Č. Budějovice – Mladá Boleslav 1:4 (kon.) | Zlín – Pardubice 1:3 (kon.) | Kobra – Sparta 4:6 (kon.)
HC Litvínov – Mountfield HK 4:2 (kon.) | Kometa Brno – Havířov 6:2 (kon.) | Jihlava – Žďár n/S 9:2 (kon.)
Třinec – Vítkovice 1:5 (kon.) | Tábor – Havlíčkův Brod 6:3 (kon.) | Vsetín – Olomouc 8:1 (kon.)
Kladno – Slavia 5:1 (kon.) | HK MD Šumperk – Přerov 2:8 (kon.) | Chomutov – K. Vary 4:1 (kon.)
Liberec – Plzeň 5:4 (po pr.) | Technika Brno – Warriors Brno 2:1 (po s.n.) | Třemošná – PZ Kladno 2:0 (kon.)
HK Mladí Draci Šumperk
2:8 (1:2, 1:4, 0:2 - N 0:1)
HC ZUBR Přerov
Sobota 05.01.2019, 15:00Extraliga dorostu • Nadstavba E

Suverénní Přerov ve skupině E poráží v derby Šumperk vysoko 8:2. Nakonec bere všechny čtyři body, jelikož v nadstavbě se trefil hostující Adam Holík.

Střely na branku: 24:44 (7:8, 5:18, 11:14 – 1:4).

Dnešní utkání sledovalo 44 diváků. (17:28:19)

63:23
    Přerov právě vstřelil branku!
    Tak nakonec hosté berou všechny body! Prosadil se podruhé v zápase ADAM HOLÍK. Bez asistence.

60:01

60:00

56:51
    Hosté se prosazují i při hře čtyři na čtyři! Autorem branky je MIROSLAV ŠTÍBR, který dokonal hattrick. Asistence: Juraj Palguta.

56:17
    Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Holík – 2 min., podrážení).

55:20
    Vyloučení v týmu HK Mladí Draci Šumperk (Netolický – 2 min., držení).

51:50
    ŠIMON JUŘIČKa se utrhl hned po návratu z trestné lavice a dáva sedmý gól hostů. Asistence: Michal Šilhavý.

49:42
    Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Juřička – 2 min., napadení).

40:01

Divoká druhá třetina nabídla pět branek a šest trestů. Zatímco Šumperk využil jednu přesilovku ze čtyř ve druhé části, Přerov byl stoprocentní, přidal další dva góly, a tak kráčí za třemi body. Vede totiž vysoko 6:2.

40:00

40:00
    Vyloučení v týmu HK Mladí Draci Šumperk (Minařík – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Juřička – 2 min., hrubost).

39:48
    Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Zembol – 2 min., podrážení).

39:20
    Fantastická třetina hostů! Přesilovku využívá i RADIM HRADIL a Přerov už vede 6:2. Asistence: Vladimír Brázda.

38:45
    Vyloučení v týmu HK Mladí Draci Šumperk (Fibigr – 2 min., podrážení).

35:31
    Domácím druhá třetina utíká, Přerov střílí třetí branku v řadě! Přesilovku využívá svou trefou, druhou v zápase, MIROSLAV ŠTÍBR. Asistence: Šimon Juřička a Tadeáš Hlávka.

Matěj Vybíral

Branky a nahrávky: 5. Kučera (Janech, Fibigr), 29. Janech – 6. Hlávka (Juřička), 18. Jobánek (Šilhavý), 33. Štíbr (Zembol, Šilhavý), 33. Jobánek (Zembol), 36. Štíbr (Juřička, Hlávka), 40. Hradil (Brázda), 52. Juřička (Šilhavý), 57. Štíbr (Palguta), 64. Holík

HK Mladí Draci Šumperk: Ryšavý (Berčák) – Seidenglanz, Minařík, Kareš, Blaško, Koutecký, Panáček – Burda, Mann, Slováček, Kučera, Diviš, Fibigr, Trögner, Janech, Šucha
    HC ZUBR Přerov: Suchánek (Žurek) – Kaprál, Koblížek, Palguta, Holík, Šilhavý – Štíbr, Halík, Hradil, Zembol, Hlávka, Kuchta, Buršík, Juřička, Jobánek

Rozhodčí: Dufka – Novák, Loun