Buffalo – Tampa 3:5 (kon.) | Montreal – Colorado 3:0 (kon.) | Washington – Columbus 1:2 (po pr.)
Toronto – Boston 2:3 (kon.) | Minnesota – Detroit 2:5 (kon.) | Chicago – Vegas 3:4 (po pr.)
Dallas – St. Louis 1:3 (kon.) | San Jose – Ottawa 4:1 (kon.) | Edmonton – Arizona 2:3 (kon.)
Los Angeles – Pittsburgh 5:2 (kon.) | Carolina – Nashville 6:3 (kon.)

Michal Kempný (WSH) 0+0, 3 střely, čas na ledě 20:58
    Lukáš Sedlák (CBJ) 0+0, 1 střela, čas na ledě 7:16 (03:59:39)

1. Artěmij Panarin (CBJ) 1+0
    2. Jevgenij Kuzněcov (WSH) 1+0
    3. Cam Atkinson (CBJ) 1+0

Statistiky: Střely na bránu: 33-22; Zablokované střely: 13-16; Vhazování: 53%-47%; Hity: 20-16; Přesilové hry: 0/2-1/3; Trestné minuty: 6-4.

Jevgenij Kuzněcov sice 66 sekund před koncem zápasu odpověděl na úvodní gól Cama Atkinsona z první minuty, jenže pouhých 90 sekund před koncem prodloužení udeřil Artěmij Panarin, který si poté se svými spoluhráči drze dovolil předvést oslavu Jevgenije Kuzněcova. Zda šlo o úmysl, těžko říci. Výsledek klání zní. Washington Capitals 1 Columbus Blue Jackets 2.

63:30 Artěmij PANARIN - 1:2

63:30
    Columbus právě vstřelil branku!
    ARTĚMIJ PANARIN po přihrávce z osy hřiště vypálil na bodu levého kruhu bez přípravy a na přední tyči 90 sekund před koncem prodloužení propálil Pheonixe Copleyho! Hosté předvedli drze oslavu Kuzněcova. Asistence: Seth Jones.

63:18
    Boone Jenner si z levého křídla sjel před bránu, kde bekhendem mezi betony brankáře Capitals nepřekonal, byl ale faulován. Nicklas Bäckström dostal dvě minuty za sekání. Velká šance Columbusu.

62:51
    Alex Ovečkin na levém křídle vystřelil z ostrého úhlu a puk zamířil pouze do ochranné sítě.

62:42
    Capitals vyrazili do přečíslení tři na jednoho, jenže akci zbytečně, opravdu zbytečně překombinovali.

62:19
    Jevgenij Kuzněcov na vrcholu mezikruží napřáhl ke střele zápěstím, která byla zablokována.

61:27
    Jakub Vrána mohl rozhodnout, jenže jeho střela z pravého kruhu zamířila nad bránu Blue Jackets.

61:00
    Dmitrij Orlov se po přihrávce Larse Ellera dostal v mezikruží ke střele, kterou Joonas Korpisalo snadno vyrazil svým pravým betonem mimo.

60:48
    Seth Jones na ose útočného pásma vystřelil od modré čáry a jeho střela zápěstím po minutí pravého horního rohu brány skončila v ochranné síti.

60:22
    Jevgenij Kuzněcov mohl rychle rozhodnout, když se v blízkosti pravé tyče dostal ke střele bekhendem, která skončila v lapačce klečícího Joonase Korpisala.

60:01

Lukáš Sedlák po brzkém gólu Cama Atkinsona v průběhu zápasu orazítkoval tyč a Capitals nakonec dokázali při hře bez brankáře vyrovnat, když se 66 sekund před koncem zápasu prosadil Jevgenij Kuzněcov. Skóre po třetí třetině dnešního klání. Washington Capitals 1 Columbus Blue Jackets 1.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:42
    Cam Atkinson objel rychle bránu, u levé tyče ale puk za záda Phoenixe Copleyho nezasunul.

59:26
    Blue Jackets na pravém křídle vypálili od hrazení a Pheonix Copley puk úspěšně podržel ve svém náručí.

59:00
    Do konce třetí třetiny zbývá odehrát 1 minuta.
    58:54 Jevgenij KUZNĚCOV - 1:1

58:54
    Washington právě vstřelil branku!
    JEVGENIJ KUZNĚCOV na pravém křídle vypálil po přihrávce podél modré čáry bez přípravy a parádní ranou letící těsně nad ledem propálil Joonase Korpisala mezi pravým betonem a vyrážečkou! Capitals dokázali bez brankáře srovnat! Asistence: John Carlson a Alex Ovečkin.

58:50
    Do konce utkání zbývá odehrát 70 sekund poté, co Blue Jackets vyhodili puk na zakázané uvolnění.

58:27
    Pheonix Copley vyrazil na střídačku a Capitals usilují o vyrovnávací gól při hře bez brankáře!

58:17
    Pheonix Copley nahradil uprostřed zápasu zraněného Bradena Holtbyho a předvedl osm zákroků.

57:59
    Cam Atkinson se málem řítil v mezikruží do samostatného úniku, tentokrát ho ale hráči Capitals odzbrojili, stejně jako vzápětí Artěmije Panarina.

57:35
    Alex Ovečkin vypálil od modré čáry nad hlavu Joonase Korpisala, který nadále drží čisté konto.

56:48
    Joonas Korpisalo si snadno poradil s nahozením Capitals od modré čáry a domácím už tečou nervy.

56:06
    Kevin Stenlund vystřelil v pravém kruhu po rychlém protiútoku Columbusu a Brooks Orpik jeho střelu přizvedl do ochranné sítě. Komerční přestávka.

55:15
    Alex Ovečkin na levém křídle vystřelil od modré čáry, jeho střela zápěstím ale trefila pouze spoluhráče.

54:39
    Dmitrij Orlov na ose útočného pásma vypálil od modré čáry a Joonas Korpisalo jeho ránu sevřenými betony vyrazil! Další dobrý zákrok.

54:20
    Blue Jackets už hrají v závěru zápasu hodně jednoduše a spoléhají na případné rychlé protiútoky.

53:03
    Nahození Capitals od modré čáry skončilo v ochranné síti a prostor dostává krátká komerční přestávka.

52:28
    Pheonix Copley se vydal za svou bránu, aby po nahození Blue Jackets z první rozehrál bekhendem.

51:53
    Seth Jones na levém křídle vypálil od modré čáry a Pheonix Copley holí vyrazil puk za svou bránu.
    Staňte se fanoušky NHL.cz!

51:27
    Pierre-Luc Dubois na levém křídle nepřešel útočnou modrou čáru a Capitals v klidu dostřídali.

50:06
    Josh Anderson prohrál závod o puk a proti Blue Jackets bylo odpískáno další zakázané uvolnění.

50:00
    Oba týmy se během 13 sekund dostaly k další střele, obě ale skončily v náručích brankářů.
    49:43 Lukáš Sedlák mohl bekhendem rozhodnout zápas!

49:43
    Lukáš Sedlák si z levého křídla rychle vybruslil před bránu, kde po bekhendovém zakončení ztroskotal na levém betonu Pheonixe Copleyho!

49:25
    Capitals jsou nadále střelecky aktivnějším týmem, jenže je jim to zatím absolutně k ničemu.

48:51
    Boone Jenner se ocitl u pravé tyče ve slibné šanci, jenže z blízkosti bránu přestřelil a kotouč skončil v ochranné síti. Capitals si nyní zhluboka oddechli.

48:23
    Pierre-Luc Dubois se dostal ke střele na bodu levého kruhu pro vhazování a mohl navýšit vedení Jackets, jeho střela ale skončila na pravém betonu Pheonixe Copleyho, který puk rychle zmrazil pod lapačkou.

47:34
    Nahození Capitals skončilo v ochranné síti a následovalo vhazování ve středovém kruhu.

46:45
    Joonas Korpisalo si v rychlém sledu připsal dva zákroky, po druhém z nichž kotouč podržel v lapačce a na řadu po přerušení hry přichází komerční přestávka.

46:19
    Alex Ovečkin mohl na levém křídle z ostrého úhlu zamést puk do odkryté sítě, jenže ho minul a Blue Jackets poté kotouč vyhodili na další zakázané uvolnění.

46:05
    Michal Kempný na levém křídle vypálil od modré čáry a jeho rána minula přední levý horní roh brány hostí.

46:02
    Capitals se v blízkosti levé tyče v rychlém sledu dvakrát neprosadili a hosté puk vyhodili na zakázané uvolnění.

45:25
    Josh Anderson se dostal v levém kruhu zadarmo ke střele zápěstím, která skončila v náručí Pheonixe Copleyho. Střele předcházela chyba Brookse Orpika.

44:46
    Washington se ocitl pod velkým tlakem a vzápětí přišla střela z opačné strany, Pheonix Copley byl ale připravený a na přední tyči puk úspěšně vyrazil.

44:26
    Blue Jackets na pravém křídle vystřelili zápěstím a jejich pokus minul přední pravý horní roh brány.

43:32
    Lukáš Sedlák od střídaček podél hrazení nahodil puk do útočného pásma a Devante Smith-Pelly zpoza brány pod tlakem protihráče rozehrál.

42:58
    Lars Eller z pravého křídla nahodil puk před bránu, jenže Capitals v mezikruží na puk nedosáhli.

42:07
    Capitals na levém křídle předvedli pěknou zadovku a z kruhu pro vhazování přišla prudká střela, kterou Joonas Korpisalo na přední tyči vyrazil sevřenými betony.

41:29
    Capitals mají obrovské problémy s rozehrávkou a kotouč byl nyní sražen mezi střídačky.

41:19
    Alex Ovečkin sice v levém rohu útočného pásma puk nedojel, alespoň ale předvedl ostrý hit, který odnesl na straně hostujícího týmu Markus Nutivaara.

40:33
    Joonas Korpisalo se vydal za svou bránu, aby zastavil puk po dalším nepřesném nahození Capitals.

40:18
    V hlavním města USA začala poslední třetí část a Capitals podél trestných lavic vyhodili puk na zakázané uvolnění.
    Staňte se fanoušky NHL.cz na Twitteru!

40:01

Statistiky po druhé třetině: Střely na bránu: 20-13; Zablokované střely: 9-9; Vhazování: 47%-53%; Hity: 12-8; Přesilové hry: 0/2-0/2; Trestné min.: 4-4.

Třetí třetina začne přibližně v 2:59.

Druhá třetina žádný gól nenabídla, jedna velmi zajímavá situace ale přece jen nastala, když Cam Atkinson vysokou holí rozsekl obočí brankáře Bradena Holtbyho, který musel střídat, a do brány místo něj naskočil Pheonix Copley. Skóre po druhé třetině. Washington Capitals 0 Columbus Blue Jackets 1.

Který z týmů vyhraje třetí třetinu?

40:00

39:36
    Jevgenij Kuzněcov na pravém křídle vystřelil z otočky a Joonas Korpisalo ukryl puk ve své lapačce.

39:25
    Capitals si vytvořili obrovský tlak a Tom Wilson z vrcholu levého kruhu jako poslední vypálil mimo bránu.

39:00
    Do konce druhé třetiny zbývá odehrát 1 minuta.

37:43
    Capitals napřáhli od modré čáry k táhlé střele, která minula bránu, a v hledišti to pouze zahučelo.

37:29
    Blue Jackets nepřesně rozehráli podél střídaček a jejich kolmá přihrávka skončila na zakázaném uvolnění.

36:52
    Devante Smith-Pelly ihned po vhazování vystřelil na vrcholu pravého kruhu a brankář Columbusu puk opět vkleče úspěšně zachytil mezi rukavicemi.

36:45
    Jakub Vrána se dostal na vrcholu mezikruží k prudké střele, která skončila v náručí Joonase Korpisala.

35:48
    Scott Harrington nezpracoval puk na bodu levého kruhu a Tom Wilson vyhodil kotouč do středního pásma.

35:22
    Artěmij Panarin si sjel z levého křídla krásně před bránu, z blízkosti ale minul pravý horní roh brány.

34:55
    John Carlson vystřelil na vrcholu pravého kruhu a Alex Ovečkin tečoval puk na přední tyči těsně mimo.

34:19
    Capitals se dnes vůbec nedaří a jejich poslední útočnou akci nyní zastavilo postavení mimo hru.

34:15
    John Carlson vypálil ze středového kruhu a Joonas Korpisalo snadno ukryl puk vkleče v náručí.

34:10
    Lars Eller dobře vypálil na vrcholu levého kruhu, jenže Joonas Korpisalo puk vyrazil a kotouč poté skončil v hledišti. Po přerušení následuje komerční přestávka.

33:53
    Blue Jackets na pravém křídle vystřelili od hrazení a jejich táhlá střela minula přední pravou tyč.

33:28
    Lukáš Sedlák dlouho bojoval o puk v levém rohu útočného pásma, nakonec ho ale vydolovali Capitals.

32:26
    Pheonix Copley se vydal za bránu, aby po nahození Columbusu rozehrál, což se mu úplně nepodařilo dobře, spoluhráči ale jeho drobné zaváhání napravili.

32:02
    Nick Foligno vystřelil od modré čáry a střídající Pheonix Copley u pravé tyče lapil puk do své lapačky.

31:46
    Alex Ovečkin je zpět na ledě a oba týmy hrají opět v plném počtu. Blue Jackets vedou stále 1:0.

31:30
    Alexander Wennberg se ocitl v levém kruhu proti trojnásobné přesile a do zakončení se tedy nedostal.

31:03
    Pierre-Luc Dubois neuspěl na levém křídle a Tom Wilson úspěšně dostal puk do středního pásma.

30:43
    Vyloučený Cam Atkinson je zpět na ledě a začíná zkrácená přesilová hra hostů z Columbusu.

30:01
    Zach Werenski se dostal ke střele v blízkosti pravé tyče a Pheonix Copley si připsal první zákrok. Komerční přestávka.

29:46
    Alex Ovečkin byl vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění a 55 sekund se bude hrát 4 na 4.

29:19
    John Carlson na levém křídle vypálil od modré čáry a jeho zablokovaná střela skončila ve středním pásmu.

28:43
    Střídání v týmu Washington Capitals: ze hřiště odchází Braden Holtby, přichází Pheonix Copley.

28:43
    Cam Atkinson fauloval Bradena Holtbyho a dostal dvě minuty za vysokou hůl. Druhá přesilová hra pro Caps.

28:43
    Jeden z hráčů Blue Jackets projel kolem Bradena Holtbyho, který rychle shodil masku. Komerční přestávka.

28:20
    Blue Jackets pouze protečovali puk do útočného pásma, aby mohli v klidu a zároveň rychle vystřídat.

27:30
    Skóre utkání stále určuje jeden jediný gól, který již v první minutě utkání vstřelil Cam Atkinson.

27:04
    Capitals se v blízkosti pravé tyče dostali do zakončení, které Joonas Korpisalo vyrazil za svou bránu.

25:53
    Cam Atkinson se podruhé v zápase řítil sám na bránu a z blízkosti mířil nad lapačku Bradena Holtbyho, jenže pravý horní roh brány minul!

25:39
    Capitals nahodili puk do útočného pásma podél hrazení a Joonas Korpisalo se vydal za bránu, aby puk zastavil a poté snadno rozehrál.

25:25
    Dean Kukan na levém křídle vystřelil od modré čáry a jeho pokus byl přizvednut do ochranné sítě.

25:06
    Capitals bojovali v levém rohu útočného pásma o puk, vydolovat se jim ho ovšem nepodařilo.

24:33
    Cam Atkinson vystřelil na bodu pravého kruhu a jeho střela zápěstím minula vzdálenější levý horní roh brány.

24:05
    Blue Jackets na levém křídle vystřelili ihned po vhazování od modré čáry a Braden Holtby opět puk zachytil.

23:59
    Oliver Bjorkstrand na bodu levého kruhu vystřelil zápěstím a Braden Holtby puk snadno podržel v náručí.

23:01
    Caps chtěli přenést hru z pravého křídla doleva, jenže jejich přihrávka byla v mezikruží zpacifikována.

22:36
    Capitals se nepodařilo rozehrát podél trestných lavic a pískalo se proti nim další zakázané uvolnění.

22:09
    Alexander Wennberg se snažil po nahození Artěmije Panarina forčekovat za bránou, proti dvojici hráčů Capitals ovšem úspěšný nebyl a domácí v klidu rozehráli.

21:17
    Jevgenij Kuzněcov chtěl vysokým obloukem z obranného pásma vysunout Toma Wilsona, jenže druhý jmenovaný muž na pravém křídle puk nezpracoval.

20:45
    Braden Holtby si před pár okamžiky připsal snadný zákrok proti střele Blue Jackets od modré čáry a Jevgenij Kuzněcov mohl odpovědět, jenže se v mezikruží ke střele nakonec přes protihráče nedostal.

20:06
    Vyloučený David Savard se vrátil z trestné lavice zpět na led a Columbus hraje opět v plném počtu.

20:01

Statistiky po první třetině: Střely na bránu: 11-7; Zablokované střely: 6-2; Vhazování: 54%-46%; Hity: 9-3; Přesilové hry: 0/1-0/1; Trestné minuty: 2-2.

Druhá třetina začne přibližně v 2:05.

Cam Atkinson v úvodu udeřil po samostatném úniku a stal se jediným úspěšným střelcem první třetiny, během které předvedl několik kvalitních zákroků Joonas Korpisalo. Skóre po první třetině střetnutí. Washington Capitals 0 Columbus Blue Jackets 1.

Který z týmů vyhraje druhou třetinu?

20:00

19:54
    Joonas Korpisalo pravým betonem vyrazil ránu Capitals od modré čáry a do vyloučení Joonase Korpisala zbývá pouhých 12 sekund. V první třetině už to nestihne.

19:00
    Do konce úvodní části utkání zbývá odehrát 1 minuta.

18:43
    John Carlson míchal s pukem v levém kruhu a málem ho bekhendem zasunul do brány, jenže Josh Anderson mu kotouč ukradl a poté ho úspěšně vyhodil.

18:06
    David Savard byl vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění a Capitals si v závěru první části zahrají první přesilovou hru, během které mohou vyrovnat.

17:33
    Nepřesná přihrávka Capitals skončila za bránou Joonase Korpisala, který za ni natáhl hůl, aby rozehrál.

17:19
    Pierre-Luc Dubois na ose útočného pásma vystřelil od modré čáry a puk se od Michala Kempného v mezikruží odrazil do ochranné sítě. Hra byla přerušena.

16:50
    Jakub Vrána na bodu pravého kruhu tvrdě vypálil a jeho rána s příklepem zamířila nad hlavu Joonase Korpisala.

16:19
    Michal Kempný vypálil před levým kruhem pro vhazování a Joonas Korpisalo puk vyrazil pravým betonem.

16:11
    Nicklas Bäckström se dostal na bodu pravého kruhu ke střele, která skončila v náručí Joonase Korpisala.

15:56
    Dean Kukan napřáhl na ose útočného pásma od modré čáry ke tvrdé ráně s příklepem, která zamířila nad bránu domácího brankáře Bradena Holtbyho.

15:52
    Capitals nepřesně rozehráli z obranného pásma podél trestných lavic a pískalo se zakázané uvolnění.

15:02
    Dmitrij Orlov nedokázal udržet na levé straně útočné pásmo poté, co nezpracoval puk na modré čáře.

14:56
    Jevgenij Kuzněcov se pokusil vyrovnat rychlou střelou zápěstím, jeho pokus z bodu levého kruhu pro vhazování ale zamířil do lapačky Joonase Korpisala, po jehož zákroku dostává prostor reklamní přestávka.

14:18
    Devante Smith-Pelly na pravém křídle vyrazil do přečíslení dva na jednoho a v levém kruhu najel najíždějícího Nica Dowda, jehož střelu Joonas Korpisalo vyrazil poté, co se stačil bleskově přesunout.

13:48
    Hra byla ve středním pásmu přerušena, protože puk byl sražen mezi jednu ze střídaček týmů.

12:58
    Alexander Wennberg se po přihrávce z levého křídla ocitl před bránou ve slibné šanci, jenže jeho střela zápěstím byla sražena pod lapačku Bradena Holtbyho.

12:20
    Seth Jones nepřesně rozehrál podél trestných lavic a proti Columbusu se pískalo zakázané uvolnění.

11:49
    Jakub Vrána na vrcholu levého kruhu krásně vypálil a Joonas Korpisalo měl obrovské potíže, nakonec ale puk vleže na přední tyči dostal mimo nebezpečí! První velká šance domácích Capitals.

11:45
    Joonas Korpisalo si snadno poradil s nahozením Caps z pravého křídla a následuje komerční přestávka.

11:24
    Alex Ovečkin si na modré čáře zpracoval puk a chtěl přenést hru z levého křídla doprava, jenže pro Jevgenije Kuzněcova byla jeho přihrávka příliš prudká.

10:48
    Dean Kukan vypálil na bodu pravého kruhu a jeho rána byla sražena vedle vzdálenější levé tyče brány.

10:14
    Blue Jackets na levé straně obranného pásma nepřesně rozehráli a Nicklas Bäckström se mohl dostat před pravým kruhem ke střele, jenže puk mu prošel mezi nohama.

09:41
    Útok Blue Jackets na pravém křídle nemohl pokračovat, protože hosté se ocitli v postavení mimo hru.

09:29
    Washington odpověděl střelou z bodu pravého kruhu, kterou Joonas Korpisalo holí dopravil do bezpečí.

09:15
    Blue Jackets na levém křídle vystřelili z úhlu a tečovaný puk skončil v lapačce Bradena Holtbyho.

08:43
    Boone Jenner se snažil protáhnout podél střídaček, jenže Lars Eller ho do útočného pásma nepustil.

08:36
    Capitals se dostali na pravém křídle k nahození, které skončilo pod lapačkou Joonase Korpisala.

07:39
    Anthony Duclair předvedl nepřesnou diagonální přihrávku, po které v pravém rohu obranného pásma dobruslili puk Caps.

07:01
    Dean Kukan se dostal v levém kruhu ke střele zápěstím, která sice mířila do vzdálenějšího pravého horního rohu brány, zároveň ale také lapačky Bradena Holtbyho.

06:48
    Tentokrát vyhodili puk na zakázané uvolnění Capitals, jejichž přihrávka podél trestných lavic byla nepřesná.

06:43
    Braden Holtby se po další nepřesné přihrávce Blue Jackets vydal za bránu, aby spoluhráčům pomohl.

06:35
    Columbusu se nepodařilo rozehrát podél střídaček a kotouč zamířil za bránu na zakázané uvolnění.

06:12
    Hra byla přerušena a na řadu přichází první krátká reklamní přestávka. Blue Jackets vedou 1:0.

06:03
    Alex Ovečkin na pravém křídle udržel u hrazení puk poté, co se pěkně uvolnil, střela jeho spoluhráče od modré čáry ale byla zablokována.

05:12
    Capitals se na levém křídle dostali k nahození, které skončilo v lapačce brankáře Blue Jackets.

04:49
    Devante Smith-Pelly na pravém křídle vystřelil z úhlu a Joonas Korpisalo puk vykopl svým levým betonem.

04:18
    Cam Atkinson na levém křídle vystřelil z ostrého úhlu a Braden Holtby na přední tyči udržel kotouč v náručí.

03:52
    Blue Jackets se dostali v závěru přesilové hry k několika střelám od modré čáry, byly ovšem nepřesné.

02:24
    Oliver Bjorkstrand napřáhl na vrcholu pravého kruhu ke tvrdé střele s příklepem, která zamířila nad bránu.

01:52
    Jonas Siegenthaler fauloval na modré obranné čáře a dostal dvě minuty za nedovolené bránění. Blue Jackets si zahrají první přesilovou hru zápasu a mají šanci navýšit vedení.

01:43
    Travis Boyd se dostal na vrcholu mezikruží ke střele zápěstím, která nad ledem minula pravou tyč brány.
    01:00 Cam ATKINSON - 0:1

01:00
    CAM ATKINSON se po nádherné kolmé přihrávce Markuse Nutivaary od modré čáry mezi dvěma protihráči protáhl před bránu a samostatný únik zakončil u levé tyče nádherným bekhendovým blafákem! Columbus vede nad Caps rychle 1:0. Asistence: Markus Nutivaara a Pierre-Luc Dubois.

00:30
    Blue Jackets se dostali na pravém křídle k nahození, které zamířilo do lapačky připraveného Bradena Holtbyho.

00:17
    Utkání bylo před pár sekundami zahájeno. Washington dnes usiluje proti Columbusu o čtvrté vítězství v řadě.

00:01

Washington Capitals: Holtby (Copley) – Orlov, Niskanen, Kempný, Carlson, Orpik (A), Siegenthaler – Ovečkin (C), Kuzněcov, T. Wilson – J. Vrána, Bäckström (A), Oshie – Connolly, Eller, Boyd – Stephenson, Dowd, Smith-Pelly. Hlavní trenér: Todd Reirden.

Columbus Blue Jackets: Korpisalo (Bobrovskij) – Werenski, S. Jones (A), Kukan, Nutivaara, Harrington, D. Savard – Panarin, Dubois, Atkinson – N. Foligno (C), Jenner (A), J. Anderson – Bjorkstrand, Wennberg, Duclair – Stenlund, Sedlák, Riley Nash. Hlavní trenér: John Tortorella.

Rozhodčí: Tom Chmielewski, Graham Skilliter. Čároví: Pierre Racicot, Kory Nagy.

Který z týmů vyhraje první třetinu?

Předpokládané úvodní sestavy:

Washington Capitals: Holtby (Copley) – Orlov, Niskanen, Kempný, Carlson, Orpik, Siegenthaler – Ovečkin, Kuzněcov, T. Wilson – J. Vrána, Bäckström, Oshie – Connolly, Eller, Boyd – Stephenson, Dowd, Smith-Pelly.

Columbus Blue Jackets: Bobrovskij (Korpisalo) – Werenski, S. Jones, Kukan, Nutivaara, Harrington, D. Savard – Panarin, Dubinsky, Atkinson – N. Foligno, Jenner, J. Anderson – Bjorkstrand, Wennberg, Duclair – Stenlund, Sedlák, Riley Nash.

COLUMBUS BLUE JACKETS

Do brány Columbusu by se mohl v hlavním městě USA vrátit Sergej Bobrovskij, který chyběl u posledního zápasu proti Nashvillu a před tréninkem se setkal s generálním manažerem Jarmem Kekäläinenem, který nedávno prohlásil, že nedokázal naplnit svá očekávání a hodnotu. Po vzájemném setkání ale zřejmě nastoupí.

WASHINGTON CAPITALS

Washington v posledním zápase porazil 4:2 Boston a velký podíl na výhře Capitals měl kapitán Alex Ovečkin, který zaznamenal více než jeden bod v 128. utkání NHL a celkový počet bodů v zámoří zvýšil na 1171, čímž v historické tabulce překonal Bobbyho Hulla a osamostatnil se na 50. místě. Prosadí se dnes znovu?

Washington se v neděli v noci představí v Capital One Areně proti Columbusu, proti kterému se bude snažit vyhrát čtvrtý zápas v řadě. Opačný cíl zřejmě bude mít Sergej Bobrovskij, jenž je připraven na návrat do sítě.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 59. Kuzněcov (Carlson, Ovečkin) – 1. Atkinson (Nutivaara, Dubois), 64. Panarin (S. Jones)

Washington Capitals: Holtby (29. Copley) – Orlov, Niskanen, Kempný, Carlson, Orpik (A), Siegenthaler – Ovečkin (C), Kuzněcov, T. Wilson – J. Vrána, Bäckström (A), Oshie – Connolly, Eller, Boyd – Stephenson, Dowd, Smith-Pelly. Hlavní trenér: Todd Reirden.

Rozhodčí: Tom Chmielewski, Graham Skilliter. Čároví: Pierre Racicot, Kory Nagy

Diváci: 18506