Bochum – Duisburg 2:1 (kon.) | Darmstadt – St. Pauli 2:1 (kon.) | Fürth – Ingolstadt 0:1 (kon.)
Magdeburg – Aue 1:0 (kon.)
SpVgg Greuther Fürth
0:1 (0:0)
FC Ingolstadt 04
Úterý 29.01.2019, 20:30 • Sportpark Ronhof Thomas Sommer (Fürth) • 2. německá Bundesliga • 19. kolo
    Hosté slaví druhou výhru v sezoně!

Ingolstadt si tak na úvod jarní části sezony připsal senzační výhru, teprve druhou v sezoně. Ingolstadt navýšil svůj bodový zisk na třináct bodů a v nekompletní tabulce 19. kola se odlepil z poslední osmnácté příčky! Aktuálně má stejný bodový zisk jako patnáctý Sandhausen a šestnáctý Duisburg. Domácí Fürth zůstává zatím jedenáctý. (22:29:00)

Nakonec jsme sledovali velmi zajímavou podívanou. Domácí fotbalisté byli v určitých fázích druhého poločasu aktivnější, ale vše se zlomilo v 74. minutě, kdy se po faulu na Mavraje z pokutového kopu prosadil hostující Lezcano. Hráči Ingolstadtu si pak zkušeně hlídali jednobrankový náskok a vše jim ještě ulehčili domácí, kteří si nechali v závěru zápasu vyloučit dva hráče.

90+5

90+4
    Kutschke ještě v závěru trefil u lajny loktem Witteka a je tu ještě jedna žlutá karta.

90+3
    Střídání v týmu FC Ingolstadt 04: ze hřiště odchází Krausse, přichází Gimber.
    90+1. Červená karta

90+1
    Paul Seguin je dalším vyloučeným domácím hráčem. Při snaze zahrát vysoký balon trefil kopačkou do hlavy protihráče a je z toho další červená nejen na hlavě Krausseho.

90+1
    Nastavují se tři minuty.

90
    JIž nám běží poslední minuta normální hrací doby. U balonu jsou nadále hosté.

89
    Hosté teď hrají na jedničku a drží balon na svých kopačkách. Domácí se nemohou dostat k balonu, což potom k zakončení.

87
    Domácí se i v deseti nadechují k závěrečnému náporu. Moc času ale již nemají.

86
    V závěru zápasu sledujeme drsné zákroky ve středu pole. Domácí samozřejmě cítí velkou křivdu a závěr úplně nezvládají.
    84. Červená karta pro Maloču

84
    Mario Maloča hodně drsným skluzem zajel do Kutschkeho a dostává rovnou červenou kartu!

83
    Střídání v týmu FC Ingolstadt 04: ze hřiště odchází Dario Lezcano, přichází Stefan Kutschke.

82
    Právě Kittel posílal do vápna zajímavý centr, avšak nikdo ze spoluhráčů nedokázal zakončit.

81
    Za nepříjemný šlapák na Kittela dostává žlutou kartu Sebastian Ernst.

80
    Hosté poslední minuty zvládají na jedničku. Domácím se ani zdaleka nedaří ohrozit bránu soupeře.