Tachov – Trstěnice 9:7 (kon.) | Čerti Ostrov – Klatovy B 9:7 (kon.) | Třemošná – HC Baník Sokolov B 2:3 (kon.)
Černošice – V.Popovice 2:4 (kon.) | Humpolec – Radomyšl 3:4 (kon.) | Milevsko – Pelhřimov B 7:2 (kon.)
Veselí nLuž. – Soběslav 5:7 (kon.) | HC Rokycany – Stadion Cheb 2:4 (kon.) | Nejdek – HC Domažlice 9:5 (kon.)
Frýdlant – Č. Lípa 10:3 (kon.) | Boskovice – Rosice 6:3 (kon.) | Kroměříž – Březina 7:2 (kon.)
Uh.Brod – Břeclav 12:3 (kon.) | HC Wolves Český Těšín – Nový Jičín B 14:4 (kon.) | H. Benešov – Krnov 1:4 (kon.)
HC Karviná – Studénka 0:0 (17:00) | Králův Dvůr – Vlašim 4:5 (kon.) | Příbram – Kutná Hora 5:4 (po pr.)
Mělník – Čáslav 7:2 (kon.) | Hluboká n.V. – Strakonice 1:3 (kon.) | Uh. Hradiště – Velká Bíteš 3:4 (po pr.)
Mar.Lázně – Kaznějov 5:6 (0:1 po s.n.) | Kralupy n. Vltavou – Ml. Boleslav B 6:3 (kon.) | Neratovice – Lev Benešov 3:8 (kon.)
HC Vajgar – Č. Krumlov 4:6 (kon.) | Hvězda Praha – HC TNP Praha 3:1 (kon.) | Kobra B – Zbraslav 10:3 (kon.)
konec
TJ Hluboká nad Vltavou
1:3 (1:1, 0:2, 0:0)
HC Strakonice
Sobota 26.01.2019, 17:45Krajská liga: Jihočeský kraj
Partner:
     
    Konec zápasu. (23:21:35)
     
    40:01
    Začala třetí třetina.
     
    40:00
    Druhá třetina skončila.
     
    30:00
    Strakonice právě vstřelily branku!
    Autorem branky je PAVEL SAMOHEJL. Asistence: David Ruda a Tomáš Růžička.
     
    22:00
    Strakonice právě vstřelily branku!
    Autorem branky je PATRIK ŠEBESTA. Asistence: David Ruda.
     
    20:01
    Začala druhá třetina.
     
    20:00
    První třetina skončila.
     
    16:00
    Strakonice právě vstřelily branku!
    Autorem branky je DAVID RUDA. Asistence: Pavel Samohejl a Tomáš Růžička.
     
    5:00
    Hluboká nad Vltavou právě vstřelila branku!
    Autorem branky je TOMÁŠ MAVRENZ. Asistence: Karel Vácha a Matěj Dvořák.
     
    00:01
    Utkání právě začalo.
     
    Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:45.
    Branky a nahrávky: 5. Mavrenz (Vácha, Dvořák) – 16. Ruda (Samohejl, Růžička), 22. Šebesta (Ruda), 30. Samohejl (Ruda, Růžička)


    TJ Hluboká nad Vltavou:
    HC Strakonice: