Montreal – Ottawa 5:2 (kon.) | Florida – Toronto 4:3 (po pr.) | NY Islanders – Detroit 4:3 (1:0 po s.n.)
Washington – Buffalo 4:3 (2:1 po s.n.) | Pittsburgh – Los Angeles 4:3 (po pr.) | Columbus – Anaheim 1:2 (po pr.)
Nashville – New Jersey 2:1 (2:1 po s.n.) | Colorado – Dallas 6:4 (kon.) | Vancouver – Philadelphia 5:1 (kon.)
NY Rangers – Vegas 3:4 (po pr.) | Carolina – Arizona 3:0 (kon.) | St. Louis – Calgary 2:7 (kon.)
Boston – Buffalo 2:4 (kon.)
New York Rangers
3:4 (1:1, 1:2, 1:0 - 0:1)
Vegas Golden Knights
Neděle 16.12.2018, 18:30 • Madison Square Garden, New York • NHL

Děkuji Vám za pozornost a přeji příjemný zbytek nedělního večera! (21:48:12)

Trestné minuty: 4 – 8

Golden Knights se podařilo zaznamenat pátou výhru za posledních sedm duelů. Zároveň bodovali ve čtvrtém zápase v řadě – bilance 3-0-1 za uvedené sledované období.

Rangers naopak podruhé po sobě prohráli v prodloužení. Celkově se jedná o jejich třetí neúspěch v řadě za sebou a o jejich pátý neúspěch za uplynulých šest zápasů.
    Konečný výsledek: Rangers vs Golden Knights 3:4 pp

62:11 Alex TUCH - 3:4

62:11
    Golden Knights právě vstřelili branku!
    Je rozhodnuto! Autorem vítězného gólu je ALEX TUCH, který si po pasu od Stastného počkal na správný moment a přehodil z úhlu, z levé strany, brankáře Lundqvista. Asistence: Paul Stastny, Colin Miller.

61:50
    Rangers kombinují v útočném pásmu.

61:21
    Pacioretty při střele z pravé strany zlomil svou hůl, hrát mohou domácí.

61:15
    Golden Knights stála na touši.

60:51
    Bekhend Theodorea z předbrankového prostoru minul tři tyče.

60:32
    Vhazovalo se ve střední třetině, před střídačkou hostů. Kotouč získali Zlatí rytíři.

60:32
    Jezdci nedokázali přejít červenou čáru. Puk skončil na střídačce Vegas.

60:03
    Na buly úspěšnější domácí Rangers.

60:01

Na úvodní vhazování prodloužení se staví Hayes a Karlsson.

Střely na bránu: 30 – 40

Poslední minuta základní hrací doby žádné pozdvižení nenabídla. Rozhodne pětiminutové prodloužení 3 na 3. V případě nutnosti může dojít i na samostatné nájezdy.
    Po 3. třetině: Rangers vs Golden Knights 3:3

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:56
    Nyní už je to jasné. Uvidíme prodloužení.

59:01
    Probíhá poslední minuta třetí třetiny.

58:40
    Zřejmě se pomalu chystejme na prodloužení.

58:26
    Bekhend Schmidta z úhlu, z pravé strany, Lundqvist kotouč bez problémů vyrazil.

57:22
    Po střele Holdena od modré čáry, z pravé strany, nastal před Lundqvistem velký zmatek. Rangers však dokázali odolat.

56:52
    Dobrá střela od Noska z levého kruhu pro vhazování, Lundqvist ale připraven na správné pozici se svou rukavicí.

56:31
    Vhazovalo se v obranné zóně domácích, po pravici Lundqvista.

56:29
    Touš na střídačce Jezdců.

55:40
    Staal nyní zase dobře defenzivně, když zablokoval střelu Marchessaulta.

55:27
    Pokus Staala z levé strany, následovala ještě dorážka Chytila z těsné blízkosti, Fleury odolal.

54:52
    Pět minut a osm vteřin do konce třetí třetiny Kdo za to vezme?

54:52
    Ofsajd v podání Vegas. Proběhne opět reklamní přestávka.

54:36
    Střely na bránu: 29 – 34

53:45
    Zpět do akce! Na vhazování po Fleuryho pravici máme Hayese a Bellemarea.

53:45
    V Madison Square Garden právě probíhá další reklamní přestávka.

53:45
    Dobrá šance také na opačné straně ledu. Zde střílel z dobré pozice DeAngelo, Fleury ale zakročil lapačkou na výbornou.

53:33
    Nyní je tu ale nebezpečná střela Tucha z úhlu, z pravé strany, Lundqvist zasáhl pravým betonem.

52:45
    Rangers pokračují v aktivním napadání a nedávají svému soupeři příliš času na rozehrávku.

52:23
    Aktivní forčekink Kreidera, Golden Knights poslali puk na zakázané uvolnění.

51:50
    Píská se icing Jezdců.

51:34
    Kreiderova střela z levé strany byla zablokována, Fleuryho pozornost tedy neotestovala.

50:54
    Chytil si vyměnil puk s Zuccarellem, přičemž se následně ocitl v dobré šanci. Fleury ale dával pozor.

50:01
    Přesunuli jsme se do druhé poloviny závěrečné periody. Skóre mezi Rangers a Golden Knights nerozhodné, 3:3.

49:49
    Nepřesnost a zakázané uvolnění Rangers. Vhazovat se tedy bude opět před Lundqvistem.

49:42
    Konec reklamní přestávky, Howden a Carpenter na vhazování po levici Lundqvista.
    Staňte se fanoušky NHL.cz!

49:42
    Nyní už konečně bude moci proběhnout první reklamní přestávka třetí třetiny.

49:10
    Už poměrně dlouho se hraje bez přerušení.

48:29
    Na opačné straně hřiště se dostal do šance Marchessault, Lundqvist ale proti jeho pokusu z pravé strany dokázal zasáhnout.

48:20
    Pionk při střele od modré čáry zlomil svou hůl. Fleury tak mohl zůstat klidný.

48:11
    Střely na bránu: 25 – 32

47:46

47:16
    Dva dobré zákroky Fleuryho. Zejména ten druhý, proti Zibanejadovi, byl velmi povedený.

46:48
    Lindbergovi už začíná běžet druhá trestná minuta.

46:20
    McNabb se postaral o další vyhození a bránící čtveřice Vegas jde vystřídat.

45:53
    Hosté na úvod oslabení vyhazují.

45:46
    Čtvrtá přesilovka Rangers. Vhazuje se po Fleuryho pravici.

45:46
    Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights (Oscar Lindberg – 2 min., krosček).

45:08
    Zakázané uvolnění od hokejistů Rangers.

44:36
    Vhazování proběhlo ve středovém kruhu.

44:34
    Zlatým rytířům odpískána přihrávka rukou.

44:12
    Pěkná střela od Theodorea, Lundqvist ale připraven na správném místě.

Rangers právě vstřelili branku!
    3:3! Hayes vybojoval kotouč ve střední třetině u mantinelu, CHRIS KREIDER následně vystřelil ukázkově z levého kruhu pro vhazování. Jeho patnáctá trefa v letošní sezoně! Asistence: Kevin Hayes.

43:10
    Protiútok Golden Knights neúspěšný.

42:51
    DeAngelo byl v útočném pásmu podražen soupeřem, rozhodčí ale vylučovat nebudou.

42:17
    Carpenterova střela z pravého kruhu, Lundqvist předvedl efektivní zákrok lapačkou.

41:40
    Na druhé straně zahrozil od modré Holden, Lundqvist pozorný.
    Staňte se fanoušky NHL.cz na Twitteru!

41:22
    DeAngelo se obtočil kolem Fleuryho brány, následnému zakončení ale scházela přesnost.

40:27

40:19
    Útočná akce Vegas neměla dlouhého trvání, DeAngelo se za chvíli vrátí na led.

40:02
    Golden Knights zahajují třetí třetinu na přesilové hře.

40:01

Obě mužstva máme zpět na ledové ploše Madison Square Garden. Závěrečná, třetí dvacetiminutovka bude odstartována za několik málo okamžiků!

Po 2. třetině: Rangers vs Golden Knights 2:3

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

40:00

39:57
    Kotouč ve střední třetině, ve druhé třetině se už nic dalšího nestane.

39:40
    Dobrá defenzivní práce Veseyho, Rangers se znovu osvobozují.

39:28
    Začala druhá minuta z trestu DeAngela.

39:01
    Hlasatelem byla ohlášena poslední minuta prostředního dějství.

38:50
    Zlatým rytířům nevyšel přechod do útočného pásma – postavení mimo hru.

38:35
    Howden uspěl na buly proti Karlssonovi, jeho spoluhráči se následně postarali o vyhození.

38:27
    Jedna minuta a 33 vteřin do konce druhé třetiny. Bude i druhá přesilovka Vegas úspěšná?

38:27
    Vyloučení v týmu New York Rangers (Anthony DeAngelo – 2 min., držení).

38:14
    Rychlá střela od Karlssona z pravého kruhu pro vhazování, Lundqvist stačil zakročit.

37:43
    Jezdci se pokoušeli dostat do útočného pásma, čároví ale odpískali postavení mimo hru.

36:53
    Veseyho střela z levé strany, Fleury zapisuje čtrnáctý úspěšný zákrok v utkání.

36:27
    Bývalý útočník Lindberg útočil po levé straně, avšak nepochodil.

36:11
    Tentokrát se ofsajd píská Rangers.

36:01
    Načínáme šestatřicátou minutu utkání, skóre 3:2 pro Golden Knights.

35:57
    Další postavení mimo hru ze strany Zlatých rytířů.

35:30
    Menší výměna názorů se obešla bez trestů, vhazuje se ovšem v obranné třetině hostů.

35:30
    Ofsajd Vegas. Po přerušení tu máme menší výměnu názorů.

35:05
    Claessonovo nahození od levého mantinelu prošlo na bránu, Fleury vyrazil puk pravým betonem do rohu.

34:53
    Howden a Bellemare na vhazování po Fleuryho pravici.

34:53
    Hra přerušena pro přihrávku rukou. Pět minut a sedm vteřin před koncem prostředního dějství přichází na řadu další z reklamních přestávek.

34:35
    Pokus Carpentera od levého mantinelu, Lundqvist touš vyráží.

33:54
    Zibanejad zpoza brány před bránu na Zuccarella, ten se ale nakonec do zakončení nedostal. Obrana Golden Knights zapracovala na jedničku.
    33:12 William CARRIER - 2:3

33:12
    Loňští finalisté zpět ve vedení! Nosek našel WILLIAMA CARRIERA, který následně zprava zamířil přesně k levé tyči. Člen čtvrté útočné formace hostů zapisuje svůj sedmý gól v sezoně, 3:2 pro jeho tým! Asistence: Tomáš Nosek.

33:01
    Střely na bránu: 14 – 25

32:41
    Bučněvič dotíral na brankovišti, Fleury raději hru přerušil.

32:28
    Čároví viděli na straně Rangers ofsajd.
    32:10 Mika ZIBANEJAD - 2:2

32:10
    Domácí hokejisté využívají početní výhodu, 2:2! Od modré čáry napřáhl výborně MIKA ZIBANEJAD. Pro pětadvacetiletého forvarda jedenáctá trefa, osmadvacátý bod v sezoně 2018/2019! Asistence: Kevin Hayes, Mats Zuccarello.

31:37
    V pořadí třetí přesilová hra pro domácí. Dočkáme se od nich něčeho zajímavého?

31:37
    Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights (Reilly Smith – 2 min., sekání).

31:33
    Ihned po vhazování přichází icing od Rangers.

31:26
    Další střela od Theodorea od modré, ještě tečována Karlssonem mezi kruhy, Lundqvist předvedl velmi dobrý zákrok lapačkou.

31:05
    Pokus Theodorea od levého mantinelu byl zablokován. Lundqvist následně hru přerušil.

30:35
    Nebýt Lundqvista, skóre by bylo 4:1, možná 5:1 pro Vegas.

30:27
    Můžeme pokračovat. Vhazování po levici Lundqvista obstarávají Andersson a Bellemare.

30:27
    Následuje reklamní přestávka.

30:27
    Opět jsme mohli vidět brilantní zákrok Lundqvista! Tentokrát si na něm vylámal zuby bekhendovým blafákem Merrill.

30:01
    Máme za sebou polovinu utkání a Golden Knights vedou na ledě Rangers těsně, 2:1.

29:30
    Zlatí rytíři měli několik dobrých příležitostí dostat se do dvougólového vedení, avšak Lundqvist byl pokaždé výtečný.

29:12
    Nepřesnost Pionka a další, tentokrát daleko větší šance pro Paciorettyho! Lundqvist se znovu zaskvěl.

29:06
    Paciorettyho dobrá střela z levé strany a pěkný zákrok Lundqvista.

28:49
    Tentokrát se icingem provinili Golden Knights.

28:40
    Další střelecký pokus McQuaida od modré čáry, Fleury však znovu zasahovat nemusel.

28:24
    McQuaidovo nahození od modré, ihned po vhazování, skončilo na zadním mantinelu.

28:20
    Ostrá rána od Skjeie od modré čáry, z pravé strany, skončila ve Fleuryho náručí.

27:44
    Jezdci s útočnou akcí neuspěli – dostali se do postavení mimo hru.

27:20
    Rangers se konečně podařilo vyhodit kotouč tak, aby z toho nebylo zakázané uvolnění. Domácí jdou přitom ihned vystřídat.

27:05
    Opět se píská zakázané uvolnění mužstva, které vede David Quinn.

26:58
    Rozehrávka domácích končí na icingu.

26:43
    Zpět do akce! Strome a Eakin na vhazování po pravici Lundqvista.

26:43
    Kotouč vylétl mimo hrací plochu, máme tu reklamní přestávku.
    26:09 Paul STASTNY - 1:2

26:09
    Zlatí rytíři jdou na začátku sedmadvacáté minuty do vedení! Po pěkné Paciorettyho přihrávce skóroval do prázdné brány PAUL STASTNY. Lundqvist neměl šanci zasáhnout. Pro Stastného je to premiérová trefa v dresu Golden Knights! Asistence: Max Pacioretty, Alex Tuch.

25:38
    Touš na střídačce Jezdců, vhazovat se zřejmě bude poblíž Lundqvista.

25:21
    Rangers následně poslali puk na zakázané uvolnění.

25:16
    Karlsson se dostal za obranu soupeře, do úniku, Lundqvist se ale blýskl dalším excelentním zákrokem.

24:56
    Střely na bránu: 10 – 17

24:45
    Nyní jsme mohli vidět na obou stranách několik nepřesností.

23:43
    Na druhé straně střílel z úhlu Chytil, Fleury připraven na správném místě.

23:34
    Bellemare a Nosek měli v krátkém sledu velmi dobré šance skórovat, Lundqvist si ovšem počínal na jedničku.

23:05
    Střela Theodorea na opačné straně ledu na Lundqvista neprošla.

22:25
    Howdenova střela z pravé strany zamířila do Fleuryho rukavice.

22:17
    Lindbergův pokus z levého kruhu postrádal přesnost, Lundqvist tak bez práce.

21:43
    Naměstnikov projel do útočného pásma, přičemž se následně dostal také ke střele. Fleuryho však nedokázal ohrozit.

21:05
    Vhazování proběhlo po levici brankáře Vegas.

21:03
    Puk skončil v ochranné síti za Fleuryho zády, hra je tak přerušena.

20:46
    DeAngelo a jeho prudká střela z první od modré, z pravé strany, Fleury se měl co ohánět.

20:41
    Další icing v podání hostujícího celku.

20:34
    Karlssonova rozehrávka nepřesná, čároví pískají Zlatým rytířům zakázané uvolnění.

20:08
    Chytil útočil po pravé straně, zastavil jej ale Holden.

20:02
    Úvodní vhazování druhé třetiny ovládli domácí.

20:01

Hokejisté Rangers a Vegas jsou zpět na ledě Madison Square Garden. Za malou chvíli budeme pokračovat druhou částí.

Po 1. třetině: Rangers vs Golden Knights 1:1

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

20:00

19:54
    Schmidt se ještě pokoušel individuálně projít do útočného pásma, obrana Jezdců byla ale dobře zorganizovaná.

19:09
    Holdenův pokus od modré, zprava, Lundqvist musel opět zasahovat.

19:01
    Ohlášena poslední minuta úvodní periody.

18:50
    Golden Knights jsou možná mírně lepším a aktivnějším mužstvem.

18:40
    Lundqvist raději přikryl kotouč pod svou lapačku. Následovat bude další vhazování po jeho levé ruce.

17:55
    Ihned po vhazování se ke střele dostal Merrill, Lundqvist znovu v akci.

17:52
    Millerova střela od modré čáry, z pravé strany, znamenala práci pro Lundqvista.

17:22
    Claesson se na modré čáře ke střele nedostal. Dobře proti němu zapracoval Stastny.

16:30
    Úvodní dvacetiminutovka zatím jinak nabízí poměrně pěkný hokej.

16:17
    Bučněvič se obtočil kolem Fleuryho svatyně, jeho následné zakončení bylo ale nepovedené.

15:33
    Skjeiova střela od levého mantinelu, jednoduchý zákrok betonem pro Fleuryho.

15:11
    Střely na bránu: 6 – 10

14:44
    Pět minut a 16 vteřin do konce první třetiny. Zibanejad a Karlsson v souboji na vhazování po Fleuryho levici.

14:44
    DeAngelo a jeho střelecký pokus od modré čáry, Fleury má puk pod kontrolou. Na řadu přichází reklamní přestávka.

14:38

14:35
    Bučněvič to zkoušel ještě jednou zprava, avšak i nyní Fleuryho nezaměstnal.

14:16
    Bučněvičova střela z pravého kruhu pro vhazování minula Fleuryho svatyni.

13:50
    Začala už mimochodem druhá minuta z trestu Carriera. Rangers zatím s jednou střelou na bránu.

13:37
    Zuccarello tečoval mezi kruhy střelu Pionka od modré čáry, Fleury se musel mít na pozoru.

13:06
    McNabb vybojoval puk u mantinelu pro Schmidta, ten se postaral o následné vyhození z obranné třetiny Vegas.

12:48
    Jezdci uspěli na buly a začínají kombinovat.

12:38
    Druhá početní výhoda pro domácí. Vhazuje se po Fleuryho pravé ruce.

12:38
    Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights (William Carrier – 2 min., hákování).

12:30
    Bučněvič se dostal do zakončení z těsné blízkosti, na Fleuryho ovšem nevyzrál.

12:01
    Bekhendové nahození Eakina z pravé strany minulo tři tyče.
    11:40 Reilly SMITH - 1:1

11:40
    Využitá přesilová hra Vegas, máme srovnáno! Prudká Millerova střela od modré čáry minula bránu. Kotouč se ale odrazil od zadního mantinelu do ohně, přičemž se následně, poněkud šťastně, prosadil REILLY SMITH. Jeho sedmý gól v této sezoně, 1:1! Asistence: Colin Miller, Jonathan Marchessault.

11:18
    Dobrá střela Marchessaulta z pravého kruhu, Lundqvist ale dokázal touš vyrazit.

11:04
    Pokus Paciorettyho z levé strany byl zablokován Pionkem vysoko nad, do ochranné sítě.

10:50
    Vegas odpískána přihrávka rukou, vhazovat se bude podle signalizace rozhodčích v neutrální zóně.

10:35

10:35
    Po reklamní přestávce budeme sledovat první početní převahu Golden Knights.

10:35
    Vyloučení v týmu New York Rangers (Kevin Hayes – 2 min., vražení na hrazení).

10:20
    Domácí vyhodili kotouč na icing, vhazovat se tak za malý moment bude před Lundqvistem.

10:01
    Máme za sebou polovinu první třetiny a Rangers vedou doma nad Golden Knights 1:0. Už ve druhé minutě skóroval Skjei.

09:47
    Na opačné straně ledové plochy neuvěřitelný zákrok Lundqvista proti Karlssonovi! Útočník Vegas dorážel puk do prázdné brány z mezikruží, brankář Jezdců ale ještě vytáhl skvělý zásah.

09:05
    Dobrá šance Rangers! Nahození Anderssona z ostrého úhlu, zleva, dorážel ještě před bránou bekhendem Nieves, Fleury ale podržel svůj tým.

08:49
    Claessonova střela z první od modré čáry postrádala hodně na přesnosti.

08:06
    Aktivní forčekink Vegas, Rangers mají s rozehrávkou problémy.

07:54
    Jezdci s pukem ve vlastní třetině, obě mužstva postupně prostřídávají své formace.

07:21
    Domácí hokejisté se dostali do ofsajdu.

06:47
    Střela Staala zleva na opačné straně ledu byla zablokována mimo Fleuryho dosah.

06:16
    Ihned po vhazování střílel Holden, Lundqvist ovšem zasahovat nemusel.

06:13
    Konec reklamní přestávky, na vhazování po levici Lundqvista se staví Zibanejad a Marchessault.

06:13
    Holdenovo nahození od modré čáry, z pravé strany, končí v rukavici Lundqvista. Proběhne první reklamní přestávka.

06:06
    Střely na bránu: 1 – 4

05:30
    Rangers se přesilovka absolutně nevydařila.

05:26

05:19
    Ofsajd v podání domácího celku. Do návratu Marchessaulta zbývá už pouze sedm vteřin.

04:55
    Nováček uplynulé sezony se znovu osvobodil. Fleury může být naprosto v klidu.

04:27
    První polovina z trestu Marchessaulta je pryč, hosté se zatím brání velmi dobře.

03:58
    Další vyhození od Golden Knights, jejich bránící čtveřice může prostřídat.

03:35
    Vegas se podařilo ihned na úvod oslabení dostat touš do neutrální zóny.

03:26
    Téměř polovina čtvrté minuty. Rangers si zahrají první přesilovou hru. Vhazuje se po Fleuryho pravici.

03:26
    Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights (Jonathan Marchessault – 2 min., sekání).

03:02
    Další útočnou snahu Zlatých rytířů zastavili čároví a postavení mimo hru.

02:30
    Carrier se obtočil kolem brány, přičemž se následně dostal také k zakončení. Lundqvist ovšem připraven.

02:21
    Z pravé strany, od modré, zkusil štěstí Schmidt, Lundqvist pozorný.

01:38
    Millerova střela od modré čáry naopak na Lundqvistovu bránu neprošla.

01:29
    Pokus Merrilla od modré, z levé strany, Lundqvist puk vyráží.
    01:13 Brady SKJEI - 1:0

01:13
    Začátek druhé minuty, Jezdci otevírají skóre utkání! Přečíslení skvěle vyřešili přihrávající Bučněvič a zakončující BRADY SKJEI. Mladý americký obránce zaznamenal třetí gól, desátý bod v letošní sezoně, 1:0! Asistence: Pavel Bučněvič, Kevin Hayes.

00:33
    Vhazovalo se po levici švédského brankáře ve službách Rangers.

00:31
    Kotouč v ochranné síti za Lundqvistovými zády, hra je poprvé přerušena.

00:18
    Střelecký pokus Theodorea od modré čáry zablokoval hned první bránící hráč, Zuccarello.

00:03
    Úvodní buly pro hokejisty Vegas.

00:01

Ve středovém kruhu je vše připraveno na vhazování mezi Zibanejadem a Karlssonem, jdeme na to!

Hymna je minulostí, duel mezi Rangers a Golden Knights co nevidět začne.

Obě zahajovací pětky stojí na modrých čarách, diváci v Madison Square Garden si vyslechnou americkou státní hymnu.

Z:30 REC:18-10-2 OG:76 PR:2.57 %ÚS:90.7 SO:5

New York Rangers: H. Lundqvist (Tokarski) – M. Staal (A), Pionk, McQuaid, Claesson, Skjei, DeAngelo – Chytil, Zibanejad (A), Zuccarello (A) – Kreider, K. Hayes, Bučněvič – Vesey, B. Howden, Naměstnikov – L. Andersson, Nieves, R. Strome.

Vegas Golden Knights: M.-A. Fleury (M. Subban) – McNabb, Schmidt (A), Theodore, Holden, Merrill, C. Miller – Marchessault, W. Karlsson, R. Smith (A) – Pacioretty, Stastny, Tuch – O. Lindberg, Eakin, Carpenter – Carrier, Bellemare (A), Nosek.

Rozhodčí: Trevor Hanson, Tim Peel – Libor Suchánek, Trent Knorr.

Příjemný nedělní hokejový večer! Vítám Vás všechny ještě jednou při sledování utkání NHL mezi týmy New York Rangers a Vegas Golden Knights.

VEGAS GOLDEN KNIGHTS

Golden Knights v případě úspěchu na ledě Rangers mohou bodovat ve čtvrtém zápase po sobě – bilance 2-0-1 za poslední tři mače. V Madison Square Garden přitom sehrají třetí utkání z čtyřzápasového tripu.

NEW YORK RANGERS

Rangers proti Golden Knights odehrají druhé utkání z třízápasového homestandu. Do duelu přitom vstoupí s bilancí 1-2-2 za uplynulých pět zápasů.

Pozn.: Homestand = série zápasů doma v řadě.
    New York Rangers - Vegas Golden Knights, 18:30 SEČ

Zdravím všechny fanoušky ledního hokeje, vítejte při sledování National Hockey League! V neděli, 16. prosince, má nejlepší hokejová liga světa na svém programu celkem sedm zápasů. Zde budete moci sledovat duel mezi týmy New York Rangers a Vegas Golden Knights. Úvodní vhazování tohoto utkání bude v Madison Square Garden vhozeno už krátce po 18:30! Textovým přenosem Vás provede Jiří Sameš.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.

Jiří Sameš

Branky a nahrávky: 2. Skjei (Bučněvič, K. Hayes), 33. Zibanejad (K. Hayes, Zuccarello), 44. Kreider (K. Hayes) – 12. R. Smith (C. Miller, Marchessault), 27. Stastny (Pacioretty, Tuch), 34. Carrier (Nosek), 63. Tuch (Stastny, C. Miller)

Rozhodčí: Trevor Hanson, Tim Peel – Libor Suchánek, Trent Knorr

Diváci: 17 660