Kiel – Hamburg 3:1 (kon.) | Paderborn – Darmstadt 6:2 (kon.)
3:1 (2:0)
Hamburger SV
Neděle 23.12.2018, 13:30 • Holstein-Stadion (Kiel) • 2. německá Bundesliga
    Hamburk prohrál 1:3

Tak a je tu konec. Máme za sebou poslední utkání 18. kola druhé německé Bundesligy mezi domácím Kielem a hostujícím Hamburkem. Hosté jako první tým tabulky zápas totálně nezvládli a prohráli zcela po zásluze 1:3. Je tedy jasné, že Kiel bude pravděpodobně jediný tým letošní sezony, který dvakrát vyhrál na Hamburkem. Fotbalisté z přístavního města totiž prohráli v první polovině sezony jen dvakrát, a to právě s Kielem a pak také s Regensburgem. (15:25:09)

90+4

90+4
    Centr do vápna ale domácí odvrátili a je tu definitivní konec.

90+4
    V samém závěru tu bude ještě jeden roh pro hosty.

90+3
    Kvůli střídání domácích se nastavuje ještě o jednu minutku více.

90+2
    Střídání v týmu Kieler SV Holstein 1900: ze hřiště odchází Kingsley Schindler, přichází Philipp Sander.

90+1
    Normální hrací doba skončila. Hraje se dvouminutové nastavení.

90
    Již nám běží poslední minuta normální hrací doby. U balonu jsou hosté, kteří samozřejmě již rozhodně nikam nespěchají.

89
    Wintzheimer ve snaze získat balon zatahal protihráče za dres a je pískáno. Míč pro domácí.

88
    Ten samozřejmě rozehráli nakrátko a snažili se šetřit čas u rohového praporku. Poměrně rychle se ale sami vytlačili mimo hrací plochu a bude tu autové vhazování pro hosty.

88
    Domácí hru na polovině soupeře zvládli skvěle a dokonce vybojovali roh.

87
    Po rozehrávce nakrátko přišel centr do vápna, se kterým si ale domácí poradili.

87
    Hostující kapitán Hunt nyní vybojoval alespoň rohový kop pro svůj tým.

85
    Do hry hostujících hráčů se začíná vkrádat nervozita a vypadá to, že fotbalisté Hamburku nedokážou vstřelit ani kontaktní gól.

84
    Žlutou kartu dostává Kingsley Schindler (Kieler SV Holstein 1900), který faulem zastavil útočnou akci hostujícího celku.

83
    Po rychlé akci hostů přišla do vápna přihrávka proti noze kapitána Aarona Hunta, s jeho ránou si ale Kronholm poradil.

82
    Po výkopu domácího brankáře byl kousek za půlkou v hlavičkovém souboji faulovaný Serra a domácí tak nebudou s rozehrávkou nikam pospíchat.

80
    Hamburku zbývá něco přes deset minut, zatím to na žádné velké drama v závěru nevypadá.