Jihlava – Tábor 4:0 (kon.) | Zlín – Kometa Brno 4:1 (kon.) | Vítkovice – Havířov 7:2 (kon.)
Mladá Boleslav – Havlíčkův Brod 1:4 (kon.) | Warriors Brno – Vsetín 1:7 (kon.) | Technika Brno – HK MD Šumperk 5:2 (kon.)
Kladno – Mountfield HK 5:2 (kon.) | Slavia – Plzeň 1:5 (kon.) | Č. Budějovice – Žďár n/S 5:4 (1:0 po s.n.)
Třemošná – Kobra 2:5 (kon.) | Třinec – Pardubice 5:4 (kon.) | K. Vary – PZ Kladno 3:5 (kon.)
Olomouc – Přerov 1:2 (po pr.) | Sparta – Chomutov 2:1 (kon.)
HC Olomouc
1:2 (1:0, 0:1, 0:0 - 0:1)
HC ZUBR Přerov
Sobota 12.01.2019, 15:00 • Zimní stadion Olomouc • Extraliga dorostu • Nadstavba E

Ode mě je to pro dnešek vše. Já se s Vámi loučím a děkuji Vám za pozornost. Budu se těšit zase někdy příště u online přenosů z olomoucké plecharény, na viděnou! (17:07:52)

Olomouc tak letos poprvé vybojovala proti Přerovu bod ze základní hrací doby, k vítězství jí ale ještě krůček chyběl a dva body tak berou Zubři.

60:38
    Přerov právě vstřelil branku!
    Puk domácí udrželi, ale ne na dlouho. Zubři ho jen o několik okamžiků vybojovali zpět a JAKUB ZEMBOL, jenž dříve hrával v Olomouci, přisoudil svému týmu přesnou střelou bod navíc. Bez asistence.

60:25
    Přecechtěl s Havlem se nedohodli a málem z toho byl brejk hostů. Puk ale udrželi.

60:01

Ve třetí třetině měl rozhodující gól na holi Jobánek, který ale nedokázal trefit prázdnou branku, a šedesát minut proto o vítězi nerozhodlo. Toho určí až prodloužení, potažmo samostatné nájezdy.

60:00

59:56
    Přihrávka Šilhavého byla na Štíbra moc dlouhá a puk končí u Nesvadby.

59:34
    Ruda nedosáhl na přihrávku spoluhráče, ale Olomoučtí alespoň dostali puk do středního pásma.

59:05
    Střela Halíka našla jen Špunarovu lapačku.

58:49
    Útok Přerova zastavuje ofsajd.

58:42
    Domácí šli do přečíslení tří proti dvěma. Spurný vzal akci na sebe a pokusil se vystřelit. Zasáhl ale jen jednoho z vracejících se obránců.

58:01
    Střelu Hradila srazil Špunar hokejkou do rohu.

57:33
    Hlávka nedosáhl na vyhození svého spoluhráče a puk tak má Nesvadba, který s ním míří za svou branku.

56:55
    Halík namazal přímo na hůl Fasnerovi, který se snažil ještě hledat před brankou spoluhráče, ale nepřihrál přesně.

56:33
    Havel neprošel přes obranu Přerova.

56:09
    Koblížkovo nahození minulo branku, ale především se hosté dostali do postavení mimo hru. Vhazovat se bude ve středním pásmu.

Martin Vavruša

Branky a nahrávky: 7. Přecechtěl (Stratil, Masare) – 31. Štíbr (Zembol, Jobánek), 61. Zembol

HC Olomouc: Špunar (Běhal) – Nesvadba (A), Spurný, Lambert, Přecechtěl (C), Stratil, Pekr, Holcman, Sedláček – Havel, Václavský, Kusák, Macháč, Masare, Fasner, Ševčík, Prísažný (A), Ruda.
    HC ZUBR Přerov: Žurek – Kaprál, Koblížek, Palguta, Brázda, Holík (A), Šilhavý – Štíbr (A), Kuncek, Halík, Hradil, Zembol (C), Hlávka, Juřička, Jobánek.

Rozhodčí: Antonín – Skokánek, Zapletal