Športovec roka 2018 | Víťazka: Anastasia Kuzminová (biatlon) (kon.) | | | Vyhlášení ankety Sportovec roku 2018 | ESTER LEDECKÁ (kon.) |
Sprint žen, 7,5 km, Nové Město | Vítězka: Marte O. Röiselandová (NOR) (kon.) |
Obří slalom žen, 1. kolo, Courchevel | Vítěz: V. Rebensburgová (GER) (kon.) | | | Obří slalom žen, 2. kolo, Courchevel | Vítěz: M. Shiffrinová (USA) (kon.) |
konec
SP - sprint žen, 7,5 km, Nové Město
Vítězka: Marte O. Röiselandová (NOR)
Adam Pavlíček
Konečné pořadí
1. Marte Olsbuová Röiselandová (NOR) 19:44,6
2. Laura Dahlmeierová (GER) +4,5
3. Paulina Fialková (SVK) +6,2
4. Anaïs Chevalierová (FRA) +23,0
5. Lena Häckiová (SUI) +29,3
6. Hanna Öbergová (SWE) +31,0
7. Vita Semerenková (UKR) +31,4
8. Kinga Zbylutová (POL) +32,4
9. Dorothea Wiererová (ITA) +38,3
10. Irina Starychová (RUS) +40,9
11. Anastasia Kuzminová (SVK) +41,7
12. Sarah Beaudryová (CAN) +42,7
13. Olena Pidhrušná (UKR) +43,4
14. Anastasija Merkušinová (UKR) +43,8
15. Valj Semerenková (UKR) +46,0
16. Franziska Preussová (GER) +54,2
17. Emma Lunderová (CAN) +57,9
18. Lisa Vittozziová (ITA) +58,5
19. Veronika Vítková (CZE) +1:01,1
20. Iryna Krjuková (BLR) +1:01,3
21. Franziska Hildebrandová (GER) +1:01,6
22. Vanessa Hinzová (GER) +1:01,7
23. Tiril Eckhoffová (NOR) +1:03,2
24. Anais Bescondová (FRA) +1:06,3
25. Baiba Bendiková (LAT) +1:06,7
26. Clare Eganová (USA) +1:11,1
27. Karin Horchlerová (GER) +1:17,7
28. Julia Simonová (FRA) +1:19,4
29. Lucie Charvátová (CZE) +1:20,6
30. Lisa Theresa Hauserová (AUT) +1:23,5
-------
48. Eva Puskarčíková (CZE) +1:53,2
49. Ivona Fialková (SVK) +1:54,3
67. Markéta Davidová (CZE) +2:26,3
Startovní listina
1. Sari Maedaová (JPN)
2. Nicole Gontierová (ITA)
3. Valj Semerenková (UKR)
4. Anais Bescondová (FRA)
5. Valeria Vasněcovová (RUS)
6. Eva Puskarčíková (CZE)
7. Denise Herrmannová (GER)
8. Katharina Innerhoferová (AUT)
9. Synnøve Solemdalová (NOR)
10. Emma Nilssonová (SWE)
11. Joanne Firesteelová Reidová (USA)
12. Aita Gasparinová (SUI)
13. Dzinara Alimbekavová (BLR)
14. Hanna Öbergová (SWE)
15. Franziska Hildebrandová (GER)
16. Venla Lehtonenová (FIN)
17. Federica Sanfilippová (ITA)
18. Franziska Preussová (GER)
19. Kaisa Mäkäräinenová (FIN)
20. Mona Brorssonová (SWE)
21. Jekatěrina Jurlovová-Perchtová (RUS)
22. Olena Pidhrušná (UKR)
23. Justine Braisazová (FRA)
24. Julia Simonová (FRA)
25. Paulina Fialková (SVK)
26. Vanessa Hinzová (GER)
27. Baiba Bendiková (LAT)
28. Elisa Gasparinová (SUI)
29. Anaïs Chevalierová (FRA)
30. Lisa Vittozziová (ITA)
31. Anna Frolinová (KOR)
32. Jevgenija Pavlovová (RUS)
33. Irina Starychová (RUS)
34. Marte Olsbuová Röiselandová (NOR)
35. Veronika Vítková (CZE)
36. Monika Hojniszová (POL)
37. Iryna Krjuková (BLR)
38. Ivona Fialková (SVK)
39. Dorothea Wiererová (ITA)
40. Clare Eganová (USA)
41. Urška Pojeová (SLO)
42. Emilija Jordanovová (BUL)
43. Tiril Eckhoffová (NOR)
44. Lisa Theresa Hauserová (AUT)
45. Fujuko Tačizakiová (JPN)
46. Megan Tandyová (CAN)
47. Markéta Davidová (CZE)
48. Anastassija Kondratěvová (KAZ)
49. Jelizaveta Belčenková (KAZ)
50. Rosanna Crawfordová (CAN)
51. Johanna Talihärmová (EST)
52. Anastasia Kuzminová (SVK)
53. Kinga Zbylutová (POL)
54. Alla Gilenková (MDA)
55. Lena Häckiová (SUI)
56. Julia Schwaigerová (AUT)
57. Desislava Stojanovová (BUL)
58. Margarita Vasiljevová (RUS)
59. Julija Džimová (UKR)
60. Célia Aymonierová (FRA)
61. Jurie Tanakaová (JPN)
62. Alexia Runggaldierová (ITA)
63. Suvi Minkkinenová (FIN)
64. Polona Klemenčičová (SLO)
65. Jen Čang (CHN)
66. Gabriele Leščinskaiteová (LTU)
67. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR)
68. Karolin Horchlerová (GER)
69. Linn Perssonová (SWE)
70. Susan Dunkleeová (USA)
71. Kamila Żuková (POL)
72. Či-hi Mun (KOR)
73. Regina Ojaová (EST)
74. Hanna Solaová (BLR)
75. Anastasija Merkušinová (UKR)
76. Jialin Tang (CHN)
77. Ljudmila Achatovová (KAZ)
78. Jenny Fellmanová (FIN)
79. Anastasija Morozovová (RUS)
80. Karolina Pitońová (POL)
81. Natalja Kočerginová (LTU)
82. Susanna Meinenová (SUI)
83. Irina Kručinkinová (BLR)
84. Laura Dahlmeierová (GER)
85. Lucie Charvátová (CZE)
86. Lea Einfaltová (SLO)
87. Vita Semerenková (UKR)
88. Asuka Hačisuková (JPN)
89. Daniela Kadevová (BUL)
90. Enora Latuilliereová (FRA)
91. Jiae Park (KOR)
92. Grete Gaimová (EST)
93. Diana Rasimovičiuteová (LTU)
94. Emma Lunderová (CAN)
95. Sarah Beaudryová (CAN)
96. Anna Magnussonová (SWE)
97. Emilie Ägheim Kalkenbergová (NOR)
1. Marte Olsbuová Röiselandová (NOR) 19:44,6
2. Laura Dahlmeierová (GER) +4,5
3. Paulina Fialková (SVK) +6,2
4. Anaïs Chevalierová (FRA) +23,0
5. Lena Häckiová (SUI) +29,3
6. Hanna Öbergová (SWE) +31,0
7. Vita Semerenková (UKR) +31,4
8. Kinga Zbylutová (POL) +32,4
9. Dorothea Wiererová (ITA) +38,3
10. Irina Starychová (RUS) +40,9
11. Anastasia Kuzminová (SVK) +41,7
12. Sarah Beaudryová (CAN) +42,7
13. Olena Pidhrušná (UKR) +43,4
14. Anastasija Merkušinová (UKR) +43,8
15. Valj Semerenková (UKR) +46,0
16. Franziska Preussová (GER) +54,2
17. Emma Lunderová (CAN) +57,9
18. Lisa Vittozziová (ITA) +58,5
19. Veronika Vítková (CZE) +1:01,1
20. Iryna Krjuková (BLR) +1:01,3
21. Franziska Hildebrandová (GER) +1:01,6
22. Vanessa Hinzová (GER) +1:01,7
23. Tiril Eckhoffová (NOR) +1:03,2
24. Anais Bescondová (FRA) +1:06,3
25. Baiba Bendiková (LAT) +1:06,7
26. Clare Eganová (USA) +1:11,1
27. Karin Horchlerová (GER) +1:17,7
28. Julia Simonová (FRA) +1:19,4
29. Lucie Charvátová (CZE) +1:20,6
30. Lisa Theresa Hauserová (AUT) +1:23,5
-------
48. Eva Puskarčíková (CZE) +1:53,2
49. Ivona Fialková (SVK) +1:54,3
67. Markéta Davidová (CZE) +2:26,3
Startovní listina
1. Sari Maedaová (JPN)
2. Nicole Gontierová (ITA)
3. Valj Semerenková (UKR)
4. Anais Bescondová (FRA)
5. Valeria Vasněcovová (RUS)
6. Eva Puskarčíková (CZE)
7. Denise Herrmannová (GER)
8. Katharina Innerhoferová (AUT)
9. Synnøve Solemdalová (NOR)
10. Emma Nilssonová (SWE)
11. Joanne Firesteelová Reidová (USA)
12. Aita Gasparinová (SUI)
13. Dzinara Alimbekavová (BLR)
14. Hanna Öbergová (SWE)
15. Franziska Hildebrandová (GER)
16. Venla Lehtonenová (FIN)
17. Federica Sanfilippová (ITA)
18. Franziska Preussová (GER)
19. Kaisa Mäkäräinenová (FIN)
20. Mona Brorssonová (SWE)
21. Jekatěrina Jurlovová-Perchtová (RUS)
22. Olena Pidhrušná (UKR)
23. Justine Braisazová (FRA)
24. Julia Simonová (FRA)
25. Paulina Fialková (SVK)
26. Vanessa Hinzová (GER)
27. Baiba Bendiková (LAT)
28. Elisa Gasparinová (SUI)
29. Anaïs Chevalierová (FRA)
30. Lisa Vittozziová (ITA)
31. Anna Frolinová (KOR)
32. Jevgenija Pavlovová (RUS)
33. Irina Starychová (RUS)
34. Marte Olsbuová Röiselandová (NOR)
35. Veronika Vítková (CZE)
36. Monika Hojniszová (POL)
37. Iryna Krjuková (BLR)
38. Ivona Fialková (SVK)
39. Dorothea Wiererová (ITA)
40. Clare Eganová (USA)
41. Urška Pojeová (SLO)
42. Emilija Jordanovová (BUL)
43. Tiril Eckhoffová (NOR)
44. Lisa Theresa Hauserová (AUT)
45. Fujuko Tačizakiová (JPN)
46. Megan Tandyová (CAN)
47. Markéta Davidová (CZE)
48. Anastassija Kondratěvová (KAZ)
49. Jelizaveta Belčenková (KAZ)
50. Rosanna Crawfordová (CAN)
51. Johanna Talihärmová (EST)
52. Anastasia Kuzminová (SVK)
53. Kinga Zbylutová (POL)
54. Alla Gilenková (MDA)
55. Lena Häckiová (SUI)
56. Julia Schwaigerová (AUT)
57. Desislava Stojanovová (BUL)
58. Margarita Vasiljevová (RUS)
59. Julija Džimová (UKR)
60. Célia Aymonierová (FRA)
61. Jurie Tanakaová (JPN)
62. Alexia Runggaldierová (ITA)
63. Suvi Minkkinenová (FIN)
64. Polona Klemenčičová (SLO)
65. Jen Čang (CHN)
66. Gabriele Leščinskaiteová (LTU)
67. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR)
68. Karolin Horchlerová (GER)
69. Linn Perssonová (SWE)
70. Susan Dunkleeová (USA)
71. Kamila Żuková (POL)
72. Či-hi Mun (KOR)
73. Regina Ojaová (EST)
74. Hanna Solaová (BLR)
75. Anastasija Merkušinová (UKR)
76. Jialin Tang (CHN)
77. Ljudmila Achatovová (KAZ)
78. Jenny Fellmanová (FIN)
79. Anastasija Morozovová (RUS)
80. Karolina Pitońová (POL)
81. Natalja Kočerginová (LTU)
82. Susanna Meinenová (SUI)
83. Irina Kručinkinová (BLR)
84. Laura Dahlmeierová (GER)
85. Lucie Charvátová (CZE)
86. Lea Einfaltová (SLO)
87. Vita Semerenková (UKR)
88. Asuka Hačisuková (JPN)
89. Daniela Kadevová (BUL)
90. Enora Latuilliereová (FRA)
91. Jiae Park (KOR)
92. Grete Gaimová (EST)
93. Diana Rasimovičiuteová (LTU)
94. Emma Lunderová (CAN)
95. Sarah Beaudryová (CAN)
96. Anna Magnussonová (SWE)
97. Emilie Ägheim Kalkenbergová (NOR)
1. Marte Olsbuová Röiselandová (NOR) 19:44,6
2. Laura Dahlmeierová (GER) +4,5
3. Paulina Fialková (SVK) +6,2
4. Anaïs Chevalierová (FRA) +23,0
5. Lena Häckiová (SUI) +29,3
6. Hanna Öbergová (SWE) +31,0
7. Vita Semerenková (UKR) +31,4
8. Kinga Zbylutová (POL) +32,4
9. Dorothea Wiererová (ITA) +38,3
10. Irina Starychová (RUS) +40,9
11. Anastasia Kuzminová (SVK) +41,7
12. Sarah Beaudryová (CAN) +42,7
13. Olena Pidhrušná (UKR) +43,4
14. Anastasija Merkušinová (UKR) +43,8
15. Valj Semerenková (UKR) +46,0
16. Franziska Preussová (GER) +54,2
17. Emma Lunderová (CAN) +57,9
18. Lisa Vittozziová (ITA) +58,5
19. Veronika Vítková (CZE) +1:01,1
20. Iryna Krjuková (BLR) +1:01,3
21. Franziska Hildebrandová (GER) +1:01,6
22. Vanessa Hinzová (GER) +1:01,7
23. Tiril Eckhoffová (NOR) +1:03,2
24. Anais Bescondová (FRA) +1:06,3
25. Baiba Bendiková (LAT) +1:06,7
26. Clare Eganová (USA) +1:11,1
27. Karin Horchlerová (GER) +1:17,7
28. Julia Simonová (FRA) +1:19,4
29. Lucie Charvátová (CZE) +1:20,6
30. Lisa Theresa Hauserová (AUT) +1:23,5
-------
48. Eva Puskarčíková (CZE) +1:53,2
49. Ivona Fialková (SVK) +1:54,3
67. Markéta Davidová (CZE) +2:26,3 (19:08:04)
Nejlepší českou závodnicí se dnes stala Veronika Vítková. Ta si může pochvalovat svou dnešní střelbu, nicméně běžecky tomu dnes něco trošičku chybělo. Česká závodnice s dvěma čistými střeleckými položkami končí na devatenácté příčce.
1. Marte Olsbuová Röiselandová +19:44,6
2. Paulina Fialková +6,2
3. Anaïs Chevalierová + 23,0
4. Lena Häckiová +29,3
5. Hanna Öbergová +31,0