HS137, Oberstdorf | Vítěz: R. Kobajaši (JPN) (kon.) |
10 km žen, volně, Toblach | Vítěz: N. Něprjajevová (RUS) (kon.) | | | 15 km mužů, volně, Toblach | Vítěz: S. Ustjugov (RUS) (kon.) |
Michael Smith - Nathan Aspinall | 6:3 (kon.) | | | Michael van Gerwen - Gary Anderson | 6:1 (kon.) |
konec
10 km žen, volně, Toblach
Vítěz: N. Něprjajevová (RUS)
Jan Vojkůvka
Konečné pořadí
1. Natalja Něprjajevová (RUS) 23:19,9
2. Ingvild Flugstad Østbergová (NOR) +0,3
3. Anastasia Sedovová (RUS) +10,9
4. Krista Pärmäkoskiová (FIN) +17,4
5. Heidi Wengová (NOR) +21,2
6. Jessica Digginsová (USA) +27,2
7. Julija Bělorukovová (RUS) +36,1
8. Nathalie von Siebenthalová (SUI) +44,0
9. Kari Øyre Slindová (NOR) +49,0
10. Katharina Hennigová (GER) +49,5
11. Teresa Stadloberová (AUT) +50,7
12. Marija Istominová (RUS) +53,0
13. Ida Ingemarsdotterová (SWE) +54,1
14. Astrid Uhrenholdt Jacobsenová (NOR) +57,6
15. Anna Nečajevská (RUS) +1:00,4
16. Sadie Bjornsenová (USA) +1:07,3
17. Alenka Čebašeková (SLO) +1:07,8
18. Jelena Sobolevová (RUS) +1:20,3
19. Masako Išidaová (JPN) +1:25,0
20. Lidia Durkinovová (RUS) +1:26,3
21. Victoria Carlová (GER) +1:29,4
22. Nadine Fähndrichová (SUI) +1:29,7
23. Laurien van der Graaffová (SUI) +1:29,9
24. Anamarija Lampičová (SLO) +1:31,8
25. Lotta Udnes Wengová (NOR) +1:32,8
25. Eva Urevcová (SLO) +1:32,8
27. Caterina Ganzová (ITA) +1:33,7
28. Anna Žerebjatěvová (RUS) +1:36,8
29. Tiril Udnes Wengová (NOR) +1:38,2
30. Silje Øyre Slindová (NOR) +1:39,3
34. Sandra Schützová (CZE) +1:43,3
41. Kateřina Razýmová (CZE) +1:57,7
Startovní listina
1. Ilaria Debertolisová (ITA)
2. Susanna Saapunkiová (FIN)
3. Laura Chamiot-Maitral (FRA)
4. Anna Svendsenová (NOR)
5. Julia Belgerová (GER)
6. Lidia Durkinovová (RUS)
7. Jelena Sobolevová (RUS)
8. Anna Comarellaová (ITA)
9. Victoria Carlová (GER)
10. Marija Istominová (RUS)
11. Pia Finková (GER)
12. Sara Pellegriniová (ITA)
13. Anouk Faivreová Piconová (FRA)
14. Anne Kyllönenová (FIN)
15. Katharina Hennigová (GER)
16. Sandra Ringwaldová (GER)
17. Silje Øyre Slindová (NOR)
18. Masako Išidaová (JPN)
19. Tiril Udnes Wengová (NOR)
20. Anna Nečajevská (RUS)
21. Elisa Brocardová (ITA)
22. Laura Mononenová (FIN)
23. Maria Nordströmová (SWE)
24. Kari Øyre Slindová (NOR)
25. Nathalie von Siebenthalová (SUI)
26. Anastasia Sedovová (RUS)
27. Astrid Uhrenholdt Jacobsenová (NOR)
28. Teresa Stadloberová (AUT)
29. Heidi Wengová (NOR)
30. Ingvild Flugstad Østbergová (NOR)
31. Lisa Unterwegerová (AUT)
32. Stina Nilssonová (SWE)
33. Mari Eideová (NOR)
34. Ida Ingemarsdotterová (SWE)
35. Emily Nišikawaová (CAN)
36. Jessica Digginsová (USA)
37. Mia Erikssonová (SWE)
38. Julija Bělorukovová (RUS)
39. Kateřina Razýmová (CZE)
40. Linn Sömskarová (SWE)
41. Laura Gimmlerová (GER)
42. Sadie Bjornsenová (USA)
43. Alenka Čebašeková (SLO)
44. Maiken Caspersen Fallaová (NOR)
45. Elisabeth Schichová (GER)
46. Sophie Caldwellová (USA)
47. Mari Ederová (FIN)
48. Laurien van der Graaffová (SUI)
49. Moa Molanderová Kristiansenová (SWE)
50. Lotta Udnes Wengová (NOR)
51. Lisa Vinsaová (SWE)
52. Krista Pärmäkoskiová (FIN)
53. Sandra Schützová (CZE)
54. Katja Višnarová (SLO)
55. Teťana Antypenková (UKR)
56. Nadine Fähndrichová (SUI)
57. Caterina Ganzová (ITA)
58. Natalja Něprjajevová (RUS)
59. Anna Žerebjatěvová (RUS)
60. Anamarija Lampičová (SLO)
61. Dahria Beattyová (CAN)
62. Alice Cancliniová (ITA)
63. Cristina Pittinová (ITA)
64. Delphine Claudelová (FRA)
65. Francesca Franchiová (ITA)
66. Kateřina Janatová (CZE)
67. Urszula Letochaová (POL)
68. Patricija Eidukaová (LAT)
69. Vedrana Malecová (CRO)
70. Greta Laurentová (ITA)
71. Eva Urevcová (SLO)
72. Vesna Fabjanová (SLO)
73. Karen Chanloungová (THA)
Průběžné pořadí TdS
1. Stina Nilssonová (SWE) 1:36,3
2. Ida Ingemarsdotterová (SWE) +9,0
3. Jessica Digginsová (USA) +13,0
4. Julija Bělorukovová (RUS) +15,7
5. Linn Sömskarová (SWE) +15,7
6. Sadie Bjornsenová (USA) +17,6
7. Maiken Caspersen Fallaová (NOR) +30,3
8. Natalja Něprjajevová (RUS) +31,6
9. Sophie Caldwellová (USA) +33,2
10. Laurien van der Graaffová (SUI) +37,0
26. Tereza Beranová (CZE) +1:00,8
29. Kateřina Janatová (CZE) +1:02,0
42. Sandra Schützová (CZE) +1:08,2
50. Kateřina Razýmová (CZE) +1:09,2
1. Natalja Něprjajevová (RUS) 23:19,9
2. Ingvild Flugstad Østbergová (NOR) +0,3
3. Anastasia Sedovová (RUS) +10,9
4. Krista Pärmäkoskiová (FIN) +17,4
5. Heidi Wengová (NOR) +21,2
6. Jessica Digginsová (USA) +27,2
7. Julija Bělorukovová (RUS) +36,1
8. Nathalie von Siebenthalová (SUI) +44,0
9. Kari Øyre Slindová (NOR) +49,0
10. Katharina Hennigová (GER) +49,5
11. Teresa Stadloberová (AUT) +50,7
12. Marija Istominová (RUS) +53,0
13. Ida Ingemarsdotterová (SWE) +54,1
14. Astrid Uhrenholdt Jacobsenová (NOR) +57,6
15. Anna Nečajevská (RUS) +1:00,4
16. Sadie Bjornsenová (USA) +1:07,3
17. Alenka Čebašeková (SLO) +1:07,8
18. Jelena Sobolevová (RUS) +1:20,3
19. Masako Išidaová (JPN) +1:25,0
20. Lidia Durkinovová (RUS) +1:26,3
21. Victoria Carlová (GER) +1:29,4
22. Nadine Fähndrichová (SUI) +1:29,7
23. Laurien van der Graaffová (SUI) +1:29,9
24. Anamarija Lampičová (SLO) +1:31,8
25. Lotta Udnes Wengová (NOR) +1:32,8
25. Eva Urevcová (SLO) +1:32,8
27. Caterina Ganzová (ITA) +1:33,7
28. Anna Žerebjatěvová (RUS) +1:36,8
29. Tiril Udnes Wengová (NOR) +1:38,2
30. Silje Øyre Slindová (NOR) +1:39,3
34. Sandra Schützová (CZE) +1:43,3
41. Kateřina Razýmová (CZE) +1:57,7
Startovní listina
1. Ilaria Debertolisová (ITA)
2. Susanna Saapunkiová (FIN)
3. Laura Chamiot-Maitral (FRA)
4. Anna Svendsenová (NOR)
5. Julia Belgerová (GER)
6. Lidia Durkinovová (RUS)
7. Jelena Sobolevová (RUS)
8. Anna Comarellaová (ITA)
9. Victoria Carlová (GER)
10. Marija Istominová (RUS)
11. Pia Finková (GER)
12. Sara Pellegriniová (ITA)
13. Anouk Faivreová Piconová (FRA)
14. Anne Kyllönenová (FIN)
15. Katharina Hennigová (GER)
16. Sandra Ringwaldová (GER)
17. Silje Øyre Slindová (NOR)
18. Masako Išidaová (JPN)
19. Tiril Udnes Wengová (NOR)
20. Anna Nečajevská (RUS)
21. Elisa Brocardová (ITA)
22. Laura Mononenová (FIN)
23. Maria Nordströmová (SWE)
24. Kari Øyre Slindová (NOR)
25. Nathalie von Siebenthalová (SUI)
26. Anastasia Sedovová (RUS)
27. Astrid Uhrenholdt Jacobsenová (NOR)
28. Teresa Stadloberová (AUT)
29. Heidi Wengová (NOR)
30. Ingvild Flugstad Østbergová (NOR)
31. Lisa Unterwegerová (AUT)
32. Stina Nilssonová (SWE)
33. Mari Eideová (NOR)
34. Ida Ingemarsdotterová (SWE)
35. Emily Nišikawaová (CAN)
36. Jessica Digginsová (USA)
37. Mia Erikssonová (SWE)
38. Julija Bělorukovová (RUS)
39. Kateřina Razýmová (CZE)
40. Linn Sömskarová (SWE)
41. Laura Gimmlerová (GER)
42. Sadie Bjornsenová (USA)
43. Alenka Čebašeková (SLO)
44. Maiken Caspersen Fallaová (NOR)
45. Elisabeth Schichová (GER)
46. Sophie Caldwellová (USA)
47. Mari Ederová (FIN)
48. Laurien van der Graaffová (SUI)
49. Moa Molanderová Kristiansenová (SWE)
50. Lotta Udnes Wengová (NOR)
51. Lisa Vinsaová (SWE)
52. Krista Pärmäkoskiová (FIN)
53. Sandra Schützová (CZE)
54. Katja Višnarová (SLO)
55. Teťana Antypenková (UKR)
56. Nadine Fähndrichová (SUI)
57. Caterina Ganzová (ITA)
58. Natalja Něprjajevová (RUS)
59. Anna Žerebjatěvová (RUS)
60. Anamarija Lampičová (SLO)
61. Dahria Beattyová (CAN)
62. Alice Cancliniová (ITA)
63. Cristina Pittinová (ITA)
64. Delphine Claudelová (FRA)
65. Francesca Franchiová (ITA)
66. Kateřina Janatová (CZE)
67. Urszula Letochaová (POL)
68. Patricija Eidukaová (LAT)
69. Vedrana Malecová (CRO)
70. Greta Laurentová (ITA)
71. Eva Urevcová (SLO)
72. Vesna Fabjanová (SLO)
73. Karen Chanloungová (THA)
Průběžné pořadí TdS
1. Stina Nilssonová (SWE) 1:36,3
2. Ida Ingemarsdotterová (SWE) +9,0
3. Jessica Digginsová (USA) +13,0
4. Julija Bělorukovová (RUS) +15,7
5. Linn Sömskarová (SWE) +15,7
6. Sadie Bjornsenová (USA) +17,6
7. Maiken Caspersen Fallaová (NOR) +30,3
8. Natalja Něprjajevová (RUS) +31,6
9. Sophie Caldwellová (USA) +33,2
10. Laurien van der Graaffová (SUI) +37,0
26. Tereza Beranová (CZE) +1:00,8
29. Kateřina Janatová (CZE) +1:02,0
42. Sandra Schützová (CZE) +1:08,2
50. Kateřina Razýmová (CZE) +1:09,2
1. Natalja Něprjajevová (RUS) 25:12,8
2. Jessica Digginsová (USA) +23,6
3. Ingvild Flugstad Østbergová (NOR) +28,3
4. Julija Bělorukovová (RUS) +35,2
5. Krista Pärmäkoskiová (FIN) +44,0
6. Ida Ingemarsdotterová (SWE) +46,5
7. Anastasia Sedovová (RUS) +1:01,6
8. Sadie Bjornsenová (USA) +1:08,3
9. Heidi Wengová (NOR) +1:12,8
10. Stina Nilssonová (SWE) +1:34,3
37. Sandra Schützová (CZE) +2:34,9
42. Kateřina Razýmová (CZE) +2:50,3 (16:16:04)
1. Natalja Něprjajevová (RUS) 23:19,9
2. Ingvild Flugstad Østbergová (NOR) +0,3
3. Anastasia Sedovová (RUS) +10,9
4. Krista Pärmäkoskiová (FIN) +17,4
5. Heidi Wengová (NOR) +21,2
6. Jessica Digginsová (USA) +27,2
7. Julija Bělorukovová (RUS) +36,1
8. Nathalie von Siebenthalová (SUI) +44,0
9. Kari Øyre Slindová (NOR) +49,0
10. Katharina Hennigová (GER) +49,5
11. Teresa Stadloberová (AUT) +50,7
12. Marija Istominová (RUS) +53,0
13. Ida Ingemarsdotterová (SWE) +54,1
14. Astrid Uhrenholdt Jacobsenová (NOR) +57,6
15. Anna Nečajevská (RUS) +1:00,4
16. Sadie Bjornsenová (USA) +1:07,3
17. Alenka Čebašeková (SLO) +1:07,8
18. Jelena Sobolevová (RUS) +1:20,3
19. Masako Išidaová (JPN) +1:25,0
20. Lidia Durkinovová (RUS) +1:26,3
21. Victoria Carlová (GER) +1:29,4
22. Nadine Fähndrichová (SUI) +1:29,7
23. Laurien van der Graaffová (SUI) +1:29,9
24. Anamarija Lampičová (SLO) +1:31,8
25. Lotta Udnes Wengová (NOR) +1:32,8
25. Eva Urevcová (SLO) +1:32,8
27. Caterina Ganzová (ITA) +1:33,7
28. Anna Žerebjatěvová (RUS) +1:36,8
29. Tiril Udnes Wengová (NOR) +1:38,2
30. Silje Øyre Slindová (NOR) +1:39,3
34. Sandra Schützová (CZE) +1:43,3
41. Kateřina Razýmová (CZE) +1:57,7
České reprezentantky nebodovaly. Sandra Schützová po skvělém výkonu skončila na 34. místě a těsně jí unikly body, Kateřina Razýmová obsadila 41. místo.