Huddersfield Town – Burnley 1:2 (kon.) | Chelsea – Southampton 0:0 (kon.) | West Ham – Brighton 2:2 (kon.)
Wolverhampton – Crystal Palace 0:2 (kon.) | Bournemouth – Watford 3:3 (kon.) | Newcastle – Manchester Utd. 0:2 (kon.)
AFC Bournemouth
3:3 (3:3)
Watford FC
Středa 02.01.2019, 21:00 • Vitality Stadium, Bournemouth • Anglická Premier League • 21. kolo

Držení míče: 57 % : 43 %.
    Střely na branku: 12:3. Střely mimo: 8:6. Rohy: 4:2. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 9:15. (22:53:23)

Je konec! Ačkoliv nám první poločas nabídl hned šest branek, tak ten druhý nepřinesl žádnou přesnou trefu. Směrem dopředu byl jednoznačně aktivnější Bournemouth, jenomže jeho akce končily na připraveném brankáři Fosterovi. Watford se ve druhém poločase dlouhou dobu hledal, nakonec si připsal několik slušných projektilů, avšak Begović se počtvrté překonat nenechal. I tak se diváci rozhodně nenudili, atraktivní první poločas nabídl skutečně hodně zajímavých událostí, oba celky tak berou po bodu.

90+3

90+3
    Zdá se, že dnešní utkání už branku nenabídne. I když se hosté dožadovali odpískání pokutového kopu, hlavní sudí byl opačného názoru.

90+2
    Střídající Success to nyní vzal sám na sebe, což bylo špatné rozhodnutí. Jeho spoluhráči se na něj hodně zlobí, tahle akce volala po větším nebezpečí.

90+1
    Druhý poločas bude nastaven o tři minuty.

90
    Střídání v týmu Watford FC: ze hřiště odchází Gerard Deulofeu, přichází Isaac Success.

89
    Žlutou kartu dostává José Holebas (Watford FC).

88
    Tentokráte se do zakončení dostal Lerma, který to zkusil pravou kopačku. Foster i tentokráte zasahoval na jedničku, míč by stejně skončil vedle brány.

87
    Posléze v hlavičkovém souboji uspěl hostující Mariappa, který nedal Moussetovi sebemenší šanci. Krátce poté se Deulofeu dostal do ofsajdu.

86
    Zdálo se, že si hostující Hughes počínal nedovoleně, avšak sudí byl opačného názoru. Hra tedy pokračovala, Deulofeu ale nedokázal najít Deeneyho.

85
    Foster se musel činit! Moussetova přihrávka našla naběhnuvšího Kinga, který zakončoval z velkého úhlu pouze do ruky brankáře Watfordu.

84
    Po delší době se nám připomněl Deulofeu, který okamžitě přihrával Deeneymu, jehož následná přihrávka našla Pereyru, jehož kroky na poslední chvíli zastavil Cook.

83
    Do konce zápasu zbývá něco málo přes deset minut. Ve druhém poločase jsme stále branku neviděli, určitě ale můžeme počítat s nastaveným časem.

82
    Střídání v týmu AFC Bournemouth: ze hřiště odchází Ryan Fraser, přichází Lys Mousset.

81
    Střídání v týmu AFC Bournemouth: ze hřiště odchází Callum Wilson, přichází Jordon Ibe.

80
    K autovému vhazování z pravé strany se dostal domácí Brooks. Jeho nabídka směřovala na kopačku Stanislase, který ale vracel míč do zámezí.

79
    Bournemouth se celkem snadným způsobem dostal až do šestnáctky, kde se King pokoušel patičkou oslovit Frasera, s čímž ale počítal Mariappa.

78
    Aby toho nebylo málo, tak další zakončení vyprodukoval Wilson, který svůj pokus poslal pouze do nohy protihráče. Následně doprostřed branky zamířil Gosling.

David Suchý

Branky: 34. Aké, 37. C. Wilson (Fraser), 40. Fraser (Stanislas) – 14. Deeney (Sema), 27. Deeney, 38. Sema (Deeney)

Karty:   60. Gosling (BTH) – 29. Doucouré (WAT), 33. Deeney (WAT), 50. Capoue (WAT), 89. Holebas (WAT)

Střely na branku: 12:3. Střely mimo: 8:6. Rohy: 4:2. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 9:15.
    AFC Bournemouth: Begović – S. Cook (C), Aké, Daniels – Stanislas, Gosling, Lerma, Fraser (82. Mousset) – C. Wilson (81. Ibe), Brooks – J. King.
    Náhradníci: Boruc – Defoe, Ibe, Mings, Rico, Mousset, Surman.

Watford FC: Foster – Femenía, Mariappa, Cathcart, Holebas – Doucouré (56. Cleverley), Capoue – Sema (71. Hughes), Pereyra – Deulofeu (90. Success), Deeney (C).
    Náhradníci: Gomes – Britos, Cleverley, Hughes, Masina, Quina, Success.

Rozhodčí: Coote – Bennett, Perry