Samara – Žilina 1:0 (kon.) | Peking Guoan – Slavia 0:4 (kon.) | Dukla Praha – Příbram 4:0 (kon.)
Sion – Bohemians 1905 0:1 (kon.) | Ústí n. L. – Velvary 2:1 (kon.)
Peking Guoan
0:4 (0:3)
SK Slavia Praha
Úterý 22.01.2019, 14:00 • Estádio da Nora • Přípravný zápas
    90. Šance Mešanoviče

90
    Jaromír Zmrhal ještě v poslední akci zápasu předložil míč krásně Mešanovičovi, ten si položil stopera Siqiho, ale přesně zakončit nedokázal.
    80. Balutova šance

80
    Po dobré práci Mešanoviče se k míči dostal Hušbauer, který přesným pasem vybídl ke gólu Alexandra Balutu, ten se však prosadit nedokázal a brankář Quanbo dobře zasáhl.
    75. Šance Mešanoviče

75
    Krásná akce sešívaných! Po ose Baluta – Kúdela dopadl míč až k Mešanovičovi, který z voleje pálil vedle!
    55. Šance Mešanoviče

55
    Mešanovičovu hlavičku nepustil do branky Mengtao, stav zůstává nezměněný!
    48. MEŠANOVIČ - 0:4

48
    Slavia právě vstřelila branku!
    Od Kúdely zamířil míč k Frydrychovi, který ho elegantní patičkou přistrčil ke kopačkám MURISE MEŠANOVIČE, který střelou bodlem překonal střídajícího brankáře Pekingu Guoan!
    45. ŠKODA - 0:3

45
    Slávisté přidávají na konci první půle další branku! Přihrávku Traorého sice nestihl Ševčík, v náběhu však pokračoval další ze sešívaných, MILAN ŠKODA, ten pěkným lobem překonal Sena – 0:3!

38
    Ibrahim Traoré vyslal další ze svých parádních střel zpoza vápna, Sen se znovu prolétl za míčem a vyrazil ho, další zakončení Škody hlavou po centru z levé strany končí vedle!
    29. ŠKODA - 0:2

29
    Ševčík vyslal Škodu do dalšího úniku, ten brankář Sen ještě zneškodnil, poté to zkoušel Bořil, brankář Pekingu znovu zasáhl, po chvíli ale Coufal dobře zklepl míč znovu na MILANA ŠKODU, který již dokázal propálit Sena – 0:2!
    16. OLAYINKA - 0:1

16
    Mick Van Buren parádně vyhrál silový souboj u pravé postranní čáry a poslal po něm balón přesně na hlavu PETERA OLAYINKY, který se nemýlil a posílá tak Slavii do vedení!

7
    Škoda byl vyslán do úniku Olayinkou, jeho hlavička sice přelétla čínského gólmana, avšak skončila o kousek vedle pravé tyče branky Pekingu!
    3. Šance Van Burena

3
    Následoval rohový kop, po němž se k dalšímu zakončení dostal Van Buren, jeho přízemní dělovku Sen vyrazil!
    2. Sýkorova šance

2
    Po Škodově práci se na hranici pokutového území do míče opřel Sýkora a brankář čínského celku měl plné rukavice práce!

Martin Kamenik

Branky: 16. Olayinka, 29. Škoda, 45. Škoda, 48. Mešanovič

Peking Guoan: 1.poločas: Sen – Lei, Xizhe, Huan, Bakambu, Saeter, Viera, Peng, Yennaris, Tao, Tenglong.
    2. poločas: Quanbo – Yiming, Lei, Dongwei, Yanqiang, Siqi, Kaisaier, Xiaole, Mengtao, Guobo, Longfei.

SK Slavia Praha: 1. poločas: Kolář – Coufal, Jugas, Král, Bořil – Traoré, Ševčík – van Buren, Sýkora, Olayinka – Škoda.
    2. poločas: Kolář – Frydrych, Kúdela, Ngadeu, Zelený – Souček, Hušbauer – Zmrhal, Baluta, Masopust – Mešanovič.

Rozhodčí: Cabral – Miguel, Salema