vypovídá i postavení obou týmů v tabulce. Vlci se vyhřívají na krásném 3. místě, zatím co domácí Dolní Loučky jsou až na 8. místě.

Přijďte tedy podpořit dnes od 20:00 hodin, do haly SSK Tišnov, Dolní Loučky v jejich dalším zápase. Vaše podpora bude jistě potřeba. Pojďmě zopakovat atmosféru proti Baníku Ostrava a ponechat si 3 body v domácím prostředí. Pokud si nenajdete cestu do haly, tak je možnost sledovat zápas zde na textovém přenosu. Zápas bude také přenášen místní televizí.

Hlásím se přímo z haly, kde se hráči obou týmů už delší dobu rozcvičují. Hala se začíná pomalu zaplňovat. Zhruba za 20 minut začínáme.

Rozhodčí přivádí oba týmy na hrací plochu.

00:01

00:09
    Zápas začal a hnedka první větší šance Žabinských Vlků, ale Večeřa byl včas na zemi.

00:51
    První střela domácích v podání Juříčka byla zblokována.

01:37
    Marv dostal balón na střed hřiště, předvedl dobrou kontrolu míče, vymotal dva protihráče, posunul na Zdražila, ale tomu se zamotal míč pod nohama a protihráč ho stačil dorazit.

02:46
    Hanušova střela zblokována na aut.

03:38
    Ke Shkirychovi se dostal po rohu míč, ale jeho střela postrádala přesnost i razanci.

04:47
    Velmi nepřesná přihrávka v podání Juříčka znamenala přečíslení 2 na 1 v podání Žabinských Vlků. Střela směřovala, ale vysoko nad.

05:33
    Vlci teďka tlačí domácí, dostávají se do zajímavých příležitostí, ale zatím jsou nepřesní v zakončení.

06:52
    Juříčkova střílená přihrávka na zadní tyč byla zblokována na roh. Z něj domácí nebyli nebezpeční.

07:15
    Juříček vybídl Marva, který z bezprostřední blízkosti nastřelil hostujícího golmana.

07:27
    Hostující Havlín se otočil na míči a přízemní střelou ohrozil Večeřu.

08:15
    Shkirych nejdříve nevyzrál na hostujícího golmana a následná dalekonosná střela Hanuše mířila vysoko nad branku.

09:58
    Hostující hráče se dostal přímo před Večeřu, který ho vychytal.

10:21
    Žabinští Vlci Brno právě vstřelili branku!

První branku zápasu střílí hostující Žabinští Vlci. Prosadil se BOUČEK. Asistence Mezník.

11:29
    Na fauly je to prozatím 4:0 pro domácí.

12:10
    Nádherná kombinace po ose Šidla, Hanuš, Urbánek, který zakončoval, ale měl možnost poslat míč na zadní tyč na úplně volného Shkirycha, škoda.

13:26

Vlci postupovali 2 na 1, ale stačil se vrátit Urbánek. Ten ale nešťastně pro domácí zblokoval míč přímo na kopačky BOUČKOVI, který zakončoval do prázdné branky. Bez asistence.

15:26
    Autorem branky je HANSL. Asistence: Mezník.
    Mezník přihrál na střed HANSLOVI, který nekompromisní střelou do pravé šibenice zvyšuje už na 0:3 pro hostující Vlky. Asistence Mezník.

15:44
    Dolní Loučky právě vstřelily branku!
    Autorem branky je ŠIDLA. Asistence: Urbánek.
    Urbánek dostal přihrávku přímo před hostujícího golmana. Tomu se zamotal míč mezi nohama, toho se zmocnil ŠIDLA a dorazil do poloodkryté branky. Asistence Urbánek.

17:29
    Autorem branky je URBÁNEK. Asistence: Šidla.
    Nádherná akce po ose Shkirych, Šidla a zakončující URBÁNEK. Asistence Šidla.

17:50
    Oddechový čas pro hosty.

18:34

A je vyrovnáno. JUŘÍČEK bodlem a přízemní střelou na zadní tyč prostřelil Pšurného. Bez asistence.

19:18
    Hosté se dostali do přečíslení 2 na 1 po domácím přímém kopu, ale situaci nevyřešili nejlépe a míč končí v zámezí.

19:51
    Juříček zůstává ležet na palubovce.

19:51
    Žlutou kartu dostává Kratochvíl (Žabinští Vlci Brno).

19:51
    Žlutou kartu dostává Svoboda (Žabinští Vlci Brno).

20:00

První poločas nám zabídl strhující bitvu. Vlci se dostali do vedení 3:0, které jim dlouho nevydrželo, protože domácí třemi slepenými góly vyrovnali. Na konci poločasu to bylo vyhrocené. Po faulu na Juříčka hosté obdrželi 2 žluté karty. Snad nám druhý poločas nabídne stejnou podívanou jako ten první.

20:01

20:03
    Začal nám druhý poločas. Domácí hráči jsou na míči.

20:49
    Hostující kapitán se snažil přihrát efektní patičkou zády k bráně spoluhráči, ale domácí jeho pokus zblokovali.

22:00
    Večeřa obloučkem našel Seyferta, který z voleje pálil přímo na bránu, ale Pšurný byl připraven.

23:34
    Zdražil se řítil sám na branku, ale věděl o Shkirychovi, který ho doplnil po levé straně, adresoval mu přihrávku, ale toho už zblokoval hostující hráč společně s golmanem.

25:10
    Hra je opět vyhrocená, rozhodčí často vstupují do hry.

25:57
    Nebezpečná akce od Vlků, zakončoval Hansl z bezprostřední blízkosti, ale Večeřa kryje.

26:12
    Autorem branky je CHRÁSCINA. Asistence: Kratochvíl.

27:05
    Autorem branky je CHROUST. Asistence: Bouček.
    Vlci zvyšují své vedení. Hanuš nejdříve stačil vykopnout míč téměř z brankové čáry, ale míč směřoval jen na Boučka, který předložil CHROUSTOVI, který zakončoval do horní poloviny branky. Asistence Bouček

29:16
    Mašek nádhernou přihrávkou našel Demka na hranici vápna, ten se otočil na míči, ale při zakončení ho vyrušil hostujcí hráč, takže nebylo přesné.

30:11

Chroust předložil míč na střed HAVLÍNOVI, který dalekonosnou střelou do pravé šibenice zvyšuje opět na rozdíl tří gólů. Asistence Chroust.

30:58
    Hansl nastřeluje tyč domácích.

31:40
    Střela z úhlu v podání Hanuše potrápila hostujícího golmana, když se mu zamotala mezi nohama, ale pro Vlky vše dobře dopadlo.

32:22
    Havlín nevyzrál tváří v tvář na Večeřu, který kryje jeho střelu.

32:59
    Autorem branky je MEZNÍK. Asistence: Pšurný.

34:26
    Vlci teďka kontrolují hru. Během třinácti minut druhého poločasu si vypracovali čtyřbrankový náskok a můžou hrát v klidu.

37:25
    Chráscina předložil krásnou přihrávku na zadní tyč, ale jeho spoluhráč místo toho, aby zakončoval do prázdné branky, tak nezamířil přesně.

37:44

HANSL se ocitl sám před brankou. Večeřu položil na zem a zakončoval do horní poloviny branky. Hanuš už nestačil míč vyhlavičkovat. Bez asistence.