Nitra – Banská Bystrica 3:6 (kon.) | Zvolen – Miskolc 2:0 (kon.) | Košice – Nové Zámky 3:1 (kon.)
Žilina – Poprad 2:3 (kon.) | Detva – Lipt. Mikuláš 4:2 (kon.) | MAC Budapešť – Trenčín 3:1 (kon.)
HK Detva
4:2 (0:1, 2:0, 2:1)
HK 32 Liptovský Mikuláš
Neděle 30.12.2018, 17:30Tipos Extraliga (SR) • 37. kolo

V závěrečné části jsme viděli tři přesné zásahy. Za domácích se prosadili Ben Betker a Ladislav Ščurko. Za hosty dokázal snížit Tomáš Nádasdy. Detva se tak těší ze tří bodů a vítězství v poměru 4: 2. To je z mé strany vše, přeji vám ještě příjemný zbytek dne. (19:49:48)

59:51
    Tým Detva právě vstřelil branku!
    Domácí čtvrtým gólem definitivně rozhodují tento zápas. Puliš nezištně našel před prázdnou bránou LADISLAVA ŠČURKA, který tak dává tečku za tímto duelem.
    Asistence: Radovan Puliš.

58:57

58:01
    Hosté se už těšili z gólu, ale po Lenďákovo nahození od modré čáry puk jen těsně minul bránu domácího celku.

57:20
    V závěru budou hrát hosté v početní převaze, což je ideální příležitost na vstřelení vyrovnávacího gólu, ale domácí dokázali poslat puk přes všechny čáry.

56:57
    Vyloučení v týmu HC 07 Detva (Sládok – 2 min., sekání).

56:29
    Gašpar si dobře nabruslil do útočného pásma, kde to zkusil střelou z ostrého úhlu, ale jeho pokus mířil pouze vedle brány.

55:36
    Sládek nyní ztratil puk ve vlastním pásmu, ale Róbert Huna toto zaváhání nedokázal potrestat. Na opačné straně musel zasahovat Kislitsyn po zakončení Hodgsona.

54:42
    Hosté chtěli nyní vyrazit do rychlého protiútoku, ale puk nakonec nezachytil ani jeden z hostujících hráčů a tak je z toho jen zakázané uvolnění.

53:14

53:04
    Teprve nyní se do dobré střelecké pozice dostal Murček, ale jeho střela z první si nenašla cestu za záda Kislitsyna.

52:07
    Domácí si zahrají přesilovou hru, ale v těchto chvílích se jim nedaří usadit se v útočném pásmu a hosté posílají puk ven z pásma.

51:14
    Vyloučení v týmu MHk 32 Liptovský Mikuláš (Števuliak – 2 min., hákování).

50:24
    Před námi je závěrečných deset minut této třetiny a hosté budou muset zabrat pokud chtějí dnes pomýšlet na nějaké body.

49:40
    Hodně nepřesností na obou stranách a tak se puk pohybuje především v prostorách za brankami obou celků.

48:36
    Hra se nyní kouskuje a následuje jedno z množství zakázaných uvolnění domácích. Vhazovat se tak bude v pásmu Detvy.

47:43
    Menší zmatky před bránou domácího celku, ale Detva si nakonec s touto situaci dokázala poradit a skóre se tak měnit nebude.

46:04
    Domácí se provinili zakázaným uvolněním a tak se hra stahuje před Zalivina, kde se bude vhazovat po jeho levé ruce.

45:17
    Sukeľ dobře vyvezl puk až do útočného pásma, kde to zkusil střelou zpoza obránců, ale toto zakončení neprošlo přes hradbu těl a Zalivin tak nemusel zasahovat.

44:11
    Liptovský Mikuláš právě vstřelil branku!
    Hosté však okamžitě posílají gólovou odpověď. TOMÁŠ NÁDAŠDI vybojoval puk před brankovištěm domácích, kde střelou mezi Zalivinove betony dramatizuje tento duel.
    Asistence: Martin Kriška.

43:16
    Domácí zvyšují náskok na rozdíl dvou branek. Výborná akce v podání Krále, po níž se k puku dostal BEN BETKER a před brankovištěm už neměl problém poslat puk do brány.
    Asistence: Zdeněk Král, Rastislav Gašpar.

42:18
    Na puku jsou nadále hosté, kteří si však neumí vytvořit dobrou střeleckou pozici a Zalivin tak v této třetině ještě nemusel zasahovat.

41:25
    V úvodu třetí třetiny se hosté dokázali usadit v útočném pásmu a domácí se dokázali ubránit pouze za cenu zakázaného uvolnění.

40:01

Ve druhé třetině jsme viděli dva přesné zásahy, o které se postarali domácí hokejisté. Nejdříve vyrovnal v 21. minutě Ben Betker a do vedení Detvu poslal v 30. minutě Zdeněk Král.

40:00

39:20

38:01
    Hosté budou hrát opět v početní převaze a tentokrát se okamžitě usadili v útočném pásmu, kde se k střele zpoza kruhů dostal Róbert Huna, ale Zalivin byl připraven.

37:20
    Vyloučení v týmu MHk 32 Liptovský Mikuláš (Števuliak – 2 min., držení hole).

35:53
    Tempo hry v závěru druhé třetiny trochu upadlo a tak se hra přestěhuje do středního pásma, kde se bude vhazovat.

34:20
    Ščurko po naskočení z trestné lavici okamžitě prověřil pozornost Kislitsyna, ale jeho střela švihem brankáře hostí nepřekvapila

34:09

33:11
    Hosté mají k dispozici další přesilovou hru, ale ani v této se jim nedaří ohrozit Zalivina a domácí snadno posílají puk ven z pásma.

32:09
    Vyloučení v týmu HC 07 Detva (Ščurko – 2 min., hákování).

31:16
    Domácí si nyní nerozuměli při rozehrávce a provinili se zakázaným uvolněním. Hra se tak přestěhuje před Kislitsyna, kde se bude vhazovat.

30:17
    Za námi je už polovina řádné hrací doby a domácí celek dvěma brankami v druhé třetiny dokázal otočit stav tohoto duelu na 2:1.

29:02
    Domácí se poprvé v zápase ujímají vedení. Výborná individuální akce, kterou se prezentoval ZDENEK KRÁL a střelou zpoza kruhů vymetl horní roh Kislitsynovej brány.
    Asistence: Hayden Hodgson.

28:49
    Pěkná akce hostí, po níž se do zakončení dostal Kriška, ale ten byl tvrdě atakován a už nedokázal lépe vystřelit.

27:33
    Velmi mnoho nepřesnosti na obou stranách a tak se v těchto momentech hraje převážně v prostorách za oběma brankami.

26:05

25:28
    Hostům se hra v početní převaze vůbec nedaří a puk je za bránou Kislitsyna, odkud hosté gól dají jen velmi těžko.

24:46
    Nedisciplinovanost domácích hokejistů pokračuje a tak jsme zvědaví jako hosté naloží s nabídnutou příležitostí.

24:05
    Vyloučení v týmu HC 07 Detva (Fekiač – 2 min., vysoká hůl).

23:54

23:25
    Domácí jsou výborní v defenzivní činnosti a tak si hokejisté Liptovského Mikuláše stále nevybojovali útočné pásmo a přesilovka se jim pomalu krátí.

22:30
    Následovat bude přesilová hra hostí, ve které si mohou navrátit vedení v tomto zápase. Domácí však okamžitě posílají puk přes všechny čáry.

21:54
    Vyloučení v týmu HC 07 Detva (Gašpar – 2 min., hákování).

20:53
    Domácí hned v úvodu druhé třetiny vyrovnávají skóre, když využili přesilovou hru. BEN BETKER se dostal ke střele od modré čáry a ta se zastavila až v síti Kislitsynovej brány.
    Asistence: Martin Chovan, Ladislav Ščurko.

20:01

V první třetině jsme viděli jen jeden přesný zásah, o který se již v 4.minutě postaral Róbert Huna.

20:00

19:57
    V závěru první třetiny si ještě domácí zahráli přesilovou hru, ale nic zajímavého jsme v ní neviděli a do šaten tak jdou spokojenější hráči hostujícího týmu.

19:05
    Vyloučení v týmu MHk 32 Liptovský Mikuláš (Oško – 2 min., držení).

18:51
    Výborná akce domácích, po níž se Chovan dostal ke střele z první, ale Kislitsyn se dokázal včas přesunout a skóre se tak měnit nebude.

17:45
    Richard Huna nyní dobře vystihl rozehrávku domácích hokejistů, ale v blízkosti brankoviště už nedokázal poslat přesnou přihrávku na svého spoluhráče.

16:38
    Bača zůstal zcela osamocený v prostorách mezi kruhy, odkud prověřil pozornost Zalivina, který dokázal včas zasáhnout pravým betonem.

15:25
    Matúš Chovan se dokázal uvolnit v útočném pásmu, ale jeho zakončení dokázal zblokovat jeden z obránců hostů a Kislitsyn tak nemusel zasahovat.

13:40
    Tempo hry trochu upadlo a ani jeden z celků si neumí vypracovat dobrou střeleckou pozici a tak hosté i nadále drží nejtěsnější vedení.

12:45
    Hra se v těchto momentech přelévá z jedné strany na druhou a oba brankáři tak musí být v pozoru. Po zakázaném uvolnění domácích se hra přesune do pásma Detvy.

11:22
    Domácí hokejisté nyní zvýšily svoji aktivitu a hokejisté Liptovského Mikuláše se dokázali ubránit pouze za cenu zakázaného uvolnění. Vhazovat se tak bude před Kislitsynom.

10:45
    Gašpar vyvezl puk až do útočného pásma, kde se dostal ke střele zpoza obránců, ale puk si nakonec nenašel cestu mezi tři tyče hostující brány.

09:57

09:30
    Martin Chovan zůstal zcela osamocený na modré čáře, odkud poslal tvrdý projektil směrem na Kislitsyna, ale ten dokázal puk vyrazit do rohu kluziště.

08:33
    Následovat však bude přesilovka domácích, ale ti se zatím nedokážou usadit v útočném pásmu.

07:59

07:57
    Vyloučení v týmu MHk 32 Liptovský Mikuláš (Mezovský – 2 min., držení).

07:15
    Domácí se i nadále výborně brání a přesilová hra Liptovského Mikuláše se tak blíží ke konci. Navíc přišel ofsajd hostů a vhazovat se bude před Kislitsynom.

06:48
    První přesilovou hru tohoto setkání si zahrají hostující hokejisté a to je ideální příležitost k navýšení náskoku, ale domácí dokázali poslat puk přes všechny čáry.

05:59
    Vyloučení v týmu HC 07 Detva (Murček – 2 min., hákování).

05:24
    Další snaha hostů je zastavena čárovým rozhodčím, který si všiml ofsajdové postavení a hra se tak přesune do středního pásma.

04:39
    Hokejisté Liptovského Mikuláše se tak ujímají velmi brzkého vedení, když využili nedůslednosti domácích obránců před vlastním brankovištěm.

03:49
    Hosté otevírají skóre tohoto duelu. RÓBERT HUNA si počkal před brankovištěm na odražený puk a bekhendovým zakončením mezi betony Zalivina střílí první gól tohoto setkání.

03:47
    Richard Huna vyvezl puk až do útočného pásma, kde to zkusil tvrdou střelou od modré čáry, se kterou si však Zalivin poradil.

02:42
    Na opačné straně kluziště poprvé pohrozili i Liptáci, no Zalivin si připsal úspěšný zákrok po střele zpoza kruhů.

01:42
    Domácí se v těchto momentech dokázali usadit v útočném pásmu, ale Kislitsyna v bráně hostí zatím neohrozili.

00:08
    Úvod zápasu začíná nedorozuměním domácích při rozehrávce a po zakázaném uvolnění se hra přestěhuje před Zalivina, kde se bude vhazovat.

00:01

HC 07 Detva: Zalivin (Petrík) – Chovan Mar., Betker, Sládok, Hraško, Fekiač F., Gachulinec, Šimon – Ščurko, Murček, Puliš – Hodgson, Fekiač V., Žilka – Tibenský, Gašpar, Král – Surový, Valent, Chovan Mat.

MHk 32 Liptovský Mikuláš: Kislitsyn (Hollý) – Kurali, Fereta, Nádašdi, Bača, Lenďák, Mezovský, Nemec, Vybiral – Kriška, Huna Ró., Huna Rich. – Števuliak, Uhrík, Oško – Sukeľ, Piatka, Lištiak – Žiak, Tamáši, Nechaj

Rozhodčí: Valach, Snášel – Gajan st., Stanzel – Kramár (video).

MHk 32 Liptovský Mikuláš

Hosté se v tabulce nacházejí o jedno místo před svým dnešním soupeřem, na kontě mají 43 bodů, které získali za 14 výher a 24 proher. V probíhajícím ročníku nastříleli hokejisté z Liptovského Mikuláše 91 branek, a inkasovali jich 117. Nejlepším střelcem týmu je s šestadvaceti body slovenský útočník Robert Huna.

Poslední 3 ligová utkání:
    L. Mikuláš – Trenčín 3:1
    L. Mikuláš – B. Bystrica 3:4
    Košice - L. Mikuláš 1:0

HC 07 Detva

Domácí se nacházejí v tabulce slovenské Tipsport Ligy na desátém místě, které je také poslední příčkou, která zajišťuje postup do osmifinále. Na kontě mají hráči Detvy 43 bodů za 13 výher a 25 proher. V letošní sezóně dokázala Detva vstřelit 99 branek, ovšem problémem jsou góly inkasované, kterých mají na kontě 129. Nejproduktivnějším hráčem týmu je Radovan Puliš, jenž v probíhajícím ročníku nasbíral čtyřiatřicet bodů.

Detva – Zvolen 6:5
    Košice – Detva 2:0
    Detva – Žilina 4:3

Dobrý den všem fanouškům hokeje! Dnes budeme společně sledovat utkání 37. kola slovenské Tipsport Ligy mezi týmy HC 07 Detva a MHk 32 Liptovský Mikuláš.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.

Adam Mitáš

Branky a nahrávky: 21. BETKER (Chovan, Ščurko), 30. KRÁL (Hodgson), 44. BETKER (Král, Gašpar), 60. ŠČURKA (Puliš) – 4. HUNA, 45. NÁDAŠDI (Kriška)

HK Detva: Zalivin (Petrík) – Chovan Mar., Betker, Sládok, Hraško, Fekiač F., Gachulinec, Šimon – Ščurko, Murček, Puliš – Hodgson, Fekiač V., Žilka – Tibenský, Gašpar, Král – Surový, Valent, Chovan Mat.
    HK 32 Liptovský Mikuláš: Kislitsyn (Hollý) – Kurali, Fereta, Nádašdi, Bača, Lenďák, Mezovský, Nemec, Vybiral – Kriška, Huna Ró., Huna Rich. – Števuliak, Uhrík, Oško – Sukeľ, Piatka, Lištiak – Žiak, Tamáši, Nechaj

Rozhodčí: Valach, Snášel – Gajan st., Stanzel – Kramár (video)